Vrchol atletické sezony proběhne o víkendu v Plzni

07.08.2020 17:17:36 | Autor: Dušan Molitoris, lj | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Vrchol atletické sezony proběhne o víkendu v Plzni

Atleti LIAZU Jablonec odjíždějí v sobotu ráno na mistrovství České republiky mužů a žen, které proběhne o víkendu v Plzni. Do bojů o tituly zasáhne celkem 15 jabloneckých závodníků a závodnic. Je to jedna z nejpočetnějších výprav za poslední léta.

V kategorii žen je přihlášeno sedm závodnic, z toho jsou tři dorostenky a stejný počet žen. Sestavu doplňuje ještě jedna juniorka Barbora Hůlková. Ta bude mít nejtěžší pozici, protože bude obhajovat titul ve skoku dalekém z minulého roku. V začátku sezony prodělala menší zranění, ale svou formu prokázala před týdnem a svým výkonem 624 cm se zařadila na třetí místo v průběžných tabulkách. Druhým jejím startem bude běh na 200 metrů.

Podobný scénář má také dorostenka Adéla Novotná (2003), která je po zranění také již v pořádku a s napětím budeme očekávat, zda potvrdí svou pátou pozici v běhu na 100 metrů. O umístění ve finálové osmičce, která bude pro řadu závodnic velkým úspěchem, se pokusí Barbora Dvořáková ve skoku dalekém, na 400 metrů překážek Vendula Štanclová, na 100m dorostenka Františka Rappová, v hodu kladivem Nikola Horáková a Petra Vítová v běhu na 100 metrů překážek. Velkou naději na zisk některé z medailí bude mít štafeta 4x 100 metrů.

V mužích budou bojovat o co nejlepší umístění ve skoku o tyči Martin Mikula a sekundovat mu bude dorostenec Jáchym Štancl, oba mají skočeno 450 cm.

V trojskoku bude bojovat Jan Lechner a trojici mužů doplní ve skoku vysokém Vít Monzar. Ke startu ve štafetě 4x 100 metrů je přihlášena také dorostenecká štafeta /Schubert, Osoba, Papoušek, Princ/, která může zaběhnout skvělý čas své kategorie. Všem účastníkům přejeme hodně dobrá umístění a skvělé výkony.

Sobotní program je možné sledovat prostřednictvím streamu na facebooku Česká atletika. V neděli je pak od 12.30 naplánován přímý přenos na programu ČT Sport.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hledá se jubilejní desátá Alej roku. Nominace běží do konce října

V celostátní anketě Alej roku spolku Arnika je dosud nominováno 22 alejí, z Libereckého kraje zatím žádná. Loni v kraji bodovala alej na Křížový vrch u Cvikova, za celou republiku památná alej u Rakovnického potoka. Která se stane desátou Alejí roku? Nominujte ji na www.alejroku.cz. Podrobnosti v předchozím článku zde

Jablonečtí radní schválili dvě nové obřadnice

Jablonečtí radní na svém posledním zasedání schválili dvě nové obřadnice, a to Jitku Balákovou a Janu Pastuchovou. Obě nově jmenované obřadnice budou mít na starosti vítání občánků. Na rok 2020 bylo původně plánovaných jedenáct termínů vítání nových občánků. „Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu v souvislosti s Covid-19 se jarní termíny musely rušit. Tím pádem se počet nových občánků, kteří by měli být na radnici slavnostně přivítaní, zvýšil. Proto nyní vyhlašujeme termíny nové," řekla Iva Bendová z kanceláře primátora s tím, že toto byl jeden z důvodů, proč bylo třeba zvýšit i počty obřadníků.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hejtman ocenil za společenskou odpovědnost čtyři organizace
Pavla Kumstátová doběhla v Třinci pro zlatou medaili
Stále stejné: záloha ani dopředu, ani dozadu
Princové jsou na draka, zato jablonecké divadlo žije
Ohlédnutí za letní turistickou sezonou v Krkonoších

Nejčtenější články

21.09.: Hořela střecha rodinného domu v Tanvaldě
21.09.: VIDEO: Běh Přes desenské kopce 2020
20.09.: Na Anenském náměstí objevili při rekonstrukci havarijní kanalizaci

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn