Vicemistři České republiky v deseti tancích jsou z Liberce

27.03.2018 11:53:38 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

Vicemistři České republiky v deseti tancích jsou z Liberce

V Kojetíně u Kroměříže se v sobotu konalo Mistrovství České republiky v tanečním sportu - kombinace 10 tanců. Liberecký tanečník Marek Bureš se svou partnerkou Anastasií Iermolenko, kteří jsou dvojnásobnými mistry republiky v latině, vyhráli latinskou část. Ve standardní části tohoto mistrovsví je ale bohužel porotci odsunuli na stříbrnou pozici, která byla díky celkovému sečtení bodů i finální.

Mistrovský titul v hlavní kategorii dospělých tak získal pár David Odstrčil a Tara Bohakz Brna. Skvěle v sobotu zatančili a na stupně vítězů došli i Jiří Kejzar a Barbora Košková z Liberce, kteří získali titul druhého vicemistra.

„Náš taneční klub reprezentovali i naši mládežníci a junioři. Semifinále se podařilo zatančit páru Lukáš Frydrych a Zuzana Růžičková, kteří získali 12 místo. Starší juniory reprezentoval pár Jan Vlček a Petra Příplatová, kteří vytančili 20 pozici. V nejmladší kategorii junior 1 se nejlépe vedlo páru Lukáš Kotronias a Eleni Futerová 21 místem. Dále za nimi pak byli Tomáš Pejsar a Lucie Čechtická a Jakub Fabián a Adéla Fialová," řekla Šárka Burešová, vedoucí klubu TK Koškovi.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tanečníci z Liberce obstáli na šampionátu ve standardních tancích
Vyšší výkonnostní třídy pro páry TK Koškovi
Mistrem v latinskoamerických tancích znovu pár Bureš - Iermolenko

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Aktuální překážky na jabloneckých komunikacích

Souhrn dopravních překážek na jabloneckých ulicích: 1) výkop do kříže na pěší zóně v křižovatce ulic Lidické a Komenského bude trvat do 8. června. Jeho důvodem je oprava plynárenského zařízení; 2) do 19. června budou probíhat práce ve výkopu v ulici Panenská, kde budou dělníci pracovat na odstranění havárie kanalizačního řadu; 3) do konce června bude stát lešení na chodníku u tribuny B fotbalového stadionu v ulici Vrkoslavická; 4) do 10. srpna se bude opravovat havárie kanalizace v ulici Plynární, staveniště zabere zhruba dva metry čtverečné ulice.

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Turistické autobusy s přepravou kol jezdí v Českém ráji i v roce 2020
Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
Jablonecký běh do pohody trochu jinak
Už je opět přístupná vyhlídka v 17. patře budovy krajského úřadu
Skleněný poklad láká rodiny na řemeslnou a zážitkovou turistiku

Nejčtenější články

02.06.: Motocyklista upadl při předjíždění auta v Jablonci U Přehrady
03.06.: Policisté z Jablonecka děkují za darované potraviny v nouzovém stavu
02.06.: V Městské galerii MY zahájí odloženou výstavu mladých krajinářů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn