XIV. Reprezentační ples jabloneckého divadla s noblesou a vkusem

17.02.2020 19:56:01 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

XIV. Reprezentační ples jabloneckého divadla s noblesou a vkusem

Ples zamilovaných, tak zněl podtitul letošního Reprezentačního plesu Městského divadla Jablonec nad Nisou, v pořadí již XIV. Ten se snad ani nemohl konat jindy, než na Valentýna 14. února, který je svátkem zamilovaných, a tak se v Jablonci sešli ti, kteří milují kulturu, divadlo, tanec, společenské klábosení, dobré jídlo a pití a k tomu všemu i svého partnera/ rku.

A o tom, že honosnou společenskou akci v jabloneckém kulturním stánku zorganizovat umí, o tom už si cvrlikají i vrabci na střeše. A tak na přítomné čekal červený koberec, překrásně vyšňořený secesní stánek, welcome drink, profi focení pro každý pár a především pohodová hudba k tanci i poslechu spolu s bohatým kulturním programem.

Alfou a omegou každého plesu je bezesporu hudba. Tu si na svá bedra vzal Big´O´Band Marka Ottla a nutno říci, že jejich produkce dostala přítomné na parket během několika minut. No, ono se řekne parket, ale na této prestižní jablonecké akci je parketem již tradičně divadelní jeviště. A tak jsme si letos zatančili nejen v blízkosti Ottlových muzikantů, ale i pár centimetrů od úžasného swingového zpěváka Jana Smigmatora, na dosah Magdy Malé či Bohuše Matuše, zblízka viděli i do tváře Anně Julii Slováčkové.

XIV. Reprezentační ples Městského divadla Jablonec<br />Autor: Archiv Městského divadla Jablonec/ Martin Kubišta Anička Slováčková si zaslouží hlubokou poklonu, jelikož se i přes závažné zdravotní obtíže, předvedla hlasem jako zvon, plným elánu a drajvu a kdybych já sama měla říct, co považuji za zlatý hřeb programu, byla by to právě Anička Slováčková.

„Anička je úžasná, má nádherný hlas a nezlomnou vůli, obrovsky jí s manželkou fandíme. A celý večer je krásný, ve znamení lásky především k životu a je to cítit z každého vystoupení. Prostě je to ve vzduchu. Dokonce poprvé v životě mohu říci, že jsem ples protancoval. Manželka je z toho snad udivenější, než já," usmíval se Milan z Českého Krumlova, který prý od teď bude na jabloneckém divadelním plese každoročním návštěvníkem.

Zatímco já sázím na hudbu, pro jiné byla vrcholem večera módní přehlídka ruské návrhářky Olgy Rusákové, která nabídla krásné róby na neméně krásných slečnách, to vše s nezaměnitelným rukopisem známé návrhářky. Pro ty, kteří chtějí své taneční umění ještě zdokonalit, tu byla Taneční škola Marka Dědíka. Těm, kteří se na pohyb raději dívají, učarovalo vystoupení Bohemia Baletu Praha. Vypracované tělo předvedla Klára Moravcová, účastnice soutěže Bikiny Fitness, krom zmiňovaných zpěváků jsme slyšeli i skvělé vystoupení Milana Šatníka a obdivovali pohotovost i hlas zpěváka a moderátora Rádia Contact Liberec Jiřího Koběrského a hlavně jsme se bavili od začátku až do konce.

Nesmím zapomenout na vynikající lahůdky Pizzerie Franko, které uspokojily i ty největší fajnšmekry, byly k dispozici po celou dobu plesu a vybral si tu úplně každý.

XIV. Reprezentační ples Městského divadla Jablonec<br />Autor: Archiv Městského divadla Jablonec/ Martin Kubišta Jak jsem již uvedla, nechyběla ani vzpomínková profifotografie, kterou zájemcům nabídlo Studio Kakarovi a milým překvapením byl i dáreček pro všechny přítomné dámy v podobě řetízku se srdíčkem od jablonecké firmy Šenýr. A když jsme u těch překvapení, za zmínku zcela jistě stojí i bohatá tombola, jejíž první cenou byl obraz v hodnotě patnácti tisíc korun.

Na své si i letos přišel opravdu každý. Reprezentační ples Městského divadla Jablonec je zárukou kvality, dobrého vkusu a vysoké úrovně, které v kombinaci s úchvatným prostředím dodávají akci punc výjimečnosti a noblesy. A pokud jste to letos nestihli, neváhejte a přijďte za rok, tentokrát to bude ples jubilejní, tedy XV. A já už se těším teď.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec v únoru
Bohatá nabídka plesů a karnevalů potěší v únoru všechny tanečníky
Jablonecký ples v opeře již potřinácté na jedničku
Obrazem: Reprezentační ples divadla

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 56 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Skleněný poklad láká rodiny na řemeslnou a zážitkovou turistiku
Ministerstvo kultury určilo Jablonci 1,4 miliony korun na památky

Nejčtenější články

31.05.: FOTO: Nové motomuzeum přilákalo do Železného Brodu stovky fandů
02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
31.05.: Mohlo to na Slavii dopadnout jinak?

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn