Vysoká škoda způsobená srážkou dvou vozidel u Rychnova
26.07.2012 16:14:38 | Autor: mor | Rubrika: Zprávy | Obce: Rychnov u Jablonce nad Nisou
Včerejší nehoda v blízkosti Rychnova u Jablonce nad Nisou.
Ve středu 25. července ve 2.00 hod. došlo na silnici I/65 v katastru obce Rychnov u Jablonce n. N. K nehodě dvou dodávkových vozidel. Ve směru od Jablonce n. N. směrem na Liberec jelo vozidlo značky Peugeot Boxer. Řidič vozidla chtěl odbočit směrem na Rychnov. Začal brzdit. Za ním jedoucí řidič vozidla značky Mercedes Benz Sprinter nedodržel bezpečnou vzdálenost mezi vozidly a vozidla se srazila. Po nárazu byl mercedes odmrštěn na svodidla a zábradlí, stejně tak i peugeot. Policisté alkohol u řidičů nezjistili. Způsobená škoda je vysoká a představuje částku 550 000 Kč. Nehoda dále zůstává v šetření skupiny dopravních nehod. Fotografie z nehody naleznete ve fotogalerii.
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Krajský pohár získali fotbalisté Jablonce nad Jizerou
To, co se loni povedlo Novému Boru, letos napodobili fotbalisté Sokola Jablonec nad Jizerou. Získali krajský double - pohár za vítězství v krajském přeboru a zároveň také v krajském poháru. Finále se hrálo ve středu 12. června v Jablonečku a po remíze v základním čase rozhodly o vítězství až penalty. Více podrobností včetně fotografií, najdete na Našem Pojizeří
Lapka řádil v rodinném domu ve Lhotce
V pondělí 10. června v době od 11 do 18.35 hodin dosud neznámý lapka vnikl oknem do rodinného domu ve Lhotce, ze kterého odcizil různé nářadí a vybavení - vysavač, prodlužovací kabely, průtokový ohřívač vody a teleskopické štípací kleště. Dále vnikl do garáže, která je součástí domu, a z té odcizil další nářadí. Tím způsobil majiteli domu celkovou škodu v předběžné výši 27 000 Kč. „Pachatel se dopustil trestných činů krádeže a porušování domovní svobody, za které mu v případě dopadení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky," uvedla mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová. Další krimi zprávy z Jablonecka
Nejnovější články
Na přehlídce Světlo za Lidice vystoupil i jablonecký sbor Amici, gaudete!
Šest kapel se představí publiku ve finále Stárplej 2013
Apoštolský nuncius Giuseppe Leanza navštívil Liberec
V rámci Akademie dojde k přejmenování jablonecké katolické ZŠ
Na Bělišti vystoupí hudební duo Dva
Nejčtenější články
18.06.: Třetí červnová sobota patřila na jablonecké přehradě znovu dračím lodím
16.06.: Osmigólová rozlučka Mšena proti Holicím
16.06.: Hamry se rozloučily výhrou, Desná utrpěla debakl
Infomail
Odkazy
- Internetové aplikace
- Naše Pojizeří
- Naše Mostecko
- Nase Děčínsko
- FK BAUMIT Jablonec
- Jiskra Mšeno Jablonec
- Atletika s radostí
Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence
© 2010-11 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.