Ve Sport Parku Liberec zahajují letní sezonu

12.05.2019 10:26:39 | Autor: Zuzana Pětníková | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

Ve Sport Parku Liberec zahajují letní sezonu

V pátek 10. května zahájil Sport Park Liberec letní sezonu, a návštěvníci tak budou moci naplno využít venkovní sportoviště, jako jsou hřiště na beach volejbal, dva tenisové kurty a kurt na volejbal a nohejbal. Všechna sportoviště budou k dispozici každý den za příznivého počasí od 6 do 22 hodin až do konce září.

Rezervaci hřišť je možné provést na rezervace.sportparkliberec.cz a cena zůstává stejná jako v minulé sezóně - každý všední den do 13 hodin za 100 Kč/hodinu a ve všední dny od 13 hodin a o víkendech za 150 Kč/hod. Na všechna sportoviště lze využít i karty Multisport a Activepass a s naší permanentkou Sport Parku můžete sportovat již od 90 Kč/hod. Odbavení před vstupem na sportoviště probíhá na recepci v Hale míčových sportů, kde lze zapůjčit i míč na volejbal nebo zakoupit tenisové míčky a kde jsou k dispozici také šatny.

Od května lze v areálu využít venkovní i vnitřní sportoviště

Kromě zmíněných sportovišť je veřejnosti v areálu Sport Parku Liberec k dispozici také fotbalové hřiště s umělou trávou, které je ve večerních hodinách osvětleno, kilometr a půl dlouhá asfaltová dráha pro běžce i in-line bruslaře. Zájemcům jsou k dispozici i běžecké dráhy na atletickém stadionu, kde je nutné respektovat tréninky sportovních klubů.

I v letní sezoně zůstávají k dispozici krytá sportoviště jako například tenisové a badmintonové kurty i stoly na stolní tenis. Fotbalové hřiště je nutné rezervovat předem na telefonním čísle 731 547 888 a ostatní sportoviště na webu rezervace.sportparkliberec.cz či telefonu 731 547 896.

Dále v areálu nabízí i příjemné hřiště pro nejmenší návštěvníky, venkovní posilovací prvky pro dospělé a nechybí ani Restaurace Stadion, kde můžete po sportovním výkonu posedět na venkovní zahrádce.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Výstava Turistika na Semilsku přenese do časů vzniku Riegrovy stezky

Novou výstavu Turistika na Semilsku - 110 let Riegrovy stezky a Klubu českých turistů otevřou v semilském muzeu. Díky velkoformátovým historickým fotografiím a dalším dobovým materiálům vás tato výstava přenese do časů výstavby Riegrovy stezky. Zároveň připomene činnost Klubu českých turistů v Semilech od jeho vzniku až dodnes. Další informace

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

JKL Desná pořádá MČR ve skoku na lyžích a RKZ v severské kombinaci
Po tragické nehodě u Jítravy zemřeli dva lidé
I.A třída: Pěnčín i Jenišovice odjely ze hřišť soupeřů s výpraskem
Do participativního rozpočtu města Jablonec postoupilo 23 projektů
U požáru uskladněného odpadu zasahují liberečtí hasiči

Nejčtenější články

18.09.: Zastupitelé Jablonce odvolali primátora Kroupu
18.09.: V Desné byla autem sražena chodkyně
18.09.: Novým primátorem Jablonce zvolen Jiří Čeřovský

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn