Žádosti o dotaci z rozpočtu města můžete podávat do konce února

27.01.2014 07:42:49 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Žádosti o dotaci z rozpočtu města můžete podávat do konce února

Zastupitelé města Jablonec schválili výzvy k předkládání žádostí o dotaci z městského rozpočtu. Tyto finance jsou určené na podporu sociální péče a zdravotnictví, výchovy a vzdělávání, kultury, sportu a tělovýchovy v roce 2014.

„Dotace se řídí Zásadami pro poskytování dotací a peněžitých darů z městského rozpočtu, které schválilo zastupitelstvo loni v říjnu," řekla náměstkyně primátora Soňa Paukrtová

Ve výzvách jsou základní informace pro žadatele - předmět podpory, její výše a účel, kontaktní údaje, hodnotící kritéria, harmonogram administrace žádosti a další podmínky.

Výzvy na podporu aktivit pro jednotlivé oblasti a hodnotící kritéria budou od pondělí 27. 1. 2014 k dispozici na městských webových stránkách.

Žádosti o dotace z rozpočtu statutárního města Jablonec nad Nisou pro rok 2014 se týkají těchto oblastí: sociální péče a zdravotnictví; výchova a vzdělávání dětí a mládeže; kultura a volnočasové aktivity občanů - zvláště dětí a mládeže; sport a tělovýchova (pravidelná celoroční činnost, sportovní akce).

Žádosti se podávají na předepsaných formulářích, které jsou k dispozici ve vnitřním informačním středisku magistrátu v přízemí budovy radnice a na www.mestojablonec.cz/cs/magistrat/dokumenty/formulare.html.

Vyplněné formuláře přijímá Jiří Kubsch, oddělení školství, kultury a sportu, 4. patro budovy radnice, č. dv. 405, tel. 483 357 354, e-mail kubsch@mestojablonec.cz. Lze je též zasílat poštou, ale v případě neúplnosti nebude žádost akceptována. Termín podání do 28. 2. 2014 do 12.00 hodin.

Podrobnosti naleznete v „Zásadách pro poskytování dotací a peněžitých darů z rozpočtu statutárního města Jablonec nad Nisou", které jsou rovněž k dispozici na výše uvedených místech.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program na podporu čističek vzbudil zájem: Přidělili dotace za 1,5 milionu
Poskytovatelé sociálních služeb mohou žádat město Jablonec o dotace

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hašek a Martinec vstoupili mezi legendy hokeje i na mincích
Program kin v Jablonci nad Nisou od 17. do 30. října
Modernizaci skokanských můstků pod Ještědem chce podpořit i kraj
KAM ZA SPORTEM: ve dnech 18. až 20. října 2019
V Plavech chystají setkání se známou spisovatelkou

Nejčtenější články

16.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
14.10.: Liberecký kraj ocenil nejlepší pečovatelky a pečovatele za rok 2019
14.10.: Gottův dvorní fotograf bude vystavovat v Jablonci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn