Vikýř pořádá fotosoutěž pro děti

15.11.2010 23:37:29 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Vikýř pořádá fotosoutěž pro děti

Dům dětí a mládeže Vikýř v Jablonci nad Nisou vyhlásil první ročník fotografické soutěže Nejlepší foto. „Soutěž je určena mládeži do 18 let. Vyhlášeny jsou dvě kategorie. Do 12 let a od 12 do 18 let," říká zástupce ředitele DDM Vikýř Pavel Dostál.

Mladí fotografové mohou v průběhu listopadu posílat nebo nosit své fotky o maximální velikost 21 x 15 cm do DDM Vikýř v Podhorské ulici. „V prosinci pak bude soutěž vyhodnocena. Plánujeme i vernisáž nejlepších fotografií, která se bude konat v prostorách Městské sportovní haly," slibuje Dostál. Tři nejlepší fotografové z každé kategorie dostanou věcné ceny od partnerů soutěže - fy Jan Macek a Pavel Kusala (www.tiskem.cz)   a Foto Laccer Jablonec. Své fotky mohou děti posílat do Vikýře do 10. ledna 2011

Dětí základních a středních škol mohou do soutěže dávat fotky nejen ze svého archívu, ale mohou se pokusit vyfotit aktuální sportovní akce, které na různých místech okresu probíhají každý víkend. „Myslím, že sportovní nabídka bývá pestrá, takže si každý může vybrat ze sportu, který mu je nejbližší," uvažuje sportovní redaktor Našeho Jablonecka Ladislav Janata.

Naše Jablonecko paralelně s DDM Vikýř vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii Našeho Jablonecka. Fotky, které budou do redakce NJ zaslány na emailovou adresu foto@nasejablonecko.cz (formát souboru jpg), budou vystaveny ve fotogalerii a hodnotit je budou návštěvníci webového portálu www.nasejablonecko.cz. První tři fotografové následně obdrží ceny, které věnuje patron soutěže DDM Vikýř Jablonec, bývalý poslanec Libor Ježek.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Ke stažení

Plakát DDM Vikýř

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké sportovní a kulturní subjekty získají více peněz
Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci
Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
Cena stavby terminálu v Jablonci se zvýšila na dvojnásobek
Očkovací centrum chce Jablonec připravit k začátku března

Nejčtenější články

22.01.: Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
20.01.: Na zasněžené silnici v Desné se po smyku srazil s protijedoucím autem
21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn