Volejbalový turnaj přátelství pořádali v Janově

09.12.2019 16:29:33 | Autor: Jakub Hušek, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Janov nad Nisou

Volejbalový turnaj přátelství pořádali v Janově

První prosincová sobota se letos v sokolovně v Janově nad Nisou nesla ve svátečním duchu nejen prvního dne druhého adventního víkendu, ale zároveň se stala velmi významným datem především pro místní volejbalový oddíl.

V sokolovně se v tento den uskutečnil další ročník tradičního volejbalového turnaje mužů, jehož počátky korespondují s počátky založení samotného janovského volejbalového oddílu.

Letošního ročníku se zúčastnilo pět týmů, které od začátku až do konce turnaje vytrvale předváděly zapálené sportovní výkony doplněné skvělou sváteční atmosférou. Sobota se nesla v duchu oslav 60. výročí založení volejbalového oddílu janovského Sokola. Na palubovce bylo možno během celého dne shlédnout velmi napínavá a vyrovnaná utkání, která nejednou přinášela srovnání dravého, moderního volejbalu mladých borců s technickou i psychickou vyzrálostí borců v nejlepších letech, kteří již na prknech volejbalového hřiště nějaký ten pátek odkroutili.

Nadšený boj našich sportovců dorazila podpořit také nejvýznamnější ikona janovského volejbalu, samotný zakladatel oddílu, pan Jaroslav Saska. A právě Jarda Saska se stal dalším, neméně významným předmětem sobotní oslavy. Náš volejbalový guru oslavil v kolektivu svých svěřenců a spoluhráčů úžasné pětaosmdesáté narozeniny a právě při této příležitostí s námi usedl ke sklence zlatavého moku a zavzpomínal na staré dobré časy, kdy byla antuka červenější a trenýrky se nosily proklatě vysoko.

Jardovi Saskovi tímto ještě jednou srdečně blahopřejeme k významnému životnímu jubileu a doufáme, že další výročí se ponesou ve stejném duchu a opět se zde setkáme v hojném počtu jak pod volejbalovou sítí, tak i při následném legendárním posezení v restauraci janovské sokolovny.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Zákaz návštěv platí v nemocnicích v Liberci, Turnově i Frýdlantě

S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid19 vyhlašuje KNL, a.s. s platností od soboty 19. 9. 2020 zákaz návštěv ve všech svých nemocnicích v Liberci, Turnově a Frýdlantě. „I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení," potvrdil tiskový mluvčí KNL Václav Řičář.

Koncert kapely Prak je přesunutý na listopad

Koncert rockových harcovníků a špičkových muzikantů z kapely Prak je v klubu Na Rampě zrušen. „Velmi nás to mrzí, ale kapela Prak, která měla vystoupit v pátek 18. 9. v jabloneckém Klubu Na Rampě, byla nucena dnes koncert ze zdravotních důvodů jednoho svého člena zrušit. Koncert se přesouvá na listopad," sdělila za pořadatele Milena Bauerová. Zářijový program klubu Na Rampě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Posvícenský koláč ve Studenci absolvovalo 389 závodníků
Jízda Pojizerským pacifikem provede malebnými Krkonošemi
Koncert komorní hudby rozezní lučanský kostel
Seriál horských kol Nova cup pokračuje závodem Kross Harrachov
Liberecký kraj startuje nový systém objednávek na koronavirové testy

Nejčtenější články

16.09.: Počet aktivních případů koronaviru v Libereckém kraji překročil 400
16.09.: Fotostřípky z Tanvaldských slavností 2020
16.09.: Jablonec postavil judistům novou arénu. Pásku stříhal i Krpálek

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn