Vikýř pořádá fotosoutěž pro děti

15.11.2010 23:37:29 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Vikýř pořádá fotosoutěž pro děti

Dům dětí a mládeže Vikýř v Jablonci nad Nisou vyhlásil první ročník fotografické soutěže Nejlepší foto. „Soutěž je určena mládeži do 18 let. Vyhlášeny jsou dvě kategorie. Do 12 let a od 12 do 18 let," říká zástupce ředitele DDM Vikýř Pavel Dostál.

Mladí fotografové mohou v průběhu listopadu posílat nebo nosit své fotky o maximální velikost 21 x 15 cm do DDM Vikýř v Podhorské ulici. „V prosinci pak bude soutěž vyhodnocena. Plánujeme i vernisáž nejlepších fotografií, která se bude konat v prostorách Městské sportovní haly," slibuje Dostál. Tři nejlepší fotografové z každé kategorie dostanou věcné ceny od partnerů soutěže - fy Jan Macek a Pavel Kusala (www.tiskem.cz)   a Foto Laccer Jablonec. Své fotky mohou děti posílat do Vikýře do 10. ledna 2011

Dětí základních a středních škol mohou do soutěže dávat fotky nejen ze svého archívu, ale mohou se pokusit vyfotit aktuální sportovní akce, které na různých místech okresu probíhají každý víkend. „Myslím, že sportovní nabídka bývá pestrá, takže si každý může vybrat ze sportu, který mu je nejbližší," uvažuje sportovní redaktor Našeho Jablonecka Ladislav Janata.

Naše Jablonecko paralelně s DDM Vikýř vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii Našeho Jablonecka. Fotky, které budou do redakce NJ zaslány na emailovou adresu foto@nasejablonecko.cz (formát souboru jpg), budou vystaveny ve fotogalerii a hodnotit je budou návštěvníci webového portálu www.nasejablonecko.cz. První tři fotografové následně obdrží ceny, které věnuje patron soutěže DDM Vikýř Jablonec, bývalý poslanec Libor Ježek.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát DDM Vikýř

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Ještě do 12. června bude v Jablonci částečně uzavřená ulice Březová od č.p. 4965/7 ke křižovatce s ulicí V Luzích kvůli rekonstrukci plynovodu a plynovodních přípojek; do 30. června bude na chodníku od domu s číslem 1711 v ulici Vysoká po objekt s číslem 723/1 v ulici Chelčického stát lešení; do 25. května zabere chodník a část ulice Smetanovy před domem s čp. 2402/1 výkop pro kanalizační přípojku; a do 6. července bude v ulici Pod Skalkou před domem s čp. 2403/1 stát na chodníku lešení.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu
Noc kostelů se koná i v kostele sv. Archanděla Michaela na Smržovce
Muzeum skla přinese dárek ke dni dětí

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn