Vzpomínání na Josefa Bočka

06.07.2019 14:08:19 | Autor: redakce | Rubrika: Společnost | Obce: Jablonec nad Nisou

Vzpomínání na Josefa Bočka

Dne 25. 6. 2019 jsme se naposledy rozloučili s panem magistrem Josefem Bočkem, mimo jiné také bývalým středoškolským profesorem a ředitelem Gymnázia U Balvanu.

Působení pana Josefa Bočka na Gymnáziu U Balvanu má dlouhou historii. Na školu nastoupil již v roce 1967 a setrval na ní až do roku 1994, přičemž od roku 1981 do roku 1990 byl jejím ředitelem. Vyučoval převážně biologii a chemii a jako velký znalec hudby také hudební výchovu. Mezi rozhodující období jeho působení na Gymnáziu U Balvanu patří právě oněch 9 let, které věnoval práci ředitele školy.

Byl neutuchajícím bojovníkem za školu a za její prestiž, za to, aby žáci školy byli úspěšní, za otevření dveří ke spolupráci s naší partnerskou školou v německém Michelstadtu a v neposlední řadě za ekonomickou stabilitu školy. Především tím, ale i obrovským rozsahem vědomostí, které mohl ve škole uplatnit, je jméno pana magistra Josefa Bočka výrazně zapsáno v úspěšném rozvoji Gymnázia U Balvanu.

Za Gymnázium U Balvanu
Jiří Kozlovský, ředitel školy

Druhou vzpomínku od dlouholetých oficiálních německých přátel z Gymnázia v Michelstadtu (Hesensko), i s českým překladem Kristiny Podskalské, si můžete přečíst zde a ve větším rozlišení v příloze.

Vzpomínání na Josefa Bočka

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rokytničtí záchranáři budou od příštího roku v novém
Basketbalistky oslavily sedmdesátku výhrou nad Spartou
Žitavská úzkokolejka dá Čechům dárek ke státnímu svátku
Velké Hamry přivezly bod po prohraných penaltách
Jablonecká firma dostala za znečišťování ovzduší pokutu 200 tisíc korun

Nejčtenější články

21.10.: Neznámá šelma se stále pohybuje u Jablonce, vydali povolení k odlovu
22.10.: Jablonecká firma dostala za znečišťování ovzduší pokutu 200 tisíc korun
21.10.: Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn