Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program

06.07.2022 11:06:38 | Autor: Ladislav Janata, Dušan Molitoris | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Atleti LIAZ Jablonec měli v minulých dnech nabitý program

Vrcholem letošní sezony bylo mistrovství České republiky, které se netradičně uskutečnilo v pátek a v sobotu koncem června v Hodoníně. Pořadatelům se podařilo loňským tornádem zničený stadion znovu opravit a připravit výborné podmínky atletům z 80 oddílů celé republiky.

Na programu mistrovství bylo 38 disciplín a bojů o medaile se zúčastnilo téměř 500 závodníků. Na startu nechyběla devítičlenná výprava LIAZU Jablonec.

Nejlépe se dařilo vrhačkám ze skupiny trenéra Vladimíra Mašky. Nejblíže k zisku medaile byla kladivářka Barbora Štejfová její výkon 59,02 stačil na čtvrté místo 52 centimetrů od bronzu. Stejné umístění vybojovala diskařka Sára Dočekalová výkonem 45,20 od bronzové medaile ji dělily necelé dva metry. Šesté místo vybojoval Jan Málek v běhu na 3000 metrů překážek výkonem 9:22.33. Svou dobrou formu potvrdil trojskokan Jan Lechner nejlepším letošním výkonem 14,55, což znamenalo sedmé místo.

Velké naděje na zisk některé z medailí měl překážkář Štěpán Schubert, který zvítězil v rozběhu časem 14.01 /vítr +2,7/, ale ve finále vzhledem ke zranění nemohl nastoupit. Z ostatních výsledků: 100 m překážek - Kateřina Kadavá 14.49, 400 m - Kateřina Kadavá 58.45, tyč - Martin Mikula 445.

V maďarském Szekesféhérvaru se uskutečnilo ve dnech 29. června až 1. července mezistátní utkání dorostenců a dorostenek za účasti týmů ze Slovenska, Česka, Slovinska, a domácího družstva Maďarska, které utkání uspořádalo. Reprezentanti Česka zvítězili v obou kategoriích. Na vítězství se podíleli také závodníci LIAZU Jablonec. Kladivářka Zuzana Štejfová zvítězila výkonem 60,46 a to znamenalo 9 bodů pro družstvo. Kladivář Patrik Danilevič přidal sedm bodů za druhé místo výkonem 66,02.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Nový český rekord a osm medailí z Ostravy atletů LIAZ
Nabitý víkend atletů LIAZU Jablonec
Ve druhém kole první atletické ligy zvítězili muži LIAZU
Skvělý vstup atletů LIAZU do první ligy
Krajský přebor družstev mládeže zahájil atletickou sezonu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Plánované aktuální uzavírky v Jablonci

Delší termín bude mít uzavírka v ulici Lesní, a to v části od železničního přejezdu po křižovatku s ulicí Lesní Stezka, včetně částečné uzavírky křižovatky. Termín úplné uzavírky je prodloužený do 31. října. Důvodem uzavírky je budování dešťové kanalizace včetně přípojek a rekonstrukce vozovky.

Oddělení obecné kriminality v Jablonci nad Nisou se dočasně stěhuje

V následujících dnech začne stavební rekonstrukce objektu Policie České republiky Územního odboru v Jablonci nad Nisou v ulici 28. října 10, ve kterém měli své zázemí kriminalisté z Oddělení obecné kriminality. Z tohoto důvodu budou kriminalisté Oddělení obecné kriminality dočasně po dobu trvání stavební rekonstrukce působit od 15. září 2022 v budově Policie České republiky Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou v ulici 5. května 60.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Tanvaldě zopakovala vítězství Volba pro město
V Jablonci získalo nejvíce hlasů hnutí ANO 2011 před ODS
V Železném Brodě zopakovalo výhru hnutí Za rozvoj města
První vítězství jabloneckého béčka v Břízkách
Pošesté pořádali Up Hill Run Dobrá Voda

Nejčtenější články

22.09.: Obrazem: Otevření samoobslužné školní restaurace v Tanvaldě
22.09.: Neslibujeme zázraky, ale zodpovědný přístup
23.09.: Začala oprava ulice Široké v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace