ZasTenRock bude, ale rozdělený na dva díly

13.08.2020 13:34:23 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Zásada

ZasTenRock bude, ale rozdělený na dva díly

Aktualizováno: Jednodenní rockový festival ZasTenRock v Zásadě navštěvovalo v posledních letech pravidelně 2500 návštěvníků. Letos tato akce ale dozná výrazných změn. Každý rok se na akci představilo 10 kapel, k dispozici byly dvě stage, obrazovka a skvělé zázemí s občerstvením bez front. To vše ale za současné situace zachovat nejde, a tak se organizátoři rozhodli, že akci uskromní a rozdělí na dvě menší.

„Bohužel vzhledem k současné situaci nám vypadlo velké množství partnerů, bez kterých se taková akce uspořádat nedá. Navíc doba je nejistá, a pokud by došlo opět k zpřísnění pravidel v počtu lidí povolených na jednu akci, museli bychom sáhnout po nějakých restrikcích. A to nechceme," řekl ředitel festivalu Miroslav Princ.

Jedna z částí se bude konat v termínu původního festivalu, tedy 22. srpna, a bude mít trochu tvrdší náplň v podobě Vildy Čoka s kapelou Bypass, které doplní vloni velmi úspěšný Kabát revival z Varnsdorfu. Druhou akcí s trochu lehčím rockem bude o 14 dnů později, tedy 5. září, vystoupení libereckých Těl a brodských Těsně Vedle. Obě akce začnou v 18 hodin a vstup bude omezen na 250 skalních fandů.

„Toto řešení se nám vzhledem k podmínkám a riziku omezení počtu účastníků jeví jako nejlepší a věříme, že si obě akce najdou své příznivce. Určitě bude naší snahou zachovat standard v podobě skvělého servisu bez front a pohodovou atmosféru," doplnil k akcím spolupořadatel Petr Růžička.

Abyste si ZasTenRock mohli vychutnat déle, doplnili pořadatelé dodatečně program ještě o kapelu VoHoN, která zahraje v rámci závěrečné Afterpárty po koncertu kapely Těla. Předprodej vstupenek na obě akce byl spuštěn 12. 6. v 9 hodin v prodejní síti ticketstream https://www.ticketstream.cz/

Soutěž o vstupenky na ZasTenRock 2020

 Pořadatelé festivalu ZasTenRock s portály Naše Jablonecko a Naše Pojizeří připravili pro čtenáře soutěž o pět vstupenek na první koncert v rámci letošního festivalu. Stačí správně odpovědět na tři otázky a poté mít štěstí při losování. Prosíme nesoutěžte pro někoho jiného, vstupenky (vstupy) jsou vždy na konkrétní jméno! Soutěž bude ukončena ve středu 19. srpna 20.00. Soutěž již byla ukončena! Kvůli technickým problémům nemohla být vyhodnocena soutěž o vstupenky na 1. část, proto vylosovaní výherci, kterými jsou: Kateřina Kopalová, Tomáš Kozderka, Vendula Hrubá, Silvie Kohoutková a Jan Urbánek, získávají volné vstupy rovněž na druhou část festivalu. Doufáme, že je výhra, i když na jiné interprety, alespoň trochu potěší.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Obrazem: 8. ročník festivalu ZasTenRock
ZasTenRock 2017 potěšil návštěvníky i organizátory
Obrazem: Festival ZasTenRock 2016
Čtvrtý ročník festivalu ZasTenRock navštívilo 3800 fanoušků
Třetí ročník festivalu ZasTenRock přilákal téměř tři tisíce diváků
Festival ZasTenRock opět přitáhl fanoušky do Zásady

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde

Jablonečtí radní schválili dvě nové obřadnice

Jablonečtí radní na svém posledním zasedání schválili dvě nové obřadnice, a to Jitku Balákovou a Janu Pastuchovou. Obě nově jmenované obřadnice budou mít na starosti vítání občánků. Na rok 2020 bylo původně plánovaných jedenáct termínů vítání nových občánků. „Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu v souvislosti s Covid-19 se jarní termíny musely rušit. Tím pádem se počet nových občánků, kteří by měli být na radnici slavnostně přivítaní, zvýšil. Proto nyní vyhlašujeme termíny nové," řekla Iva Bendová z kanceláře primátora s tím, že toto byl jeden z důvodů, proč bylo třeba zvýšit i počty obřadníků.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hejtman ocenil za společenskou odpovědnost čtyři organizace
Pavla Kumstátová doběhla v Třinci pro zlatou medaili
Stále stejné: záloha ani dopředu, ani dozadu
Princové jsou na draka, zato jablonecké divadlo žije
Ohlédnutí za letní turistickou sezonou v Krkonoších

Nejčtenější články

21.09.: Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě
21.09.: VIDEO: Běh Přes desenské kopce 2020
20.09.: Na Anenském náměstí objevili při rekonstrukci havarijní kanalizaci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn