Basketbalistky Bižuterie znají los pro příští sezónu

03.07.2011 13:31:09 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Basketbalistky Bižuterie znají los pro příští sezónu

Oddíl jablonecké Bižuterie bude v ženských složkách reprezentovat v sezóně 2011/12 čtyři družstva. V celorepublikových ligových soutěžích to budou ženy, které opět budou hrát II. ligu a dvě mládežnická družstva vybojovala účast v lize mladších dorostenek a starších žákyň. Čtvrtým týmem je družstvo minižákyň, které bude hrát oblastní přebor východních Čech.

Do soutěží vstoupí nejdříve ligový nováček starší žákyně, který bude již ve dnech 17. a 19. září mít premiéru na palubovkách v Hradci Králové a Pardubicích. První domácí dvojkolo sehrají děvčata první víkend v říjnu s pražskými týmy BK Prosek a BC Sparta. Dalšími soupeři v ligové soutěži žákyň budou - BK Sadská, BK Nusle a Kara Trutnov. Do konce roku se stihnou sehrát i odvety a po novém roce bude následovat boj o pořadí.

Podstatně zkušenější tým mladších dorostenek začne své boje na domácí jablonecké palubovce v Podhorské ulici, kde přivítá v sobotu 8. října BK Nusle a následující den USK Praha B. Ve skupině budou mít ještě Klatovy, Plzeň, Kladno, Spartu Praha, Kralupy, Aritmu Praha, Slovanku Praha B, Pardubice a Poděbrady.

Se zájmem budeme sledovat boj jabloneckých žen ve II.lize, kterým začíná soutěž rovněž o víkendu 8. - 9. října, kdy do Jablonce přijedou týmy Klatov a nováčka soutěže z Českých Budějovic. Další do desítky účastníků jsou - Kladno, Lovosice, Liberec, Most, Ústí nad Labem, Sokolov a Plzeň. Derby s Lokomotivou Liberec je na pořadu v Jablonci v sobotu 5. listopadu. Kádr žen se příliš nezmění, což by mohlo být nadějné pro minimálně obhájení loňského 6. místa ve II. lize.

Ženy budou mít před zahájením soutěže možnost si výkonnost prověřit na domácí palubovce v tradičním turnaji Zlatá korunka, kde si zvou některá druholigová družstva a termín je ve dnech 17. a 18. září.

Nejmladší tým děvčat, narozených v letech 2000/01, bude hrát OP východní Čech, premiéru si odehrají dvojutkáním již 17. září v Trutnově a dále sehrají zápasy s Pardubicemi, Hradcem Králové, Jaroměří, Jičínem a Litomyšlí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované uzavírky v Jablonci nad Nisou od poloviny srpna

Od 15. do 31. srpna se úplně uzavře stezka z ulice Vysoké do Podhorské, jelikož se zde bude rekonstruovat vedení plynovodu včetně přípojky. Ve stejném období, tedy 15. - 31. 8., bude uzavřený také chodník a jeden jízdní pruh ulice Vysoké, jelikož tu budou vyjíždět vozy ze stanoviště skladovací haly firmy ABB. Ulice Vysoká ulice bude průjezdná od ulice Chelčického po Spojovací, v opačném směru bude značená objízdná trasa ulice mi Spojovací a Březová.

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Jak postupuje stavba mostu na semilské sídliště V Řekách
Bezpečnější hory díky novinkám v aplikaci Záchranka
Spustili registraci na čtvrtou očkovací dávku proti koronaviru
V jabloneckém Lukášově se střetla dvě osobní auta
Obrazem: Velké Hamry v derby krajského přeboru přehrály Pěnčín

Nejčtenější články

15.08.: V jabloneckém Lukášově se střetla dvě osobní auta
12.08.: Vyjádření k záměru propojení ulice Sportovní s areálem Na Kolečku
13.08.: Policisté se připravují na příjezd fanoušků Slavie do Jablonce

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace