Základní škola Tanvald Sportovní láká ke studiu

28.04.2020 10:58:49 | Autor: Jana Tůmová | Rubrika: Školství | Obce: Tanvald

Základní škola Tanvald Sportovní láká ke studiu

Základní škola Sportovní v Tanvaldě chce oslovit všechny žáky 5. ročníků z Tanvaldu a okolí ke studiu ve sportovní třídě ve školním roce 2020-21.

V současné době nejsme schopni vzhledem k nouzovému stavu zrealizovat talentové zkoušky, proto žádáme rodiče dětí, které by měly zájem o sportovní třídu, aby vyplnili nejpozději do 15. 5. níže uvedený formulář a odeslali na e-mail ivana.stehulova@zstanvald.cz.

A na co se můžou zájemci o studium na Sportovce těšit? Sportovní třídy žákům nabízejí 5 hodin tělesné výchovy týdně, pravidelné hodiny plavání v bazénu tanvaldského gymnázia, řadu sportovních kurzů: běžecké lyžování, sjezdovky, snowboard, vodácké, cyklistické, outdoorové kurzy. Materiální vybavení je na vysoké úrovni: sportovní hala s nově vybudovanou lezeckou stěnou a boulderingem, multifunkční sportovní stadion s in line dráhou, běžeckým oválem, atletickými sektory, beach volejbalovým hřištěm, skateparkem, v zimním období kluziště přímo u školy, v dochozí vzdálenosti sjezdovka a běžecké tratě u lesíka. Škola díky dotačním programům může žákům sportovních tříd nabídnout k zapůjčení lyžařské vybavení, in line brusle, brusle na led, lezecký materiál.

Děkujeme za Váš zájem, veškeré další informace zodpovíme na e-mailové adrese ivana.stehulova@zstanvald.cz či na tel.: 483 394 660. Pro bližší informace ohledně tělesné výchovy a sportu můžete volat na tel. č. 723 821 023. O dalším postupu přijetí Vás budeme včas informovat. Děkujeme.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Lyžáky na tanvaldské sportovce
Před tanvaldskou sportovkou se tančilo, zpívalo a z oblohy létali andělé
Sportem dětí Tanvald žije
Seznamovací kurzy šesťáků na tanvaldské sportovce

Diskutujte s námi

Ke stažení

Přihláška

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 40 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hradišťan s Jiřím Pavlicou otevřou Sedmihorské léto 2020
Microsoft ocenil systém na hlídání statiky mostů z Jablonce
Asistenti pomáhali v Jablonci i v době koronavirové
Zlatá popelnice 2019: nejlíp třídí odpady v Albrechticích a Jablonečku
Památkou Libereckého kraje 2019 je sídlo sklářské společnosti Lasvit

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, pět přibylo i v okrese Jablonec
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn