Barvy Jablonec

12.08.2016 23:02:37 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Harrachov,Liberecký kraj,Jablonecko

Barvy Jablonec

Jsme maloobchodní i velkoobchodní prodejna barev, laků a drogerie s mnohaletou praxí na Jablonecku. Na počkání pro vás mícháme autolaky, interiérové, malířské i fasádní barvy, emaily, antikorozní a průmyslové barvy. Poskytujeme zákaznické i množstevní slevy, nabízíme profesionální přístup a individuální poradenství pro každého zákazníka. 

Naši prodejnu najdete na křižovatce hlavního vjezdu do Jablonecké nemocnice, pod úrovní silnice Rýnovická, v ulici Riegrova 38, Jablonec nad Nisou. Přímo před prodejnou se nachází zastávka MHD Jablonec s názvem „Nemocnice". (GPS souřadnice: 50.7315535N, 15.1609984E). Aktuální informace a probíhající akční nabídky najdete na našem webu www.barvy-jablonec.cz.


Našim zákazníkům nabízíme bezplatné parkování v areálu prodejny či kávu zdarma. Přijímáme běžné typy všech platebních a bezkontaktních karet Visa, Visa Electron, MasterCard či Maestro.

Autolaky Autokosmetika

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti míchání autolaků všech systémů lakování. Zakázky se snažíme vyřizovat na počkání nebo flexibilně dle požadavku zákazníka. Každou jednotlivou barvu se snažíme doladit přímo ke konkrétnímu vozu. Odstíny měříme nejmodernějším spectrophotometrem, namícháme metalízy a unibarvy všech světových výrobců automobilů. Náš sortiment prodeje obsahuje veškeré materiály pro lakýrníky a řemeslníky. 


Drogerie, úklid, domácnost

Nabízíme široký sortiment klasické i technické drogerie, velký výběr úklidových prostředků a mnoha již zdánlivě nesehnatelných, legendárních českých výrobků.

Zdarma zavážíme školy, mateřské školy, restaurace, provozovny i firmy úklidovými prostředky a drogerií.

Fasádní a interiérové barvy, omítky

Nabízíme akrylátové, silikátové, silikonové omítky, fasádní i interiérové barvy mnoha českých i zahraničních výrobců. Každému zákazníkovi dle jeho přání vytvoříme cenovou nabídku, poradíme s výběrem vhodné barvy a nabídneme nejlepší technologické řešení. Na počkání natónujeme jakýkoliv odstín, dle dostupných vzorkovnic.


Laky, lazury, oleje

Naší nabídkou je široký sortiment nátěrů na dřevo, laky, lazury, olejové lazury, oleje a vosky včetně fungicidů pro impregnaci dřeva, dřevotmelů, penetračních a renovujících přípravků.
Lazurovací barvy mícháme a dokážeme dotónovat do odstínu přineseného vzorku!

Míchací centrum, tapety

Na počkání namícháme barvy na omítku, fasádu, dřevo i kov. Disponujeme výběrem ze širokého spektra vzorkovnic - RAL NCS BAUMIT DULUX PRIMALEX HET. Pro každého zákazníka na jakékoliv množství spočítáme cenovou nabídku dle vybraného odstínu a materiálu.

Nově nabízíme široký sortiment tapet, fototapet, bytového textilu firmy Dimex. Ukázky realizací na naší prodejně najdete v přiložené fotogalerii. Připraven pro Vás máme také tisk vlastních motivů a rozměrů na fototapety a látky.


Barvy na střechy

Nabízíme barvy a hydroizolační systémy na všechny druhy střešních krytin (pozink, měď, lepenky, tašky, fólie, eternit). Dle konkrétního podkladu vybereme možnosti a varianty nátěrů, včetně vhodné přípravy podkladů.

Jedním z oborů naší společnosti jsou kompletní rekonstrukce plochých i sedlových střech a všech prací s nimi spojených (světlíky, hromosvody, klempířské práce), proto se u nás můžete spolehnout na správný výběr materiálu a vhodně navrženého technologického postupu. Jsme certifikovaní výrobci nátěrových hmot AKROJAS® ST a AKROJAS® KOR. Naše střešní barvy obdržely několik národních cen za jakost a ekologii. Více informací na webu www.spolehlive-strechy.cz

Adresa prodejny:
Riegrova 38
466 01, Jablonec nad Nisou

Kontakty na prodejnu:
Pevná linka:  483 713 766
Mobil:            778 522 325

E-mail: info@barvy-jablonec.cz
E-mail: autolaky@barvy-jablonec.cz

Web: www.barvy-jablonec.cz 

replica watches www.cmblogwatch.net  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Trojstrannou zahraniční spolupráci připomenou Slavnosti Trojzemí
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Jablonecké muzeum připravuje jarní bižuterní kurz

Nejčtenější články

21.04.: Tak co vlastně ten tým umí?
20.04.: Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace