Vybrali dodavatele výměny oken na budově Gymnázia U Balvanu

26.03.2018 19:46:26 | Autor: Filip Trdla, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Vybrali dodavatele výměny oken na budově Gymnázia U Balvanu

Na pravidelném zasedání Rady Libereckého kraje dne 20. března se rozhodlo o výběru dodavatele veřejné zakázky malého rozsahu. Jejím cílem je provedení částečné výměny oken na objektu Gymnázia Jablonec nad Nisou, U Balvanu. Předpokládaná hodnota této zakázky je 2 756 960 korun bez DPH. Nabídková cena tuto částku dle podmínek nesmí překročit.

Předmětem zakázky je provedení částečné výměny oken na objektu Gymnázia Jablonec nad Nisou, U Balvanu. Některá okna, zejména na jižním a východním průčelí hlavní budovy, jsou již vyměněna za nová. Stejně tak některá okna ze dvora na hlavní budově.

„Liberecký kraj má v plánu dokončit to, co bylo započato v minulosti a doposud nedokončeno. V současné době pracujeme například na rekonstrukcích fasády na gymnáziu v Jilemnici. V Jablonci nad Nisou je situace taková, že rekonstrukce oken navazuje na jakousi první etapu, kdy byla dokončena jen přední část objektu," uvedl náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Petr Tulpa.

Okna v objektu, která jsou předmětem výměny, jsou dřevěná špaletová, případně zdvojená. Všechny vnitřní parapety měněných oken budou obloženy keramickým obkladem. Venkovní parapety zůstanou většinou zachovány. V tělocvičně budou před okny osazeny sítě pro zamezení poškození nebo rozbití oken. Síť bude vyrobena tak, aby zakryla celou plochu plastového okna.

Jako dodavatel výše zmíněné veřejné zakázky malého rozsahu byla hodnotící komisí vybrána firma KVABY kvalitní bydlení s.r.o.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Rada Libereckého kraje vyhlásila konkurzy na 31 ředitelů škol
U Balvanu se neučilo
Ministerstvo nechce víceleté Gymnázium U Balvanu, kraj protestuje
Dotace za skvělé výsledky míří i do Gymnázia U Balvanu Jablonec

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Komunitní centrum Slunce všem v Turnově bude mít novou přístavbu

Spolek Slunce všem se věnuje péči o jedince s mentálním postižením a poruchami autistického spektra. Nyní se centrum dočká přístavby odlehčovacích služeb pro klienty s nestandardním chováním. Maximální denní kapacita bude šest klientů. Modernizace sídla komunitního centra probíhá již od roku 2012. Celková výše finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje již dosáhla částky 7 742 000 korun. Přístavba bude dokončena v první polovině příštího roku. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Resort kultury, památek a cestovního ruchu vyhlašuje dotační programy
Případů žloutenky v Libereckém kraji stále přibývá
Rada byl v klinči poločas, a málem jsme prohráli
Hejtman Libereckého kraje udělil hasičům záslužné medaile IZS
Během víkendu krajští hasiči vyjížděli k jedenácti nehodám

Nejčtenější články

09.11.: Obrazem: Ve Velkých Hamrech slavnostně otevřeli novou dráhu
10.11.: Tak snad už to Radovi došlo
10.11.: Domov důchodců Jablonecké Paseky má nového ředitele

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn