VIDEO: Nová Střelnice má za sebou slavnostní otevření

09.06.2014 11:26:47 | Autor: Jan Bendl | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonecko

VIDEO: Nová Střelnice má za sebou slavnostní otevření

Nový víceúčelový objekt areálu Střelnice byl v sobotu slavnostně uveden do provozu. Jablonečtí tak mají ve svém městě další krásné místo, které jistě stojí za návštěvu.

Slavnostní otevření nového zařízení se účastnila spousta pozvaných hostů a sportovců. Do Jablonce dorazila rychlobruslařka Martina Sáblíková, fotbalista Adam Hloušek, oštěpařka Barbora Špotáková i se svým trenérem Janem Železným. Nechyběli zástupci města a našeho fotbalového klubu. Jablonecká rodačka Barbora Špotáková, jejíž oštěp je symbolem před novou budovou, pak při slavnostním přípitku prohlásila, že na své rodné město nedá dopustit. „Můj vztah k Jablonci je stále velmi pevný. Jablonec je moje srdcová záležitost. Pamatuju si, jak tady bývávalo plno, je potřeba, aby sem lidi zase začali chodit," řekla v průběhu sobotního odpoledne. Překvapen jabloneckým areálem byl i její trenér Jan Železný, i on kdysi za Jablonec závodil. „Neskutečně se to tady změnilo. Jsem rád, že to tady takhle vzkvétá," doplnil Špotákovou trojnásobný olympijský vítěz.

Místopředseda FK Baumit Jablonec Miroslav Pelta popřál nové budově co největší vytížení a návrat diváků na střelniční vrch. „Chtěl bych nejdříve ocenit práci všech, kteří se na tom, co jsme tu vybudovali, podíleli. Byla to nemalá investice. Přál bych si, aby se na Střelnici vrátil takový ten jablonecký život. Přes den kroužky, cvičení, kultura, sport, páteční a sobotní večery zábavy a v neděli pak fotbal. Chtěl bych, abychom si zase mohli začít říkat, sejdeme se na Střeláku," uvedl fotbalový boss.

  

Během slavnostního odpoledne vystoupily skupiny Xindl X, Sagvan Tofi s muzikálem Děti Ráje, jablonecká skupina Exots a Debbi. Dětem se věnoval speciální animační tým, nechyběla trial exhibice Petra Krause či Freestyle fotbalu v podání Jana Webera. Moderování se zhostil Leoš Mareš, který se po desáté hodině chopil i mixážního pultu a rozjel uvnitř nově otevřené Střelnice svoji diskotéku.

Nová budova a chlouba jabloneckého stadionu je nyní připravena sloužit sportovcům i široké veřejnosti, za úkol má především hlavní cíl - vrátit na Střelnici čilý ruch a jablonecký život. Ať se jí to povede!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Jabloneckou Střelnici otevřou Mareš, Tofi i Špotáková a Soukalová

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na jablonecké radnici rozjedou po opravě páternoster

Ve středu 12. srpna po 15. hodině se znovu na radnici města Jablonec nad Nisou slavnostně rozjede po roční generální opravě páternoster.

Fotbalisté FC Lomnice jsou s přípravou na sezonu spokojení

V přípravě hráli fotbalisté FC Lomnice nad Popelkou většinou s týmy z krajského přeboru. Ze všech devíti přípravných zápasů zaznamenali jedinou prohru, proto vládne spokojenost s výsledky i celou přípravou. Cílem do nové sezony je umístění do 3. místa a postup do krajského přeboru. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

No sláva! Jovo dorazil na Střelnici
Aneta Langerová zazpívá v Harrachově
Nový páternoster na jablonecké radnici voní dřevem a leskne se mosazí
USAR tým je zpět, jaké jsou dojmy z jejich první zahraniční mise?
Bára Hůlková byla v dálce dva centimetry od bronzové medaile

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
10.08.: Obrazem: Fotbalisté Jiskry Mšeno zvítězili v Pěnčíně

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn