ZŠ Tanvald Sportovní zvítězila na Ještědské hlídce v Hrádku

13.05.2019 07:54:42 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald,Liberecký kraj

ZŠ Tanvald Sportovní zvítězila na Ještědské hlídce v Hrádku

Do listopadu 1989 patřil běh o partyzánský samopal k nedílným součástem školních osnov a branné výchovy. I když je to k nevíře, akce přežila dodnes. S názvem Ještědská hlídka se uskutečnila v úterý 16. dubna v tanvaldské kotlině. Nejlepší hlídky pak jely 10. května na krajské finále do Hrádku.

Cílem hlídky bylo zaběhnout 4 km dlouhou trať v co nejrychlejším čase s co nejmenším počtem trestných bodů na jednotlivých stanovištích (střelba ze vzduchovky, lanová lávka, topografie, hod granátem, všeobecné vědomosti, shyby a zdravověda).

Nejrychlejší hlídky jely tanvaldskou oblast reprezentovat 10. května do rekreačního areálu Kristýna v Hrádku nad Nisou, kde se konal závod Ještědská hlídka pro celý Liberecký kraj. V silné konkurenci družstev jsme prokázali, že naše všeobecné vědomosti, zdravověda, sportovní dovednosti a týmový duch, nám rozhodně nechybí. ZŠ Tanvald, Sportovní zvítězila jak v kat. 6. – 7. tříd, tak v kat. 8. – 9. tříd. U mladší kat. se na bednu postavila dokonce obě naše družstva.

Tanvald zářil. Hned tři tanvaldská družstva na stupních vítězů z celého Libereckého kraje si zaslouží obrovskou gratulaci a poděkování všem, kteří se postarali o tak krásný výsledek. Příští rok se krajské kolo Ještědské hlídky uskuteční u nás v Tanvaldě. Budeme doufat, že i na domácí půdě předvedeme tak skvělé výkony jako v Hrádku.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Závod Ještědská hlídka proběhl v Tanvaldě

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 71 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Chodník z Růžové hory na Sněžku je s omezením otevřen

Od pátku 19. července od 14 hodin bude otevřený chodník z Růžové hory na Sněžku v úseku od Traverzu nahoru. Práce na opravách budou pokračovat v místech, kde je možné cestáře s opatrností bokem obejít. Další omezení bude v září kvůli štětování v nejnižším úseku, jak aktuálně informovala Správa KRNAP. Více o letních opravách cest v Krkonoších

Jak se chovat při zdravotním omezení v silničním provozu bezpečně

Třicítka osob se zdravotním hendikepem se v Centru denních služeb v ulici U Balvanu zúčastnila besedy s preventistou a okrskářem městské policie. Téma besedy se soustředilo především na bezpečnost v dopravě. Městští strážníci se věnovali v krátké přednášce především oblasti dopravy, a to zvláště chodcům, cyklistům a dopravnímu značení. „Součástí byla i ukázka používání donucovacích prostředků, pout, zastavovacího terče a reflexních vest," popsal setkání v centru preventista jablonecké městské policie Miloslav Lejsek a dodal: „Seniorům a občanům se zdravotním postiženým se městská policie věnuje soustavně již několik let, aktivně spolupracujeme s kluby a svazem seniorů, Českým červeným křížem nebo Jablonecký klubem onkologických pacientů (JAKOP)."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou na Jablonecku o víkendu 19. až 21. července
Z rokytnického náměstí se opět poběží na Dvoračky
Tradiční hudební happening u Jizery opět pořádají v Dolánkách
Za pohádkou na zubačku do Kořenova
Letní kino Harrachov uvádí Ženy v běhu

Nejčtenější články

17.07.: V Jablonci obnovili park v ulici Pod Baštou
18.07.: Cyklisté nedbají na výbavu svých kol, zjistili jablonečtí strážníci
17.07.: Jablonecký primátor navštívil slavnosti v partnerském městě

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn