Žáci ZŠ Smržovka se úspěšně účastní mnoha sportovních soutěží

28.02.2018 15:25:19 | Autor: ZŠ Smržovka | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Žáci ZŠ Smržovka se úspěšně účastní mnoha sportovních soutěží

Žáci a žákyně Základní školy ve Smržovce jsou pravidelnými účastníky sportovního zápolení v rámci soutěží AŠSK, ale nejen jich. V tomto pololetí, i vzhledem na velikost školy, dosáhly mimořádných úspěchů a doufáme, že to ještě nekončí. Některé soutěže stále pokračují a nové nás teprve čekají.

Co jsme zatím dokázali:

Stolní tenis

Krajské kolo ročník narození 2004 a mladší 1. místo 2002 a mladší 3. místo. Všichni hráči jsou odchovanci kroužku při škole , který vede p. Petr Bradáč.Házená - pravidelně se zúčastňujeme Mini ligy v házené v obou kategoriích 1.-3.tř a 4. a 5.tř. Zatím proběhly dvě kola a starší obě vyhráli a mladší byli jednou první a jednou druzí. Zde se nám vrací a především dětem to, že na prvním stupni mají 3 hodiny tělesné výchovy a ti mladší ještě navíc hodinu pohybu navíc.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Házená

Pravidelně se zúčastňujeme Mini ligy v házené v obou kategoriích 1.-3.tř a 4. a 5.tř. Zatím proběhly dvě kola a starší obě vyhráli a mladší byli jednou první a jednou druzí. Zde se nám vrací a především dětem to, že na prvním stupni mají 3 hodiny tělesné výchovy a ti mladší ještě navíc hodinu pohybu navíc.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Florbal

Patří mezi dlouhodobě úspěšná odvětví na škole. Přestože se konkurence zvětšuje, stále se směle můžeme řadit k favoritům turnajů a to nejen těch okresních.

Dívky Čeps cup - největší turnaj pro 1. stupeň základních škol. Holky s naprostým přehledem vyhrály krajské finále a postoupily na to republikové, které proběhne v březnu v Praze. Nepojedeme tam s poraženeckou náladou, ale zkusit i postup dál.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Chlapci Čeps cup - na rozdíl od dívek sehráli chlapci i okresní kolo, kterým však proletěli a s naprostou dominancí postoupili do kraje. Tam to byla jiná káva. Z Libereckého kraje vždy postoupili pouze liberecké školy ( hokejová - bílí tygři, Lesní či Ještědská) - kolosy. A letos jsme to my, BOMBA. Semifinále a finále jsme vyhráli na nájezdy. Neuvěřitelný zážitek a zkušenosti pro hráče a trenéry. ŠÍLENOST. Národní finále nás čeká opět v březnu v Praze a snad to půjde...

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Mocca Kidss cup - turnaj ve velkém pětkovém florbale pro 1. stupeň. Turnaj byl po organizační stránce perfektní ( na rozdíl od Čeps cupu) a šlo vidět, že organizátoři to dělají hlavně pro děti a že si uvědomují, co to pro děti znamená. Konalo se okresní i krajské kolo a náš smíšený tým neprohrál jediné utkání a jasně turnaj vyhrál. Sklízely oprávněný obdiv za převedenou hru, fakt to sedlo.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Holky 6. - 7. třída - jelikož se pro malý zájem škol nekonalo okresní finále, tak holky hrály rovnou krajské, které jsme pořádaly. Skončily jsme na 4. místě, ale předvedený výkon byl slušný a odpovídal našim schopnostem.

8. - 9. třída dívky - u nás je to pouze osmá, celý tým tvoří osmačky, ale zkušené florbalistky...Postup z okresu se čekal, i když Arbesovka nás potrápila. V kraji jsme po kvalitních výkonech zaslouženě vyhrály, fakt se na to dalo dívat, a postoupily do semifinále MČR. Bohužel v semi se nám nedařilo, forma se ztratila v různých nemocech, zraněních. Škoda, soupeřky byly hratelné. Tak třeba za rok.

<br />Autor: Archiv ZŠ Smržovka

Chlapci 6.-7., 8.-9. třída - postoupili do okresních finále a obsadili 3. místo.

Další sporty

V měsíci lednu jsme se věnovali lyžování. 1.-3. třída jezdila na lyže na Špičák a 4.-5. Kurz absolvovali na Filipovi. Žáci 2. Stupně chodí na sjezdovky na Filipa a na běžky na smržovské kolečko, pokud to sníh dovolí a vyrazí také na běžkařský výlet. A co 2. pololetí ve sportu, to se teprve uvidí...

Tělocvikáři ZŠ Smržovka 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 21 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Povinné očkování psů proti vzteklině se v Jablonci koná 19. září
Program Městského divadla Jablonec v září
Házenkáři postoupili do 3. kola poháru přes prvoligový Dvůr Králové
Jabloneckým školákům bude pomáhat doučovací pohotovost
Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Nejčtenější články

13.09.: Tatrhy se rozloučí s létem na jablonecké přehradě
13.09.: Památky se zábavou propojí v Jablonci 14. září
13.09.: Hasiči propagují kampaň Když jde o život, přeparkovat nestihnete!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn