Železnobrodská knihovna láká čtenáře do nových prostor

08.02.2020 15:33:24 | Autor: Alena Matějková | Rubrika: Kultura | Obce: Železný Brod

Železnobrodská knihovna láká čtenáře do nových prostor

Ještě pár dní bude v Městské knihovně Železný Brod probíhat revize knihovního fondu a instalace části nábytku a projekčního systému. Nicméně již nyní láká knihovna na slavnostní otevření, při kterém svým čtenářům představí zcela nové prostory na nové adrese - Jiráskovo nábřeží 737.

Po bezmála třech měsících od začátku stěhování se železnobrodská knihovna slavnostně otevře ve čtvrtek 20. února v 11 hodin za účasti pozvaných hostů.

Půjčování a výměna knih bude zahájena od 14 hodin a od následujícího dne bude již knihovna otevřena dle běžné otevírací doby. Vedoucí knihovny Dana Hudíková se obává velkého náporu nedočkavých čtenářů a řekla k tomu: „Věříme, že nás hned první den nedočkaví čtenáři nezavalí knihami, máme jich tu opravdu spousty a na všechny nejen naše stávající čtenáře se dostane kvalitního čtiva." Velkým přáním obou knihovnic je, aby nové prostory nalákali nové čtenáře. Nová knihovna v Železném Brodě

Na závěr slavnostního dne se v multimediálním sále knihovny od 18 hodin uskuteční přednáška Tomáše Černohouse na téma Příběhy krajanů z Banátu.

Ještě před samotným zahájením běžného provozu jsou do knihovny zvány především maminky (a tatínci) s nejmenšími dětmi na setkání v rámci projektu Bookstart - S knížkou do života. Na téma Stopovaná s medvídkem Pú si budou s lektorkou Lenkou Hřibovou číst v pátek 7. února od 10 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v únoru

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Vilém Heckel - kouzlo hor je prodloužena do 14. března

Pro mimořádný zájem návštěvníků je v Domě národopisců Scheybalových v Jablonci nad Nisou prodloužena výstava: Vilém Heckel - kouzlo hor do 14. března. Výstavu navštívila i dcera horolezce a fotografa Helena Heckelová. Podrobnosti o výstavě http://www.nasejablonecko.cz/jablonecko-aktualne/vystava-pripomene-fotografa-a-horolezce-vilema-heckela/?aktualitaId=62468

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lomničtí ochotníci předvedou v Josefově Dole Mnoho povyku pro nic
Schválené jsou také jedno a víceleté dotace z rozpočtu města Jablonec
Na namrzlé vozovce narazila řidička po smyku v Držkově do rozvaděče
Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela
V Maršovicích vletělo auto do zastávky

Nejčtenější články

23.02.: Obrazem: 17. Sportovní ples v Tanvaldě
24.02.: V Maršovicích vletělo auto do zastávky
24.02.: Výstava připomene fotografa a horolezce Viléma Heckela

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn