Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program

06.07.2022 11:06:38 | Autor: Ladislav Janata, Dušan Molitoris | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program

Vrcholem letošní sezony bylo mistrovství České republiky, které se netradičně uskutečnilo v pátek a v sobotu koncem června v Hodoníně. Pořadatelům se podařilo loňským tornádem zničený stadion znovu opravit a připravit výborné podmínky atletům z 80 oddílů celé republiky.

Na programu mistrovství bylo 38 disciplín a bojů o medaile se zúčastnilo téměř 500 závodníků. Na startu nechyběla devítičlenná výprava LIAZU Jablonec.

Nejlépe se dařilo vrhačkám ze skupiny trenéra Vladimíra Mašky. Nejblíže k zisku medaile byla kladivářka Barbora Štejfová její výkon 59,02 stačil na čtvrté místo 52 centimetrů od bronzu. Stejné umístění vybojovala diskařka Sára Dočekalová výkonem 45,20 od bronzové medaile ji dělily necelé dva metry. Šesté místo vybojoval Jan Málek v běhu na 3000 metrů překážek výkonem 9:22.33. Svou dobrou formu potvrdil trojskokan Jan Lechner nejlepším letošním výkonem 14,55, což znamenalo sedmé místo.

Velké naděje na zisk některé z medailí měl překážkář Štěpán Schubert, který zvítězil v rozběhu časem 14.01 /vítr +2,7/, ale ve finále vzhledem ke zranění nemohl nastoupit. Z ostatních výsledků: 100 m překážek - Kateřina Kadavá 14.49, 400 m - Kateřina Kadavá 58.45, tyč - Martin Mikula 445.

V maďarském Szekesféhérvaru se uskutečnilo ve dnech 29. června až 1. července mezistátní utkání dorostenců a dorostenek za účasti týmů ze Slovenska, Česka, Slovinska, a domácího družstva Maďarska, které utkání uspořádalo. Reprezentanti Česka zvítězili v obou kategoriích. Na vítězství se podíleli také závodníci LIAZU Jablonec. Kladivářka Zuzana Štejfová zvítězila výkonem 60,46 a to znamenalo 9 bodů pro družstvo. Kladivář Patrik Danilevič přidal sedm bodů za druhé místo výkonem 66,02.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nový český rekord a osm medailí z Ostravy atletů LIAZ
Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec
Ve druhém kole první atletické ligy zvítězili muži LIAZU
Skvělý vstup atletů LIAZU do první ligy
Krajský přebor družstev mládeže zahájil atletickou sezonu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Advent na Krásné přináší tradiční jarmark i divadlo a koncerty
Program Městského divadla Jablonec nad Nisou v prosinci
Zlikvidovali pět hnízd bezdomovců na Prosečském hřebeni
V Libereckém kraji proběhla dopravně bezpečnostní akce Mikuláš
Program kin v Jablonci nad Nisou od 8. do 21. prosince

Nejčtenější články

06.12.: V Maršovicích se na sněhu srazila dvě auta
07.12.: Hasiči uctili památku zesnulého kolegy ze Skalice
07.12.: Zloděj ukradl v Jablonci čtyři ozdobené vánoční stromky

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Vyrobíme pro şişli escort Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace