Vnímejte léto všemi smysly s Klubíkem na Smržovce

25.06.2014 15:03:05 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: Volný čas | Obce: Smržovka

Vnímejte léto všemi smysly s Klubíkem na Smržovce

Nejen pro děti s maminkami na mateřské nabízí zajímavý program i o prázdninách Mateřský klub Klubík při Výtvarném centru Sněženka na Smržovce. V červenci a srpnu bude Klubík pouze v úterý, zato ale se speciální dílnou!

„Dílna je určená jak pro mrňousky, tak pro předškoláky. Náplň dílny budu vymýšlet aktuálně dle přihlášených účastníků, rozhodně ale bude plná voňavých, chutných, libozvučných, pestrobarevných... zkrátka rozmanitých a nevšedných zážitků. Budeme tvořit, blbnout a hrát si. Pokud to půjde, tak venku. Můžeme využít i malý nafukovací bazének na osvěžující vodní hrátky či omytí pomalovaných dětí, ohniště...," upřesnila za klubík Alena Bartovská.

Na dílnu bude třeba se vždy předem přihlásit ideálně do 20 hodin předešlého pondělka některým z těchto způsobů: Facebook https://www.facebook.com/DetskyKlubikSmrzovka nebo e-mail klubik.snezenka.vytvarne@centrum.cz nebo sms 606 691 046.

„Dále u nás vznikl nápad pořádat společné výletíky do okolí. Veškeré informace o výletech budou zveřejňovány aktuálně na našem facebooku, na vyžádání mohu zasílat e-mailem," dodala Bartovská.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 25. června do 8. července
Na zákupském zámku se vedení ujímá nový kastelán
Dětské a noční prohlídky na Valdštejně zahájí prázdninovou sezonu!
KAM ZA SPORTEM 4. 7. - 8. 7. 2020
Od 4. července propojí nová linka Liberec přes Bedřichov s Tanvaldskem

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje
02.07.: Kuba a Kája děkují záchranářům po autonehodě v Polubném

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn