Vodní skauti pořádali V. ročník Jablonecké regaty

09.10.2013 07:53:48 | Autor: pjs | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Vodní skauti pořádali V. ročník Jablonecké regaty

V sobotu 5. října se uskutečnil V. ročník Jablonecké regaty - skautských závodů v plachtění. Vodní skauti na jablonecké přehradě přivítali skauty a skautky z blízkého okolí, ale i z dalekých  Karlových Varů.

Po přípravách a ostrojení lodí, přišel očekávaný start oplachtěných pramic P550. Počasí nám přálo a i krásně foukalo. Vše probíhalo dle plánu a na celou akci dohlíželi jak pořadatelé vodních skautů z Jablonce nad Nisou, tak pozvaná pomoc vodních záchranářů Českého červeného kříže.

Děti ukázaly všem přítomným divákům, že ovládat loď s plachtami je dřina i zábava. Rozjížďky byly občas hodně zajímavé a do poslední chvíle nikdo nevěděl, jak si vede v celkovém pořadí.

„Při vyhlášení si putovní pohár a první místo odvezli vodní skauti z Liberce, druzí skončili skauti z Turnova a třetí místo obsadily vodní skautky z Jablonce nad Nisou. Poděkování patří panu Hlubučkovi z Povodí Labe, panu hráznému, městu Jablonec nad Nisou, rodičům, kamarádům a členům vodních skautů z Jablonce nad Nisou," dodal k závodu za pořadatele Jan Chlad.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonečtí vodní skauti se účastnili závodu Tři jezy

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Skleněný poklad láká rodiny na řemeslnou a zážitkovou turistiku
Ministerstvo kultury určilo Jablonci 1,4 miliony korun na památky

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů
02.06.: Záchranáři ZZS Libereckého kraje děkují za pomoc i podporu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn