Žádosti o dotaci z rozpočtu města můžete podávat do konce února

27.01.2014 07:42:49 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Žádosti o dotaci z rozpočtu města můžete podávat do konce února

Zastupitelé města Jablonec schválili výzvy k předkládání žádostí o dotaci z městského rozpočtu. Tyto finance jsou určené na podporu sociální péče a zdravotnictví, výchovy a vzdělávání, kultury, sportu a tělovýchovy v roce 2014.

„Dotace se řídí Zásadami pro poskytování dotací a peněžitých darů z městského rozpočtu, které schválilo zastupitelstvo loni v říjnu," řekla náměstkyně primátora Soňa Paukrtová

Ve výzvách jsou základní informace pro žadatele - předmět podpory, její výše a účel, kontaktní údaje, hodnotící kritéria, harmonogram administrace žádosti a další podmínky.

Výzvy na podporu aktivit pro jednotlivé oblasti a hodnotící kritéria budou od pondělí 27. 1. 2014 k dispozici na městských webových stránkách.

Žádosti o dotace z rozpočtu statutárního města Jablonec nad Nisou pro rok 2014 se týkají těchto oblastí: sociální péče a zdravotnictví; výchova a vzdělávání dětí a mládeže; kultura a volnočasové aktivity občanů - zvláště dětí a mládeže; sport a tělovýchova (pravidelná celoroční činnost, sportovní akce).

Žádosti se podávají na předepsaných formulářích, které jsou k dispozici ve vnitřním informačním středisku magistrátu v přízemí budovy radnice a na www.mestojablonec.cz/cs/magistrat/dokumenty/formulare.html.

Vyplněné formuláře přijímá Jiří Kubsch, oddělení školství, kultury a sportu, 4. patro budovy radnice, č. dv. 405, tel. 483 357 354, e-mail kubsch@mestojablonec.cz. Lze je též zasílat poštou, ale v případě neúplnosti nebude žádost akceptována. Termín podání do 28. 2. 2014 do 12.00 hodin.

Podrobnosti naleznete v „Zásadách pro poskytování dotací a peněžitých darů z rozpočtu statutárního města Jablonec nad Nisou", které jsou rovněž k dispozici na výše uvedených místech.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program na podporu čističek vzbudil zájem: Přidělili dotace za 1,5 milionu
Poskytovatelé sociálních služeb mohou žádat město Jablonec o dotace

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FK Jablonec pojede do Arménie či Severní Makedonie
Rod Walderode má dostat zpět svůj majetek nejen na Turnovsku
Kraj chce vybudovat na libereckém letišti nový heliport pro záchranáře
Další kandidát na Památku roku: kostel Povýšení sv. Kříže v Jablonci
V Loužnici budou putovat za pohádkou

Nejčtenější články

18.06.: Tituly Pečovatelka roku 2019 opět předali v městském divadle
19.06.: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
18.06.: Primátor Jablonce předal ocenění dárcům krve

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn