Barvy Jablonec

12.08.2016 23:02:37 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: Zprávy | Obce: Harrachov,Liberecký kraj,Jablonecko

Barvy Jablonec

Jsme maloobchodní i velkoobchodní prodejna barev, laků a drogerie s mnohaletou praxí na Jablonecku. Na počkání pro vás mícháme autolaky, interiérové, malířské i fasádní barvy, emaily, antikorozní a průmyslové barvy. Poskytujeme zákaznické i množstevní slevy, nabízíme profesionální přístup a individuální poradenství pro každého zákazníka. 

Naši prodejnu najdete na křižovatce hlavního vjezdu do Jablonecké nemocnice, pod úrovní silnice Rýnovická, v ulici Riegrova 38, Jablonec nad Nisou. Přímo před prodejnou se nachází zastávka MHD Jablonec s názvem „Nemocnice". (GPS souřadnice: 50.7315535N, 15.1609984E). Aktuální informace a probíhající akční nabídky najdete na našem webu www.barvy-jablonec.cz.


Našim zákazníkům nabízíme bezplatné parkování v areálu prodejny či kávu zdarma. Přijímáme běžné typy všech platebních a bezkontaktních karet Visa, Visa Electron, MasterCard či Maestro.

Autolaky Autokosmetika

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti míchání autolaků všech systémů lakování. Zakázky se snažíme vyřizovat na počkání nebo flexibilně dle požadavku zákazníka. Každou jednotlivou barvu se snažíme doladit přímo ke konkrétnímu vozu. Odstíny měříme nejmodernějším spectrophotometrem, namícháme metalízy a unibarvy všech světových výrobců automobilů. Náš sortiment prodeje obsahuje veškeré materiály pro lakýrníky a řemeslníky. 


Drogerie, úklid, domácnost

Nabízíme široký sortiment klasické i technické drogerie, velký výběr úklidových prostředků a mnoha již zdánlivě nesehnatelných, legendárních českých výrobků.

Zdarma zavážíme školy, mateřské školy, restaurace, provozovny i firmy úklidovými prostředky a drogerií.

Fasádní a interiérové barvy, omítky

Nabízíme akrylátové, silikátové, silikonové omítky, fasádní i interiérové barvy mnoha českých i zahraničních výrobců. Každému zákazníkovi dle jeho přání vytvoříme cenovou nabídku, poradíme s výběrem vhodné barvy a nabídneme nejlepší technologické řešení. Na počkání natónujeme jakýkoliv odstín, dle dostupných vzorkovnic.


Laky, lazury, oleje

Naší nabídkou je široký sortiment nátěrů na dřevo, laky, lazury, olejové lazury, oleje a vosky včetně fungicidů pro impregnaci dřeva, dřevotmelů, penetračních a renovujících přípravků.
Lazurovací barvy mícháme a dokážeme dotónovat do odstínu přineseného vzorku!

Míchací centrum, tapety

Na počkání namícháme barvy na omítku, fasádu, dřevo i kov. Disponujeme výběrem ze širokého spektra vzorkovnic - RAL NCS BAUMIT DULUX PRIMALEX HET. Pro každého zákazníka na jakékoliv množství spočítáme cenovou nabídku dle vybraného odstínu a materiálu.

Nově nabízíme široký sortiment tapet, fototapet, bytového textilu firmy Dimex. Ukázky realizací na naší prodejně najdete v přiložené fotogalerii. Připraven pro Vás máme také tisk vlastních motivů a rozměrů na fototapety a látky.


Barvy na střechy

Nabízíme barvy a hydroizolační systémy na všechny druhy střešních krytin (pozink, měď, lepenky, tašky, fólie, eternit). Dle konkrétního podkladu vybereme možnosti a varianty nátěrů, včetně vhodné přípravy podkladů.

Jedním z oborů naší společnosti jsou kompletní rekonstrukce plochých i sedlových střech a všech prací s nimi spojených (světlíky, hromosvody, klempířské práce), proto se u nás můžete spolehnout na správný výběr materiálu a vhodně navrženého technologického postupu. Jsme certifikovaní výrobci nátěrových hmot AKROJAS® ST a AKROJAS® KOR. Naše střešní barvy obdržely několik národních cen za jakost a ekologii. Více informací na webu www.spolehlive-strechy.cz

Adresa prodejny:
Riegrova 38
466 01, Jablonec nad Nisou

Kontakty na prodejnu:
Pevná linka:  483 713 766
Mobil:            778 522 325

E-mail: info@barvy-jablonec.cz
E-mail: autolaky@barvy-jablonec.cz

Web: www.barvy-jablonec.cz 

replica watches www.cmblogwatch.net  

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Sdílená kola v Turnově prozatím nebudou

Město Turnov zvažovalo zavedení sdílených kol na základě dotační výzvy Libereckého kraje, anketa měla ověřit také názor veřejnosti. Rada města nakonec od možného zřízení tzv. bikesharingu prozatím upustila. Více podrobností

Krajští zastupitelé odsouhlasili sloučení liberecké textilní a strojní průmyslovky

Rozšíření přístupu k všeobecnému vzdělávání a zlepšení kvality výuky za využití nových technologií. Takové jsou cíle a zároveň výhody chystaných organizačních úprav ve struktuře středních škol zřizovaných Libereckým krajem. Sloučení Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy se Střední průmyslovou školou textilní dnes schválili krajští zastupitelé. Hlasovalo celkem 36 zastupitelů. Pro jich bylo 28, proti 7 a jeden zastupitel se hlasování zdržel. Změna vstoupí v platnost od 1. července tohoto roku. Podle nového schématu se bude vyučovat od školního roku 2024/2025. Název školy bude znít Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace. Ředitelem zůstane Jaroslav Semerád. „Díky sdílení materiálního a technického vybavení se zlepší podmínky pro vzdělávaní studentů," řekl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Den dětí – spolupráce školky a školy Montessori
Druhé kolo atletické ligy bylo opět velmi vyrovnané.
Dlaskův statek chystá další tradiční řezbářské sympozium
Víkend otevřených zahrad zve na statek, bylinky i do arboreta
Jablonecký tým capoeiristů má nové úspěchy

Nejčtenější články

04.06.: Červnové uzavírky v Jablonci nad Nisou
04.06.: Vodní záchranáře najdete v modrých buňkách
04.06.: Travesti Techtle Mechtle potřetí, tentokrát ovšem o dva levely výš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace