Začaly zimní fotbalové turnaje v jablonecké hale

27.11.2019 06:43:34 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Začaly zimní fotbalové turnaje v jablonecké hale

Ke konci listopadu byly uspořádány v Jablonci první halové turnaje v nastávající zimní sezoně, a představili se ti nejmenší fotbalisté kategorie U 7 - nejmladších přípravek, ročník narození 2013. Za pořadatelský FK Jablonec hrála dvě mužstva.

Za soupeře jim byly týmy z Ruprechtic, Mimoně a z Pardubic. Nešlo ani tak o medailová místa, ale o to, aby kluci poznali, jak jsou na tom soupeři a jak oni a aby si co nejvíce zahráli. Všichni byli pro hru velmi zapálení, fandili, radili spoluhráčům i soupeřům a na slovo poslouchali rady svých trenérů. Nádhernou sportovní kulisu vytvořili rodiče, kteří zaplnili hlediště a sledovali, jak se vede nejen jejich ratolestem, ale i celému mužstvu. Hlasitě hráče podporovali, radili a upozorňovali, jak na soupeře. Jednalo se o úplně první turnaj ročníku 2013 v této podobě. Týmy hrály formou 4+1 a 3+0 a poprvé se také utkaly v prostředí městské haly.

Nádhernou sportovní kulisu vytvořili rodiče, kteří zaplnili balkon a sledovali, jak se vede nejen jejich ratolestem, ale i celému mužstvu. Hlasitě hráče podporovali, radili a upozorňovali, jak na soupeře. Jednalo se o úplně první turnaj ročníku 2013 v této podobě. Týmy hrály na dvou hřištích formou 4+1 a 3+0. Poprvé se také utkaly v prostředí městské haly. Jablonec společně s Libercem a Pardubicemi měl nejmladší týmy na turnaji.

Nejlepší hráč turnaje: Daniel Krčál - FK Pardubice
Nejlepší střelec: Adam Albrecht - Slovan Liberec - 36 gólů
Nejlepší brankář: Adam Havlík - FK Jablonec

Konečné pořadí turnaje: 1. Sokol Ruprechtice, 2. FK Pardubice, 3. Slovan Liberec - modří, 4. Jiskra Mimoň, 5. Slovan Liberec - bílí, 6. FA Jablonec - černí, 7. FA Jablonec - zelení.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 19 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde

Jablonečtí radní schválili dvě nové obřadnice

Jablonečtí radní na svém posledním zasedání schválili dvě nové obřadnice, a to Jitku Balákovou a Janu Pastuchovou. Obě nově jmenované obřadnice budou mít na starosti vítání občánků. Na rok 2020 bylo původně plánovaných jedenáct termínů vítání nových občánků. „Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu v souvislosti s Covid-19 se jarní termíny musely rušit. Tím pádem se počet nových občánků, kteří by měli být na radnici slavnostně přivítaní, zvýšil. Proto nyní vyhlašujeme termíny nové," řekla Iva Bendová z kanceláře primátora s tím, že toto byl jeden z důvodů, proč bylo třeba zvýšit i počty obřadníků.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Z převrácené Tatry ve Smržovce vytekly provozní kapaliny
Sluneční elektrárny otevřou své brány, také FTV Farma Pěnčín
VIDEO: Ohlédnutí za slavnostmi města Desná 2020
Fotbalisté Velkých Hamrů potvrdili druhé místo v divizi
Vnitřní dopravce modernizuje vozový park a má ušetřit kraji peníze

Nejčtenější články

21.09.: Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě
22.09.: Krajští policisté odhalili alkohol u šesti řidičů autobusů
21.09.: VIDEO: Běh Přes desenské kopce 2020

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn