Vybrali dodavatele výměny oken na budově Gymnázia U Balvanu

26.03.2018 19:46:26 | Autor: Filip Trdla, KÚ Libereckého kraje | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Vybrali dodavatele výměny oken na budově Gymnázia U Balvanu

Na pravidelném zasedání Rady Libereckého kraje dne 20. března se rozhodlo o výběru dodavatele veřejné zakázky malého rozsahu. Jejím cílem je provedení částečné výměny oken na objektu Gymnázia Jablonec nad Nisou, U Balvanu. Předpokládaná hodnota této zakázky je 2 756 960 korun bez DPH. Nabídková cena tuto částku dle podmínek nesmí překročit.

Předmětem zakázky je provedení částečné výměny oken na objektu Gymnázia Jablonec nad Nisou, U Balvanu. Některá okna, zejména na jižním a východním průčelí hlavní budovy, jsou již vyměněna za nová. Stejně tak některá okna ze dvora na hlavní budově.

„Liberecký kraj má v plánu dokončit to, co bylo započato v minulosti a doposud nedokončeno. V současné době pracujeme například na rekonstrukcích fasády na gymnáziu v Jilemnici. V Jablonci nad Nisou je situace taková, že rekonstrukce oken navazuje na jakousi první etapu, kdy byla dokončena jen přední část objektu," uvedl náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti Petr Tulpa.

Okna v objektu, která jsou předmětem výměny, jsou dřevěná špaletová, případně zdvojená. Všechny vnitřní parapety měněných oken budou obloženy keramickým obkladem. Venkovní parapety zůstanou většinou zachovány. V tělocvičně budou před okny osazeny sítě pro zamezení poškození nebo rozbití oken. Síť bude vyrobena tak, aby zakryla celou plochu plastového okna.

Jako dodavatel výše zmíněné veřejné zakázky malého rozsahu byla hodnotící komisí vybrána firma KVABY kvalitní bydlení s.r.o.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Rada Libereckého kraje vyhlásila konkurzy na 31 ředitelů škol
U Balvanu se neučilo
Ministerstvo nechce víceleté Gymnázium U Balvanu, kraj protestuje
Dotace za skvělé výsledky míří i do Gymnázia U Balvanu Jablonec

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn