Vánoce s českou hračkou v regionálním obchodě Smržovka

01.12.2013 06:25:54 | Autor: pjs | Rubrika: Volný čas | Obce: Smržovka

Vánoce s českou hračkou v regionálním obchodě Smržovka

Po úspěšné listopadové akci se české hračky vracejí do regionálního obchodu ve Smržovce. V týdnu od 2. do 8. prosince bude možné si v této prodejně prohlédnout a zakoupit hračky, hry a dekorační výrobky od výrobců z celé České republiky a místních výrobců, držitelů značky Regionální produkt Jizerské hory.

„Reagujeme na velký zájem návštěvníků listopadového Setkání s českou hračkou a opět nabízíme regionální obchod ve Smržovce plný hraček výrobců z celé České republiky,"  uvedl Petr Heinzl z firmy Česká hračka, která akci pořádá ve spolupráci s majitelkou obchodu paní Helenou Sibřinovou, značkou Regionální produkt Jizerské hory a s podporou města Smržovka.

Pro zákazníky budou připraveny hračky z nejrůznějších materiálů - od dřevěných hraček, stavebnic, přes hračky textilní, plechové a jiné modely, společenské hry a hlavolamy. Hračky bude možné na místě vyzkoušet, zástupci prodejny rodičům na místě pomohou s výběrem. Vstup na prezentaci je pro všechny návštěvníky volný. Akce se koná od pondělí 2. 12. 2013 do soboty 7. 12. 2013 od 9 do 17 hodin, v neděli 9. 12. je to výjimečně už jen od 9 do 14 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěž ve skládání hlavolamů oživí jablonecké Muzeum hraček
České hračky budou k vidění v prodejně Obláček ve Smržovce

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Krajský úřad podpoří deseti miliony liberecké Divadlo F. X. Šaldy

Částkou 10 milionů podpoří Liberecký kraj rekonstrukci topení a vzduchotechniky Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Na svém jednání o tom rozhodla rada kraje. Celková částka na modernizaci budovy činí více než 26 milionů korun. „Ač se to na první pohled může zdát jako okrajová záležitost, kvalitní vzduchotechnika a vytápění jsou jedním ze základních předpokladů funkčnosti celého divadla. Proto jsme se rozhodli v letošním roce směřovat příspěvek Libereckého kraje právě do těchto úprav," uvedla Květa Vinklátová, radní pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Komunitní centrum Slunce všem v Turnově bude mít novou přístavbu

Spolek Slunce všem se věnuje péči o jedince s mentálním postižením a poruchami autistického spektra. Nyní se centrum dočká přístavby odlehčovacích služeb pro klienty s nestandardním chováním. Maximální denní kapacita bude šest klientů. Modernizace sídla komunitního centra probíhá již od roku 2012. Celková výše finanční podpory z rozpočtu Libereckého kraje již dosáhla částky 7 742 000 korun. Přístavba bude dokončena v první polovině příštího roku. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Resort kultury, památek a cestovního ruchu vyhlašuje dotační programy
Případů žloutenky v Libereckém kraji stále přibývá
Rada byl v klinči poločas, a málem jsme prohráli
Hejtman Libereckého kraje udělil hasičům záslužné medaile IZS
Během víkendu krajští hasiči vyjížděli k jedenácti nehodám

Nejčtenější články

09.11.: Obrazem: Ve Velkých Hamrech slavnostně otevřeli novou dráhu
10.11.: Tak snad už to Radovi došlo
10.11.: Domov důchodců Jablonecké Paseky má nového ředitele

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn