Až do konce října bude výluka na trati Železný Brod - Velké Hamry
18.10.2018 11:19:50 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Velké Hamry,Železný Brod
Správa železniční dopravní cesty, s. o., informuje o výlukách na železniční trati 035 Železný Brod - Tanvald, které probíhaji ve dnech 16., 17., 18., 31. října a 1. listopadu 2018 v úseku Železný Brod - Velké Hamry denně vždy od 7.45 do 17.30. Ve stejném úseku bude ve dnech 19. října 2018 od 7.45 až 30. října 2018 do 17.30 probíhat výluka nepřetržitá.
Účelem těchto výluk je oprava železničního přejezdu na silnici III/2881 u železniční zastávky Jesenný. Dopravce České dráhy, a. s. musí přistoupit k následujícím opatřením: Náhradní autobusová doprava bude vedena v časech dle výlukového jízdního řádu. Rychlíky a osobní vlaky jsou s výjimkou vlaků Os 26240, Os 26242, Os 26244, Os 26241, Os 2617, Os 26243, Os 26246, Os 2677 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Železný Brod - Tanvald a opačně. Zastávky Jesenný a Spálov bude obsluhovat autobus linky „J" ze stanice Železný Brod, který zajistí přípoj na autobus náhradní dopravy z a ve směru Tanvald.
Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:
Železný Brod - před staniční budovou na autobusové zastávce "Železný Brod, Terminál u žel.st."
Spálov - na silnici II/288 u mostu nad železniční zastávkou
Jesenný - na silnici III/2881 před železniční zastávkou
Návarov - na křižovatce silnic I/10 a III/2886 (směr k obci Návarov)
Plavy - na silnici I/10 na autobusové zastávce "Plavy, žel. st."
Velké Hamry - před staniční budovou na autobusové zastávce "Velké Hamry, žel. st."
Velké Hamry město - na silnici I/10 na autobusové zastávce "Velké Hamry, nám."
Tanvald - autobusový terminál před staniční budovou - stanoviště č. 6
„Po dobu výluk nebudou v úsecích s náhradní autobusovou dopravou zajištěny služby uvedené v jízdním řádu u jednotlivých vlaků, to znamená Přeprava spoluzavazadel a Vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku. Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy. Za komplikace způsobené výlukami se omlouváme," sdělil mluvčí České dráhy, a.s. Jiří Holub.
Související články
Liberecký kraj učinil další krok k zajištění dopravy vlastním dopravcem
Přípravy na stavbu jabloneckého terminálu pokračují
U Malé Skály srazil vlak ženu, ta na místě zemřela
Obrazem: Oslavy 130. výročí železnice Liberec - Jablonec
Na budově nádraží v Turnově dokončili 2. etapu rekonstrukce
Kraj bude instalovat nové označníky k autobusovým zastávkám
Na konci září a během října probíhají vlakové výluky na několika tratích
Změny Tarifu IDOL a slevy v přepravě cestujících od 1. 9. 2018
Diskutujte s námi
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Máte už nakoupená semínka a připravené truhlíky? Pokud ne, v sobotu 21. března 2026 máte ideální příležitost to napravit. Pěnčínské jarní slavnosti navazují na úspěšné podzimní slavnosti a letos sázejí na zahradnické téma. Pořadatelé nezapomněli ani na oblíbenou kulinářskou soutěž. Slavnosti doplní i další významná událost - oslavy 140 let místní základní školy. Více podrobností
Nejnovější články
Velikonoce na Krásné zahájí průvod s řehtačkami
MP Jablonec: Noční kontrola aut i rozbitá domácnost
David Pabiška zvítězil ve veteránech na Rally‑Raid Portugal
Maloskalské volejbalistky slaví historické vítězství, muži nejhůř třetí
Jablonec připravuje rozvoj sociálních služeb pro rok 2027
Nejčtenější články
25.03.: Řidič s náklaďákem v centru Jablonce uvízl a zablokoval silnici
26.03.: Velikonoční slavnosti v Jablonci odstartují na apríla
25.03.: Svrček ovládl prodloužení derby v ČFL
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.