Vodní skauti pořádali V. ročník Jablonecké regaty

09.10.2013 07:53:48 | Autor: pjs | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Vodní skauti pořádali V. ročník Jablonecké regaty

V sobotu 5. října se uskutečnil V. ročník Jablonecké regaty - skautských závodů v plachtění. Vodní skauti na jablonecké přehradě přivítali skauty a skautky z blízkého okolí, ale i z dalekých  Karlových Varů.

Po přípravách a ostrojení lodí, přišel očekávaný start oplachtěných pramic P550. Počasí nám přálo a i krásně foukalo. Vše probíhalo dle plánu a na celou akci dohlíželi jak pořadatelé vodních skautů z Jablonce nad Nisou, tak pozvaná pomoc vodních záchranářů Českého červeného kříže.

Děti ukázaly všem přítomným divákům, že ovládat loď s plachtami je dřina i zábava. Rozjížďky byly občas hodně zajímavé a do poslední chvíle nikdo nevěděl, jak si vede v celkovém pořadí.

„Při vyhlášení si putovní pohár a první místo odvezli vodní skauti z Liberce, druzí skončili skauti z Turnova a třetí místo obsadily vodní skautky z Jablonce nad Nisou. Poděkování patří panu Hlubučkovi z Povodí Labe, panu hráznému, městu Jablonec nad Nisou, rodičům, kamarádům a členům vodních skautů z Jablonce nad Nisou," dodal k závodu za pořadatele Jan Chlad.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jablonečtí vodní skauti se účastnili závodu Tři jezy

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pět lékáren v našem kraji bude mít opět otevřeno i v neděli

Vláda České republiky zakázala nedělní prodej v maloobchodech. V souvislosti s tím budou uzavřena obchodní centra, a tedy i lékárny v těchto zařízeních. Proto se lékárny a Oblastní lékárnická komora dohodly na tom, jak a které provozovny budou pro ty, kteří tuto službu potřebují, otevřeny. V Libereckém kraji bude otevřeno 5 lékařských pohotovostí. Jedna provozovna v Liberci, dvě v České Lípě a po jedné v Turnově i Jablonci nad Nisou. V sousedních krajích budou otevřeny lékárny ve městech Mladá Boleslav, Jičín a Vrchlabí. Tento přehled platí pro neděli 29. listopadu 2020.

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ Téměř 12 milionů návštěvníků se ročně vystřídá v Krkonošském národním parku, a letos to bude ještě více. Na strážce přírody jsou tak kladeny stále vyšší nároky, protože ne všichni návštěvníci se chovají tak, jak by měli. Nadace ČEZ Správě KRNAP přispěla částkou 455 500 korun na zajištění mobility strážní služby a částkou 302 500 korun na vybavení informační a strážní služby. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Advent, Vánoce a Silvestr, jak předejdeme nebezpečí
Krkonošský výlet nabídne výhledy, lezení ve stromech i závody motokár
Jízdou v protisměru u Turnova ohrozil 13 aut, nyní mu hrozí vězení
V Jablonci se komunitně plánuje jedenáct let
Zasněžené Benecko objektivem Zdeňka Horáka

Nejčtenější články

27.11.: Provoz v dolním centru Jablonce je už obnovený
25.11.: Policisté vyslyšeli výzvu a zařadili se do seznamu dárců krevní plazmy
26.11.: Řidička nedala v Jablonci U Přehrady přednost v jízdě a došlo ke střetu

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn