Zářijová nabídka KC Kino Železný Brod

04.09.2016 10:00:45 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Železný Brod

Zářijová nabídka KC Kino Železný Brod

Železnobrodské kino po prázdninové přestávce v září přináší například drama Tohle je náš svět, komiks Sebevražedný oddíl, sci-fi Star Trek: Do neznáma, animák Tajný život mazlíčků či nové hollywoodské verze klasických filmů Ben Hur a Sedm statečných.

„Čas neuvěřitelně letí a my v těchto dnech zahajujeme již pátou digitální sezónu. Opět se můžete těšit na spoustu zajímavých filmových představení v mnoha dramaturgických řadách, na něž jste zvyklí. Mimo to se samozřejmě budeme setkávat i při dalších pořadech, čekají na nás koncerty, cestopisné přednášky i tradiční PechaKucha Night, která se v tomto měsíci stává plnoletou," uvedl vedoucí KC Kino železný Brod David Pešek.

V září se opět v Železném Brodě ohlédnou za tím nejzajímavějším, co filmová distribuce přinesla do českých kin během letních prázdnin. Nebude proto určitě chybět nové pokračování kultovní ságy Star Trek: Do neznáma (3. 9.) či teenagerovský hit Sebevražedný oddíl (9. 9.), který uvedou v českém znění. Zástupcem českých filmů bude nový snímek režiséra Jana Hřebejka Učitelka (2. 9.) v hlavní roli se Zuzanou Mauréry, která za svůj výkon v tomto filmu získala cenu na letošním MFF Karlovy Vary.

Děti si jistě nenechají ujít pátý díl animované série Doba ledová: Mamutí drcnutí (3.9.) a Tajný život mazlíčků (10.9.). Ale ani Můj kamarád drak (24. 9.) nevypadá vůbec špatně... Dobré kino nabídne mimo jiné snímek Tohle je náš svět (6.9.), který na zmíněném MFF v Karlových Varech získal Cenu diváků.

KC Kino v Železném Brodě uvádí v září 2016:

pátek 2. 9. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

UČITELKA (ČR, SR 2016)
Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či dokonce vidiny milostného poměru... Děj strhujícího a velmi aktuálního snímku o síle lidského charakteru, inspirovaného skutečnou událostí, se sice odehrává na počátku 80. let, ale jde o příběh univerzální, který by se mohl odehrát v jakékoli době.
Hrají: Zuzana Mauréry, Csongor Kassai, Peter Babjak a další, režie: Jan Hřebejk, 102 minut, 100 Kč.

sobota 3. 9. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

DOBA LEDOVÁ: MAMUTÍ DRCNUTÍ (USA 2016)
V pátém díle jedné z nejpopulárnějších animovaných filmových sérií opět potkáváme všechny staré známé hrdiny a pár úplně nových. Veverčák Scrat se stále snaží ulovit věčně prchající žalud, čímž způsobí nehodu, z níž se vyklube karambol a z něj úplná katastrofa. Ale protože se naše parta skládá ze samých nefalšovaných a neohrožených hrdinů, nečeká na své vyhubení, ale vydává se na záchrannou výpravu!
Režie: Mike Thurmeier, Galen Tan Chu, 95 minut, 120 Kč.

sobota 3. 9. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

STAR TREK: DO NEZNÁMA (USA 2016)
Celá loď Enterprise zničena, její posádka rozprášena do všech koutů a část dokonce v zajetí. Tenhle velmi depresivní vývoj příběhu je důsledkem ambiciózní mise, v níž Federace vyšle Enterprise rozšířit hranice dosud známého vesmíru. Hned za nimi totiž číhá hrozba mocnější
a větší, než na která Kirk a jeho posádka dosud narazili. I když je první střet úplně zdecimuje, budou se muset bleskurychle vzchopit. Jejich přemožitel má zálusk na celou Federaci a ta nemá bez Kirka sebemenší šanci.
Hrají: Chris Pine, Idris Elba, Zachary Quinto a další, režie: Justin Lin, mládeži do 12 let nevhodné, 122 minut, 120 Kč.

úterý 6. 9. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

TOHLE JE NÁŠ SVĚT (USA 2016)
Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný otec svých šest dětí. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa. Pozitivně laděný film si z festivalu v Cannes odnesl cenu za nejlepší režii v sekci Un Certain Regard.
Hrají: Viggo Mortensen, George MacKay, Samantha Isler, režie: Matt Ross, 119 minut, 90 Kč.

pátek 9. 9. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL (USA 2016)
Je to dobrý pocit, být ten zlý... Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu.
Hrají: Margot Robbie, Cara Delevingne, Joel Kinnaman a další, režie: David Aye, pro děti do 12 let nevhodné, film v českém znění, 123 minut, 110 Kč.

sobota 10. 9. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ (USA 2016)
Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Jen kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě. A navíc jednoho dne nepřivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a nerozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech... Zajímá vás, co dělají vaši čtyřnozí mazlíčci, když nejste doma?
Režie: Chris Renaud, Yarrow Cheney, film v českém znění, 90 minut, 120 Kč.

sobota 10. 9. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

BEN HUR (USA 2016)
Ben-Hur je potomek významného knížecího rodu z Jeruzaléma, jehož adoptivní bratr Messala, vysoce postavený příslušník římské armády, křivě obviní ze zrady. Jeho rodina včetně milované manželky skončí ve vězení a on sám je zbaven majetku a odsouzen k doživotním galejím. Po třech letech strávených na moři se Ben-Hur vrací do vlasti s jedinou myšlenkou - pomstít se Messalovi za všechna příkoří, která mu způsobil. Vyzve jej proto na souboj v závodech čtyřspřežím, aby dokázal, že pravda
a vítězství stojí na jeho straně.
Hrají: Jack Huston, Morgan Freeman, Toby Kebbell a další, režie: Timur Bekmambetov, mládeži do 15 let nepřístupné, 123 minut, 120 Kč.

úterý 13. 9. - 10.30 hodin SENIORSKÉ KINO

DĚDA (ČR 2016)
K rázovitému valašskému dědovi přijíždějí na prázdniny vnoučátka z Prahy. Jejich zaneprázdnění rodiče vysílají děti v dobrém úmyslu změnit jejich virtuální svět internetu, mobilů a tabletů. Na valašské vesnici totiž vše funguje trošku jinak. Ne že by tu nebyl signál, ale ti Valaši zkrátka žijí trochu jinak, po svém. Navíc pokud na půdě dědovi chalupy naleznete zapomenutý poklad...
Hrají: František Segrado, Petra Hřebíčková, Boleslav Polívka, režie: Mejla Basel, 110 minut, 50 Kč.

úterý 13. 9. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

KOMORNÁ (Jižní Korea 2016)
Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem. Chlípný strýc vychovává Hideko přísnou rukou a čeká, až dospěje, aby si ji mohl vzít a zmocnit se jejího bohatství. V domě se však objevuje podvodník, který zosnuje příchod mladé komorné Sukhui, ve skutečnosti chudé kapsářky, která mu má pomoci nebohou Hideko svést... Jeden z nejvýraznějších jihokorejských režisérů současnosti vytvořil dynamický thriller plný zvratů prodchnutý podmanivou erotickou atmosférou.
Hrají: Kim Min-Hee, Kim Tae-Ri, Ha Jung-Woo a další, režie: Park Chan-wook, mládeži do 15 let nepřístupné, 145 minut, 90 Kč.

pátek 16. 9. - 19.00 hodin

PECHA KUCHA NIGHT VOL. 18 - SKLO
V předvečer zahájení 10. ročníku Skleněného městečka se diváci v neformální atmosféře seznámí s tvorbou sklářských výtvarníků, designérů a špičkových uměleckých řemeslníků, o jejichž tvorbě je slyšet nejenom u nás. Připomenuty budou také významné osobnosti, instituce, sbírky a projekty, bez kterých by české sklářství nebylo tak výjimečné.
Pořádají PechaKucha Team a Občanská beseda, vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč.

úterý 20. 9. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

LÍNÁ ZÁTOKA (Francie 2016)
Po uvedení v soutěži na festivalu v Cannes vstupuje do kin zdivočelá komedie a retro detektivka v jednom, která představí slavné francouzské herce ve velmi neotřelých hereckých polohách. Zábavná francouzská komedie odehrávající se v nádherně nasnímaných exteriérech severní Francie ukazuje, že i Francouzi si umí dělat legraci sami ze sebe.
Hrají: Fabrice Luchini, Juliette Binoche, Valeria Bruni Tedaschi, režie: Bruno Dumont, mládeži do 15 let nepřístupné, 122 minut, 90 Kč.

pátek 23. 9. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

ZLODĚJI ZELENÝCH KONÍ (Česko 2016)
Zběhlý student geologie Pavel a nezaměstnaný zemědělec Kačmar se živí jako nelegální kopáči vltavínů, zelených polodrahokamů z jižních Čech. Existence na hraně zákona jim dává peníze, svobodu a nezávislost, ale také vyžaduje těžkou fyzickou dřinu, obezřetnost před policií a převrácený životní režim. Dřou, riskují, utíkají, potýkají se s nebezpečím. Při kopání vltavínů jde totiž i o život.
Hrají: Pavel Liška, Marek Adamczyk, Jenovéfa Boková a další, režie: Dan Wlodarczyk, pro děti do 12 let nevhodné, 90 minut + 15 minut předfilm, 110 Kč.

sobota 24. 9. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

MŮJ KAMARÁD DRAK (USA 2016)
Dlouhá léta udivoval pan Meacham děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích za městem. Pro jeho dceru Grace, správkyni v místním národním parku, jsou jeho příběhy jen divokými historkami, dokud nepotká malého Peta. Pete je záhadný desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, a který tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot...
Hrají: Bryce Dallas Howard, Oakes Fegley, Robert Redford, režie: David Lowery, film v českém znění, 103 minut, 100 Kč.

sobota 24. 9. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

SEDM STATEČNÝCH (USA 2016)
Moderní vize klasického příběhu. Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Boqua, který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit.
Hrají: Denzel Washington, Ethan Hawke, Chris Pratt a další, režie: Antoine Fuqua, mládeži do 15 let nepřístupné, 133 minut, 120 Kč.

úterý 27. 9. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

NEONOVÝ BÝK (Brazílie 2015)
Pohledný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá žijí v divokém a smyslném světě brazilského rodea. Domovem provizorní rodiny je náklaďák, ve kterém převážejí býky na další štace. Životy lidí a zvířat se na brazilském venkově prolínají v živočišné směsi vášně a naděje. Skrz prach a pot tvrdé práce probleskují sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mytický Neonový býk.
Hrají: Juliano Cazarré, Maeve Jinkings a další, režie: Gabriel Mascaro, mládeži do 18 let nepřístupné, 101 minut, 90 Kč.

pátek 30. 9. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

DÍTĚ BRIDGET JONESOVÉ (Velká Británie, Francie, USA 2016)
Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival...
Hrají: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey a další, režie: Sharon Maguire, mládeži do 15 let nepřístupné, 123 minut, 120 Kč.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v září

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Novou výstavu Turistika na Semilsku - 110 let Riegrovy stezky a Klubu českých turistů otevřou v semilském muzeu. Díky velkoformátovým historickým fotografiím a dalším dobovým materiálům vás tato výstava přenese do časů výstavby Riegrovy stezky. Zároveň připomene činnost Klubu českých turistů v Semilech od jeho vzniku až dodnes. Další informace

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

JKL Desná pořádá MČR ve skoku na lyžích a RKZ v severské kombinaci
Po tragické nehodě u Jítravy zemřeli dva lidé
I.A třída: Pěnčín i Jenišovice odjely ze hřišť soupeřů s výpraskem
Do participativního rozpočtu města Jablonec postoupilo 23 projektů
U požáru uskladněného odpadu zasahují liberečtí hasiči

Nejčtenější články

18.09.: Zastupitelé Jablonce odvolali primátora Kroupu
18.09.: V Desné byla autem sražena chodkyně
18.09.: Novým primátorem Jablonce zvolen Jiří Čeřovský

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn