Vánoce s Janáčkem v roce 2016

22.12.2016 22:37:31 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

Vánoce s Janáčkem v roce 2016

Smíšený pěvecký sbor Janáček připravil pro milovníky klasické hudby a zpěvu v závěru roku tři koncerty. Tradiční vánoční koncert v Jablonci nad Nisou se koná v Městském divadle v Jablonci nad Nisou ve sváteční den 26. prosince od 17.00. Hostem je dětský pěvecký sbor Řetízek ze Železného Brodu. Na programu je pásmo vánočních koled a Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby za doprovodu orchestru.

Druhý koncert se koná v kostele Sv. Antonína v Bedřichově 28. prosince od 19.30 a Janáček zazpívá Rybovu Českou mši vánoční.

Třetí koncert bude v kostele Sv. Trojice v Rádle 30. prosince od 18.00 a Janáček opět zazpívá Rybovu Českou mši vánoční.

Posledními vánočními koncerty ukončí Janáček velmi úspěšný rok 2016, v jehož průběhu absolvoval 15 koncertů. Poprvé v historii sboru zazpíval 17. prosince na Staroměstském náměsti v Praze a několik set posluchačů ho odměnilo velkým potleskem.

„Janáček děkuje svým příznivcům za podporu a zve je na vánoční koncerty. Přijďte si odpočinout od vánočního ruchu a zaposlouchat se do krásné hudby a zpěvu," uvedla za sbor Iva Kopáčková.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Kulturní akce na Jablonecku od adventu až do Nového roku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Náročný začátek týdne v Krkonoších. Horská služba zasahovala pětkrát

Prodloužený víkend znamenal výrazně vyšší počet návštěvníků Krkonoš a s tím i nárůst počtu zásahů, do Špindlerova Mlýna letěl i vrtulník. Pět náročných zásahů jen za posledních 24 hodin má za sebou Horská služba ze Špindlerova Mlýna. Podrobnosti o zásazích na Našem Pojizeří

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

FOTO: Koncert Hradišťanu zahájil Sedmihorské léto 2020
Gratias Tibi Ago za záchranu lidského života převzal Jan Pňakovič
Liberecký kraj posílil turistické vlaky z Liberce a Turnova na Malou Skálu
Léto roztančilo jablonecké Eurocentrum podvaadvacáté
Štěpánek trefil pro Jablonec Evropu

Nejčtenější články

07.07.: V Jablonci se bude konat premiérový Farský trh
06.07.: Jediná šance jak to napravit je Baník
08.07.: Turnaj O pojizerský štít úspěšně skončil

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn