Vlci doma podlehli výbornému Sokolovu

10.02.2019 14:37:12 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Vlci doma podlehli výbornému Sokolovu

V dalším utkání II. hokejové ligy jablonečtí Vlci doma nestačili na soupeře ze Sokolova, tedy na družstvo, který má na svém kontě nejvíce bodů (82) ze všech čtyřech lídrů II. hokejové ligy.

HC Vlci Jablonec - HC Baník Sokolov 3:7 (2:1, 1:5, 0:1)

První třetina nabídla útočný hokej na obou stranách. Aktivnějším mužstvem přeci jen byli domácí Vlci, kteří se prosadili dvakrát, z toho jednou ve vlastním oslabení po kiksu v rozehrávce hostí. I hosté měli své šance, využili však jen jednu z nich, právě v té samé hře, tedy jejich přesilovce.

Druhá třetina rozhodla. Hosté začali lépe bruslit, čemuž domácí nestačili. Zpočátku třetiny po vyrovnání získali Vlci vedení, ale pak inkasovali a vedení již hosté nepustili. Domácí vyfasovali ve druhé třetině celkem pět gólů a zápas byl rozhodnut.

Přispěl k tomu i úvod třetí třetiny, když krátce po rozehrání zvýšil Sokolov na konečný stav 7:3, v domácí brance nahradil Jelínka Hrstka a zápas se víceméně již dohrával. Hrálo se dále ve vysokém tempu, s řadou šancí na obou stranách, ale již bez brankového vyjádření. A tak Vlci zůstali v zápase bez bodového zisku, všechny body zaslouženě putovaly do Sokolova.

Branky: 3. Babec (Nezbeda, Homolka), 11. Tondr, 28. Frk (Bříška, Brokeš) - 12. Šik (Čurda, Kuběna), 24. Šik (Kuběna, Stříbrný), 30. Čejka (Trapl), 33. Kuběna (Vrána, Stříbrný), 35. Kuběna (Rohan, Hruška), 36. Zadražil (Bečvář), 41. Zadražil (Přindiš, Vracovský). Vyloučení: 7:8 V oslabení: 1:0 Využití: 1:3. Sestava HC Vlci Jablonec: Jelínek (41. Hrstka) - Havelka, Abraham, Čechura, Pavlů, Mrkvička, Melovič,Šuráň - Mulač, Bříška, Tondr - Maďar, Brokeš, Frk - Babec, Nezbeda, Homolka - Hájek, Šilhán.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Souboj o první místo ve Vrchlabí, Jablonečtí po boji prohráli
Vlci přivezli další body od pražské Kobry
Hokejovou přestřelku řídil pěti góly Kamil Bříška

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Program kin v Jablonci nad Nisou od 21. února do 6. března
Obrazem: Memoriál Karla Líbala 2019
Obrazem: Dětský karneval v Kokoníně
Mladší žactvo bojovalo o tituly přeborníků Liberecka
Senzační zlato štafety atletek LIAZU

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Mostecko

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT