Začaly zimní fotbalové turnaje v jablonecké hale

27.11.2019 06:43:34 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Začaly zimní fotbalové turnaje v jablonecké hale

Ke konci listopadu byly uspořádány v Jablonci první halové turnaje v nastávající zimní sezoně, a představili se ti nejmenší fotbalisté kategorie U 7 - nejmladších přípravek, ročník narození 2013. Za pořadatelský FK Jablonec hrála dvě mužstva.

Za soupeře jim byly týmy z Ruprechtic, Mimoně a z Pardubic. Nešlo ani tak o medailová místa, ale o to, aby kluci poznali, jak jsou na tom soupeři a jak oni a aby si co nejvíce zahráli. Všichni byli pro hru velmi zapálení, fandili, radili spoluhráčům i soupeřům a na slovo poslouchali rady svých trenérů. Nádhernou sportovní kulisu vytvořili rodiče, kteří zaplnili hlediště a sledovali, jak se vede nejen jejich ratolestem, ale i celému mužstvu. Hlasitě hráče podporovali, radili a upozorňovali, jak na soupeře. Jednalo se o úplně první turnaj ročníku 2013 v této podobě. Týmy hrály formou 4+1 a 3+0 a poprvé se také utkaly v prostředí městské haly.

Nádhernou sportovní kulisu vytvořili rodiče, kteří zaplnili balkon a sledovali, jak se vede nejen jejich ratolestem, ale i celému mužstvu. Hlasitě hráče podporovali, radili a upozorňovali, jak na soupeře. Jednalo se o úplně první turnaj ročníku 2013 v této podobě. Týmy hrály na dvou hřištích formou 4+1 a 3+0. Poprvé se také utkaly v prostředí městské haly. Jablonec společně s Libercem a Pardubicemi měl nejmladší týmy na turnaji.

Nejlepší hráč turnaje: Daniel Krčál - FK Pardubice
Nejlepší střelec: Adam Albrecht - Slovan Liberec - 36 gólů
Nejlepší brankář: Adam Havlík - FK Jablonec

Konečné pořadí turnaje: 1. Sokol Ruprechtice, 2. FK Pardubice, 3. Slovan Liberec - modří, 4. Jiskra Mimoň, 5. Slovan Liberec - bílí, 6. FA Jablonec - černí, 7. FA Jablonec - zelení.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 19 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.

Kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejkrásnější snímek ankety Alej roku je Valdštejnská alej v Zahrádkách
Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy
Obrazem: Zásadská Pralyže 2020
Velkou cenu Jablonce vyhrál kladenský Radek Novák
Letošní výstavu Brody v Brodě doplní historické fotoaparáty

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
25.01.: David Mánek chce z Tyršova parku opět udělat příjemné místo k životu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn