Velký Charitativní Zumba maraton 2015 obrazem

29.11.2015 14:21:37 | Autor: Antonín Bělonožník,Martina Josifek Zelinková | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka,Jablonecko

Velký Charitativní Zumba maraton 2015 obrazem

V sobotu odpoledne se na Parkhotelu ve Smržovce konal již 5. ročník Velkého Charitativního Zumba maratonu. Pořadatelé z ER Clubu Smržovka a Jablonec nad Nisou věnovali výtěžek celé akce ve výši 60 900 korun postiženým dětem z Jablonce nad Nisou a klientům z Domova Maxov.

Zaplněný sál tančil pod taktovkou pěti instruktorů Verči Bělonohé, Martina Hybše, Milana Nemo Novosada, Daniela Šimka a Martiny Josífek Zelinkové více než tři hodiny. Nechyběly rovněž tradiční překvapení v podobě vystoupení malých dětí nebo ukázky cvičení klubu Seberevolta Liberec, rovněž tak se nenechali zahanbit sami instruktoři. Celé odpoledne se neslo v přátelské atmosféře s vědomím, že všichni pomáhají potřebným. Za to patří především poděkování perfektním pořadatelům na čele s manželi Martinou a Vláďou Josífkovými.

A koho v letošním roce obdarovali? Tradičně Domov Maxov v čele se Stanislavem Petrovič - 20 900 Kč; Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v Jablonci nad Nisou v čele s paní Bohuslavou Zikmundovou - 20 000 Kč; Domov a centrum sociálních služeb V Jabloneckých Pasekách, kde si přišla částku 15 000 Kč převzít paní Marcela Turková. Jako překvapení byly na pódium pozvány i Lucy Peter a Katka Barbucha, které jsou z Domova pro postižené v Harcově. Již čtyři roky navštěvují pravidelně maraton a i přesto, že nespadají do našeho nejbližšího okolí, obdržely částku 5 000 Kč.

Velký Charitativní Zumba maraton na Smržovce 2015<br />Autor: Antonín Bělonožník Maraton svou návštěvou poctila i slečna Jáňulka Krytinářová - dcera nedávno zesnulého Jiřího Krytináře. Ten k Velkému Charitativnímu Zumba maratonu v minulosti neodmyslitelně patřil.

Pořadatelé ústy Marťase neopomněli poděkovat fotografům Jirkovi a Jakubovi Nevečeřalovým, manželovi Vladimíru Josífkovi za odmoderování akce, synu Jakubovi za všestrannou pomoc v průběhu akce, majitelům Parkhotelu Smržovka Veronice a Patrikovi Bonnanovým za skvělé zázemí, které každoročně poskytují bezplatně, a perfektní obsluhu a servis v resrtauraci. Poděkování v neposlední řadě patří i městu Smržovka a místostarostovi Ivanu Nývltovi, který byl akci přítomen.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Parkhotel na Smržovce bude popáté hostit Charitativní Zumba maraton
Charitativní zumba maraton na Smržovce vynesl rekordních 82 tisíc korun
Poděkování sponzorům Charitativního Zumba maratonu 2013
Charitativní Zumba maraton ve Smržovce vynesl rekordních 73 366 Kč
Poděkování partnerům Zumba Charity Smržovka 2012
Druhý ročník Charitativního Zumba maratonu vynesl přes 47 tisíc
Charitativní Zumba maraton ve Smržovce vynesl přes 31 tisíc

Diskutujte s námi

Ke stažení

Jmenovité poděkování přispěvatelům

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 259 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonecko

Jaroslav Zeman - Senátor PČR ( Senátoři a poslanci ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Záměr vstupu kraje do MMN podpořilo semilské zastupitelstvo

Zastupitelé města Semily na svém jednání v pondělí 11. listopadu 2019 jednohlasně schválili záměr vstupu Libereckého kraje do společnosti MMN, a.s. prostřednictvím nabytí akcií společnosti v hodnotě až 162 500 000 Kč, a to za podmínky zachování péče v zařízeních provozovaných MMN, a.s. ve stávajícím rozsahu. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Do Jizerských hor vysadí tisíce původních stromků
Policisté šetří napadení mezi mladistvými v jabloneckém Tyršově parku
V jabloneckém divadle zahájili výstavu Vladimíry Dvořákové
Výstava 1989 připomíná v Příchovicích 30. výročí pádu minulého režimu
Hudební kabaret pobaví děti na Smržovce

Nejčtenější články

16.11.: Policisté šetří napadení mezi mladistvými v jabloneckém Tyršově parku
14.11.: Obrazem: Velkolepá oslava 70. výročí ZUŠ Tanvald
15.11.: Nejen pro zimní údržbu pořídili na krajské silnice šest nových vozidel

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn