Zámecké saxofonové kvarteto vzbudilo bouřlivý potlesk

10.07.2013 22:01:40 | Autor: Regína Fučíková | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Zámecké saxofonové kvarteto vzbudilo bouřlivý potlesk

V úterý 9. července 2013 se konal druhý koncert šestého ročníku Jablonecké kostely otevřeny.  V kostele Nejsvětějšího Srdce Ježíšova sledovalo téměř 120 diváků vystoupení Zámeckého saxofonového kvarteta.

Tito zkušení hudebníci pod vedením Josefa Žemličky vyplnili za úžasné atmosféry podvečer hudbou klasiků A. Dvořáka, W. A. Mozarta, G. F. Händela, B. Martinů a dalších. Bouřlivým potleskem si početné publikum vymohlo přídavek. 

„Nečekali jsme takovou návštěvnost a je nám opravdu potěšením hrát před tak vnímavým publikem v tak úžasné atmosféře," konstatoval po koncertu umělecký vedoucí souboru Josef Žemlička.

V rámci cyklu Jablonecké kostely otevřeny čeká veřejnost ještě dalších sedm úterních koncertů. V úterý 16. července opět od 17 hodin se můžete nechat okouzlit komorním kytarovým koncertem Karla Jiroše v kostele Dr. Farského. V rámci této akce lze během prázdnin navštívit každé úterý od 9 do 17 h  také kostely Nejsvětějšího Srdce Ježíšova, Dr. Farského, Povýšení sv. Kříže. Kostel sv. Anny pak kromě úterý i v další dny na vyžádání v TIC v bývalé faře.

Kompletní přehled koncertů najdete v našem článku. Akci pořádá Jablonecké kulturní a informační centrum, o.p.s. za finanční podpory Statutárního města Jablonec nad Nisou.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Aries zahájil sezonu otevřených jabloneckých kostelů
Zámecké saxofonové kvarteto zahraje u Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
Jablonecké svatostánky se přes prázdniny otevřou pro širokou veřejnost

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Nová okna pro jabloneckou školku

Statutární město Jablonec nad Nisou vyhlásilo výběrové řízení na výměnu a opravu oken v jedné z jabloneckých školek. Realizace by měla proběhnout o prázdninách příštího roku. „Veřejná zakázka je vyhlášená na výměnu za repliky a opravu oken v Mateřské škole v ulici 28. října, a to v její staré části. Předpokládaná hodnota zakázky je 2,3 milionu korun a vybraný zhotovitel ji musí zvládnout během prázdnin příštího roku, aby děti mohly do školky nastoupit opět od září 2020," řekl náměstek pro rozvoj města Petr Roubíček. Podle původního plánu měly opravy v této mateřské škole začít už tyto prázdniny, oprava a výměna oken byla rozdělená do dvou let. Městu se však nepřihlásil vhodný zhotovitel, proto musí vyhlásit výběrové řízení znovu.

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči řeší únik nebezpečných látek v Hamru na Jezeře
Jaké jsou aktuální uzavírky v Jablonci nad Nisou
Dvě vítězství vybojovaly ženy ve II. lize volejbalu
Ministerstvo životního prostředí poslalo nesouhlas k těžbě v dole Turów
Jablonečtí plavci lovili v domácím bazénu medaile

Nejčtenější články

18.11.: Setkání atletů na Střelnici se vydařilo
17.11.: Do Jizerských hor vysadí tisíce původních stromků
19.11.: V Plavech se sázelo stromořadí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn