Ve spalovně v Rýnovicích vznikl nežádoucí požár

21.01.2019 11:04:10 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

Ve spalovně v Rýnovicích vznikl nežádoucí požár

Aktualizováno: Profesionální hasiči z Jablonce nad Nisou společně s dobrovolnými jednotkami Jablonec n. N. - Proseč n. N. a Jablonec n. N. - Paseky vyjížděli v pondělí po půl druhé v noci v Rýnovicích, v ulici Belgická, kde došlo v areálu spalovny k požáru spalovacího kotle a odpadu určeného k likvidaci.

„Požár hasili dva zaměstnanci svépomocí. Podařilo se jim ho zmírnit, avšak nadýchali se zplodin hoření a s lehkými popáleninami byli předáni do péče zdravotníků. Hasiči uvnitř spalovny nasadili dva útočné proudy vody a požár dohasili. Příčina požáru je zatím v šetření, předběžně odhadnutá škoda činí 100 tisíc korun," sdělila tisková mluvčí HZS Libereckého kraje Pavlína Bílková.

Provedeným šetřením na místě bylo následně zjištěno, že došlo k požáru odpadu umístěného vedle spalovacího kotle. „Jednalo se o odpad, který byl určen k likvidaci v této spalovně. Při požáru byly lehce zranění dva zaměstnanci spalovny, o které se postarala posádka zdravotnické záchranné služby. Případ šetří policisté z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou - Mšeně," uvedla tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Aktualizace 21. 1. 2019 ve 13.00 hodin:

Provedeným ohledáním místa požářiště v jablonecké spalovně odpadu bylo zjištěno, že pravděpodobnou příčinou požáru byla technická závada. „To, zda na vzniku a následném rozšíření požáru měla také podíl i nějaká osoba, je v současné době předmětem probíhajícího šetření," dodala policejní mluvčí Sochorová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Po požáru v Liberci bylo v bytě nalezeno mrtvé tělo
Statistiky HZS Libereckého kraje za rok 2018
Liberečtí hasiči vyjížděli k požáru rodinného domu
Silvestr: Petarda vzala prsty v Poniklé, infarkt v Libštátě zvládli policisté
Obrazem: Na Smržovce hořel neobydlený dům

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Muzea oslaví Mezinárodní den archeologie

Oslava nadšení z objevování historie - to je Mezinárodní den archeologie, který připadá na celém světě vždy na třetí říjnovou sobotu. Pracovníci Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě uchystali na sobotu 19. října akci nazvanou Malé archeologické putování Českou Lípou. Muzeum Českého ráje v Turnově si připravilo již na čtvrtek 24. října přednášku a komentované prohlídky. Přednáška Romana Sirovátky seznámí publikum s novými archeologickými objevy turnovských archeologů za poslední dva roky. Více podrobností

Aktuální dopravní uzavírky v Jablonci nad Nisou

Do 19. října bude úplně uzavřená ulice Tichá a ve dnech 17. - 26. října bude zcela uzavřená ulice Jindřichovská. Důvodem obou uzavírek v Jablonci nad Nisou budou překopy ulic kvůli plynovodu. Objízdné trasy nejsou vedené. Další úplná uzavírka se týká ulice Zlatá mezi ulicemi Svatopluka Čecha a V Luzích, a to od 11. do 20. října. Ani zde nebude vedená objízdná trasa a v době uzavírky tu bude probíhat stavba sítí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonečtí házenkáři prohráli ve 3. kole Českého poháru
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Rezerva FK Jablonec v Břízkách vyrukuje na Živanice
Liberečtí hasiči slavili 110. výročí své první budovy
Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice

Nejčtenější články

17.10.: Na jablonecké křižovatce U Balvanu se srazila dvě auta
16.10.: Hasiči vyjížděli k záchraně osoby na železničním mostě v Desné
16.10.: Sportem dětí Tanvald žije

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn