Zlodějka napadla v jablonecké prodejně ostrahu a prodavačku

29.08.2018 21:59:51 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Zlodějka napadla v jablonecké prodejně ostrahu a prodavačku

Mladá žena se svým přítelem chtěli ukrást cigarety a napadli v pondělí 27. srpna prodavačku i pracovníka ostrahy prodejny Albert v ulici Na Vršku v Jablonci nad Nisou.

„V pondělí 27. srpna policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou ve zkráceném přípravném řízení sdělili 23leté ženě podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci a jejímu 33letému příteli sdělili podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Skutku se dopustili v pondělí krátce po poledni v prodejně Albert v ulici Na Vršku v Jablonci nad Nisou," potvrdila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Mladá žena se tam pokusila odcizit cigarety, přičemž fyzicky napadla pracovnici prodejny, která se snažila této krádeži zabránit a znemožnit jí útěk z prodejny. Na zásahu při chytání zlodějů v okolí prodejny měli zásluhu jablonečtí strážníci, kteří je zadrželi schované v křoví nedaleko prodejny.

„Podezřelá pracovnici strčila na zem a poté do ní ještě několikrát kopla. Během tohoto jednání podezřelý muž fyzicky napadl pracovníka ostrahy prodejny tím, že do něj začal strkat, dvakrát ho udeřil do obličeje a jednou kopl do oblasti břicha. Podezřelá poté ještě pracovníkovi ostrahy vytáhla ze zadní kapsy kalhot mobil a hodila ho na zem, čímž ho poškodila. Navíc také při napadení poškodila napadené pracovnici prodejny brýle, a tím jí způsobila škodu ve výši 7 tisíc korun. Oběma podezřelým tak nyní za spáchání uvedených trestných činů hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," upřesnila policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Střípky z městské policie: Pomoc muži při záchvatu i chytání zlodějů
Pachatel mnoha drobných krádeží v Jablonci už má sděleno obvinění
Policie hledá svědkyni krádeže peněz z jabloneckého bankomatu
Kamera zachytila zloděje na střeše Kauflandu ve Mšeně
Náladu po prohře si chtěl spravit krádeží kola, ale daleko nedojel

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pohádkový les pořádají v Rovensku

Tradiční Pohádkový les v Rovensku pod Troskami se koná v sobotu 18. května od 12.00 do 15.30. Trasa pohádkového lesa od startu je dlouhá 2 km a je zvládnutelná i s kočárky. Pohádkový les se koná za každého počasí. Celá trasa vede lesem Boreckých skal v Českém ráji. Z Turnova do Rovenska bude jezdit i parní vlak! Více podrobností

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Derby v Liberci pro jablonecké házenkáře
ZŠ Pasířská bude reprezentovat Jablonecko
Obrazem : In line závody v Tanvaldě
1. kolo KPD mužů a žen v atletice
Obrazem:Tanvaldské sportovní hry seniorů

Nejčtenější články

22.05.: Obrazem : In line závody v Tanvaldě
22.05.: ZŠ Pasířská bude reprezentovat Jablonecko
21.05.: Obrazem:Tanvaldské sportovní hry seniorů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn