XIV. Reprezentační ples jabloneckého divadla s noblesou a vkusem

17.02.2020 19:56:01 | Autor: Irena Malá Svatá | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

XIV. Reprezentační ples jabloneckého divadla s noblesou a vkusem

Ples zamilovaných, tak zněl podtitul letošního Reprezentačního plesu Městského divadla Jablonec nad Nisou, v pořadí již XIV. Ten se snad ani nemohl konat jindy, než na Valentýna 14. února, který je svátkem zamilovaných, a tak se v Jablonci sešli ti, kteří milují kulturu, divadlo, tanec, společenské klábosení, dobré jídlo a pití a k tomu všemu i svého partnera/ rku.

A o tom, že honosnou společenskou akci v jabloneckém kulturním stánku zorganizovat umí, o tom už si cvrlikají i vrabci na střeše. A tak na přítomné čekal červený koberec, překrásně vyšňořený secesní stánek, welcome drink, profi focení pro každý pár a především pohodová hudba k tanci i poslechu spolu s bohatým kulturním programem.

Alfou a omegou každého plesu je bezesporu hudba. Tu si na svá bedra vzal Big´O´Band Marka Ottla a nutno říci, že jejich produkce dostala přítomné na parket během několika minut. No, ono se řekne parket, ale na této prestižní jablonecké akci je parketem již tradičně divadelní jeviště. A tak jsme si letos zatančili nejen v blízkosti Ottlových muzikantů, ale i pár centimetrů od úžasného swingového zpěváka Jana Smigmatora, na dosah Magdy Malé či Bohuše Matuše, zblízka viděli i do tváře Anně Julii Slováčkové.

XIV. Reprezentační ples Městského divadla Jablonec<br />Autor: Archiv Městského divadla Jablonec/ Martin Kubišta Anička Slováčková si zaslouží hlubokou poklonu, jelikož se i přes závažné zdravotní obtíže, předvedla hlasem jako zvon, plným elánu a drajvu a kdybych já sama měla říct, co považuji za zlatý hřeb programu, byla by to právě Anička Slováčková.

„Anička je úžasná, má nádherný hlas a nezlomnou vůli, obrovsky jí s manželkou fandíme. A celý večer je krásný, ve znamení lásky především k životu a je to cítit z každého vystoupení. Prostě je to ve vzduchu. Dokonce poprvé v životě mohu říci, že jsem ples protancoval. Manželka je z toho snad udivenější, než já," usmíval se Milan z Českého Krumlova, který prý od teď bude na jabloneckém divadelním plese každoročním návštěvníkem.

Zatímco já sázím na hudbu, pro jiné byla vrcholem večera módní přehlídka ruské návrhářky Olgy Rusákové, která nabídla krásné róby na neméně krásných slečnách, to vše s nezaměnitelným rukopisem známé návrhářky. Pro ty, kteří chtějí své taneční umění ještě zdokonalit, tu byla Taneční škola Marka Dědíka. Těm, kteří se na pohyb raději dívají, učarovalo vystoupení Bohemia Baletu Praha. Vypracované tělo předvedla Klára Moravcová, účastnice soutěže Bikiny Fitness, krom zmiňovaných zpěváků jsme slyšeli i skvělé vystoupení Milana Šatníka a obdivovali pohotovost i hlas zpěváka a moderátora Rádia Contact Liberec Jiřího Koběrského a hlavně jsme se bavili od začátku až do konce.

Nesmím zapomenout na vynikající lahůdky Pizzerie Franko, které uspokojily i ty největší fajnšmekry, byly k dispozici po celou dobu plesu a vybral si tu úplně každý.

XIV. Reprezentační ples Městského divadla Jablonec<br />Autor: Archiv Městského divadla Jablonec/ Martin Kubišta Jak jsem již uvedla, nechyběla ani vzpomínková profifotografie, kterou zájemcům nabídlo Studio Kakarovi a milým překvapením byl i dáreček pro všechny přítomné dámy v podobě řetízku se srdíčkem od jablonecké firmy Šenýr. A když jsme u těch překvapení, za zmínku zcela jistě stojí i bohatá tombola, jejíž první cenou byl obraz v hodnotě patnácti tisíc korun.

Na své si i letos přišel opravdu každý. Reprezentační ples Městského divadla Jablonec je zárukou kvality, dobrého vkusu a vysoké úrovně, které v kombinaci s úchvatným prostředím dodávají akci punc výjimečnosti a noblesy. A pokud jste to letos nestihli, neváhejte a přijďte za rok, tentokrát to bude ples jubilejní, tedy XV. A já už se těším teď.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program Městského divadla Jablonec v únoru
Bohatá nabídka plesů a karnevalů potěší v únoru všechny tanečníky
Jablonecký ples v opeře již potřinácté na jedničku
Obrazem: Reprezentační ples divadla

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 56 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci
Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
Cena stavby terminálu v Jablonci se zvýšila na dvojnásobek
Očkovací centrum chce Jablonec připravit k začátku března
Inovační centrum za rok 2020 pomohlo 300 firmám a podnikatelům

Nejčtenější články

22.01.: Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
20.01.: Na zasněžené silnici v Desné se po smyku srazil s protijedoucím autem
21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn