Vlci doma podlehli výbornému Sokolovu

10.02.2019 14:37:12 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V dalším utkání II. hokejové ligy jablonečtí Vlci doma nestačili na soupeře ze Sokolova, tedy na družstvo, který má na svém kontě nejvíce bodů (82) ze všech čtyřech lídrů II. hokejové ligy.

HC Vlci Jablonec - HC Baník Sokolov 3:7 (2:1, 1:5, 0:1)

První třetina nabídla útočný hokej na obou stranách. Aktivnějším mužstvem přeci jen byli domácí Vlci, kteří se prosadili dvakrát, z toho jednou ve vlastním oslabení po kiksu v rozehrávce hostí. I hosté měli své šance, využili však jen jednu z nich, právě v té samé hře, tedy jejich přesilovce.

Druhá třetina rozhodla. Hosté začali lépe bruslit, čemuž domácí nestačili. Zpočátku třetiny po vyrovnání získali Vlci vedení, ale pak inkasovali a vedení již hosté nepustili. Domácí vyfasovali ve druhé třetině celkem pět gólů a zápas byl rozhodnut.

Přispěl k tomu i úvod třetí třetiny, když krátce po rozehrání zvýšil Sokolov na konečný stav 7:3, v domácí brance nahradil Jelínka Hrstka a zápas se víceméně již dohrával. Hrálo se dále ve vysokém tempu, s řadou šancí na obou stranách, ale již bez brankového vyjádření. A tak Vlci zůstali v zápase bez bodového zisku, všechny body zaslouženě putovaly do Sokolova.

Branky: 3. Babec (Nezbeda, Homolka), 11. Tondr, 28. Frk (Bříška, Brokeš) - 12. Šik (Čurda, Kuběna), 24. Šik (Kuběna, Stříbrný), 30. Čejka (Trapl), 33. Kuběna (Vrána, Stříbrný), 35. Kuběna (Rohan, Hruška), 36. Zadražil (Bečvář), 41. Zadražil (Přindiš, Vracovský). Vyloučení: 7:8 V oslabení: 1:0 Využití: 1:3. Sestava HC Vlci Jablonec: Jelínek (41. Hrstka) - Havelka, Abraham, Čechura, Pavlů, Mrkvička, Melovič,Šuráň - Mulač, Bříška, Tondr - Maďar, Brokeš, Frk - Babec, Nezbeda, Homolka - Hájek, Šilhán.