Volejbalový turnaj přátelství pořádali v Janově

09.12.2019 16:29:33 | Autor: Jakub Hušek, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Janov nad Nisou

Volejbalový turnaj přátelství pořádali v Janově

První prosincová sobota se letos v sokolovně v Janově nad Nisou nesla ve svátečním duchu nejen prvního dne druhého adventního víkendu, ale zároveň se stala velmi významným datem především pro místní volejbalový oddíl.

V sokolovně se v tento den uskutečnil další ročník tradičního volejbalového turnaje mužů, jehož počátky korespondují s počátky založení samotného janovského volejbalového oddílu.

Letošního ročníku se zúčastnilo pět týmů, které od začátku až do konce turnaje vytrvale předváděly zapálené sportovní výkony doplněné skvělou sváteční atmosférou. Sobota se nesla v duchu oslav 60. výročí založení volejbalového oddílu janovského Sokola. Na palubovce bylo možno během celého dne shlédnout velmi napínavá a vyrovnaná utkání, která nejednou přinášela srovnání dravého, moderního volejbalu mladých borců s technickou i psychickou vyzrálostí borců v nejlepších letech, kteří již na prknech volejbalového hřiště nějaký ten pátek odkroutili.

Nadšený boj našich sportovců dorazila podpořit také nejvýznamnější ikona janovského volejbalu, samotný zakladatel oddílu, pan Jaroslav Saska. A právě Jarda Saska se stal dalším, neméně významným předmětem sobotní oslavy. Náš volejbalový guru oslavil v kolektivu svých svěřenců a spoluhráčů úžasné pětaosmdesáté narozeniny a právě při této příležitostí s námi usedl ke sklence zlatavého moku a zavzpomínal na staré dobré časy, kdy byla antuka červenější a trenýrky se nosily proklatě vysoko.

Jardovi Saskovi tímto ještě jednou srdečně blahopřejeme k významnému životnímu jubileu a doufáme, že další výročí se ponesou ve stejném duchu a opět se zde setkáme v hojném počtu jak pod volejbalovou sítí, tak i při následném legendárním posezení v restauraci janovské sokolovny.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Syn nalezené seniorky v Semilech poděkoval hasičským kynologům

Přátelské setkání se uskutečnilo v pondělí odpoledne na hasičské stanici v Semilech za přítomnosti všech kynologů, kteří se účastnili nedávné pátrací akce po starší ženě v Semilech. Nechyběli ani hlavní aktéři, a to kynologičtí psi. Pan Daneš, syn včas nalezené ženy, obdaroval čtyřnohé zachránce speciálními pamlsky, na kterých si určitě s chutí pochutnají. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Milion z Jablonce na dopravní obslužnost v kraji

Zastupitelé odsouhlasili Smlouvu o spolupráci při zajištění dopravní obslužnosti Libereckého kraje na období 2020-2023. Jablonec se tímto zavazuje zaplatit na zajištění dopravní obslužnosti v kraji částku jeden milion korun ročně. „Výše této částky je stanovená dohodou smluvních stran pro daný kalendářní rok jako konečná. Kraj stanoví rozsah dopravní obslužnosti a zajišťuje přepravu cestujících veřejnou drážní osobní dopravou i veřejnou linkovou dopravou a jejich propojením," připomněl primátor Jiří Čeřovský.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Cesta ze severu Čech až do španělské Marbelly
Cenná výhra Bižuterie nad týmem Žabiny Brno B
Blíží se další ročník Soutěže Karla Hubáčka
Nejkrásnější snímek ankety Alej roku je Valdštejnská alej v Zahrádkách
Mladé basketbalistky Bižuterie postoupily do finále juniorské ligy

Nejčtenější články

26.01.: SDH Pěnčín/ Bratříkov má nový zásahový automobil
27.01.: Obrazem: Slavnostní ples přátel umění města Tanvald
27.01.: Obrazem: Zásadská Pralyže 2020

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn