Žáci ZŠ Smržovka se úspěšně účastní mnoha sportovních soutěží

28.02.2018 15:25:19 | Autor: ZŠ Smržovka | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Žáci ZŠ Smržovka se úspěšně účastní mnoha sportovních soutěží

Žáci a žákyně Základní školy ve Smržovce jsou pravidelnými účastníky sportovního zápolení v rámci soutěží AŠSK, ale nejen jich. V tomto pololetí, i vzhledem na velikost školy, dosáhly mimořádných úspěchů a doufáme, že to ještě nekončí. Některé soutěže stále pokračují a nové nás teprve čekají.

Co jsme zatím dokázali:

Stolní tenis

Krajské kolo ročník narození 2004 a mladší 1. místo 2002 a mladší 3. místo. Všichni hráči jsou odchovanci kroužku při škole , který vede p. Petr Bradáč.Házená - pravidelně se zúčastňujeme Mini ligy v házené v obou kategoriích 1.-3.tř a 4. a 5.tř. Zatím proběhly dvě kola a starší obě vyhráli a mladší byli jednou první a jednou druzí. Zde se nám vrací a především dětem to, že na prvním stupni mají 3 hodiny tělesné výchovy a ti mladší ještě navíc hodinu pohybu navíc.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Házená

Pravidelně se zúčastňujeme Mini ligy v házené v obou kategoriích 1.-3.tř a 4. a 5.tř. Zatím proběhly dvě kola a starší obě vyhráli a mladší byli jednou první a jednou druzí. Zde se nám vrací a především dětem to, že na prvním stupni mají 3 hodiny tělesné výchovy a ti mladší ještě navíc hodinu pohybu navíc.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Florbal

Patří mezi dlouhodobě úspěšná odvětví na škole. Přestože se konkurence zvětšuje, stále se směle můžeme řadit k favoritům turnajů a to nejen těch okresních.

Dívky Čeps cup - největší turnaj pro 1. stupeň základních škol. Holky s naprostým přehledem vyhrály krajské finále a postoupily na to republikové, které proběhne v březnu v Praze. Nepojedeme tam s poraženeckou náladou, ale zkusit i postup dál.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Chlapci Čeps cup - na rozdíl od dívek sehráli chlapci i okresní kolo, kterým však proletěli a s naprostou dominancí postoupili do kraje. Tam to byla jiná káva. Z Libereckého kraje vždy postoupili pouze liberecké školy ( hokejová - bílí tygři, Lesní či Ještědská) - kolosy. A letos jsme to my, BOMBA. Semifinále a finále jsme vyhráli na nájezdy. Neuvěřitelný zážitek a zkušenosti pro hráče a trenéry. ŠÍLENOST. Národní finále nás čeká opět v březnu v Praze a snad to půjde...

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Mocca Kidss cup - turnaj ve velkém pětkovém florbale pro 1. stupeň. Turnaj byl po organizační stránce perfektní ( na rozdíl od Čeps cupu) a šlo vidět, že organizátoři to dělají hlavně pro děti a že si uvědomují, co to pro děti znamená. Konalo se okresní i krajské kolo a náš smíšený tým neprohrál jediné utkání a jasně turnaj vyhrál. Sklízely oprávněný obdiv za převedenou hru, fakt to sedlo.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Holky 6. - 7. třída - jelikož se pro malý zájem škol nekonalo okresní finále, tak holky hrály rovnou krajské, které jsme pořádaly. Skončily jsme na 4. místě, ale předvedený výkon byl slušný a odpovídal našim schopnostem.

8. - 9. třída dívky - u nás je to pouze osmá, celý tým tvoří osmačky, ale zkušené florbalistky...Postup z okresu se čekal, i když Arbesovka nás potrápila. V kraji jsme po kvalitních výkonech zaslouženě vyhrály, fakt se na to dalo dívat, a postoupily do semifinále MČR. Bohužel v semi se nám nedařilo, forma se ztratila v různých nemocech, zraněních. Škoda, soupeřky byly hratelné. Tak třeba za rok.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Chlapci 6.-7., 8.-9. třída - postoupili do okresních finále a obsadili 3. místo.

Další sporty

V měsíci lednu jsme se věnovali lyžování. 1.-3. třída jezdila na lyže na Špičák a 4.-5. Kurz absolvovali na Filipovi. Žáci 2. Stupně chodí na sjezdovky na Filipa a na běžky na smržovské kolečko, pokud to sníh dovolí a vyrazí také na běžkařský výlet. A co 2. pololetí ve sportu, to se teprve uvidí...

Tělocvikáři ZŠ Smržovka 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 21 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Desátý ročník projektu Na kole jen s přilbou odstartoval v Bedřichově
Pavel Opočenský bude vystavovat v jablonecké galerii POUZAR&OVÁ
Obrazem: Jak pokračuje rekonstrukce Přepeřské ulice v Turnově
Miliony z fondu na lepší bydlení přesunul Jablonec do rezervy
Blesk do sezony vstoupil vítězně

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
31.05.: Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn