Ve Sport Parku Liberec zahajují letní sezonu

12.05.2019 10:26:39 | Autor: Zuzana Pětníková | Rubrika: Volný čas | Obce: Liberecký kraj

Ve Sport Parku Liberec zahajují letní sezonu

V pátek 10. května zahájil Sport Park Liberec letní sezonu, a návštěvníci tak budou moci naplno využít venkovní sportoviště, jako jsou hřiště na beach volejbal, dva tenisové kurty a kurt na volejbal a nohejbal. Všechna sportoviště budou k dispozici každý den za příznivého počasí od 6 do 22 hodin až do konce září.

Rezervaci hřišť je možné provést na rezervace.sportparkliberec.cz a cena zůstává stejná jako v minulé sezóně - každý všední den do 13 hodin za 100 Kč/hodinu a ve všední dny od 13 hodin a o víkendech za 150 Kč/hod. Na všechna sportoviště lze využít i karty Multisport a Activepass a s naší permanentkou Sport Parku můžete sportovat již od 90 Kč/hod. Odbavení před vstupem na sportoviště probíhá na recepci v Hale míčových sportů, kde lze zapůjčit i míč na volejbal nebo zakoupit tenisové míčky a kde jsou k dispozici také šatny.

Od května lze v areálu využít venkovní i vnitřní sportoviště

Kromě zmíněných sportovišť je veřejnosti v areálu Sport Parku Liberec k dispozici také fotbalové hřiště s umělou trávou, které je ve večerních hodinách osvětleno, kilometr a půl dlouhá asfaltová dráha pro běžce i in-line bruslaře. Zájemcům jsou k dispozici i běžecké dráhy na atletickém stadionu, kde je nutné respektovat tréninky sportovních klubů.

I v letní sezoně zůstávají k dispozici krytá sportoviště jako například tenisové a badmintonové kurty i stoly na stolní tenis. Fotbalové hřiště je nutné rezervovat předem na telefonním čísle 731 547 888 a ostatní sportoviště na webu rezervace.sportparkliberec.cz či telefonu 731 547 896.

Dále v areálu nabízí i příjemné hřiště pro nejmenší návštěvníky, venkovní posilovací prvky pro dospělé a nechybí ani Restaurace Stadion, kde můžete po sportovním výkonu posedět na venkovní zahrádce.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá
Gastroden představí mladé kuchaře, krejčí i kadeřnice
Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
Derby v Liberci pro jablonecké házenkáře

Nejčtenější články

22.05.: ZŠ Pasířská Jablonec shání finance na účast v celostátním finále štafet
22.05.: Obrazem: In line závody v rámci seriálu PBT 2019 v Tanvaldě
23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn