Vánoce s českou hračkou v regionálním obchodě Smržovka

01.12.2013 06:25:54 | Autor: pjs | Rubrika: Volný čas | Obce: Smržovka

Vánoce s českou hračkou v regionálním obchodě Smržovka

Po úspěšné listopadové akci se české hračky vracejí do regionálního obchodu ve Smržovce. V týdnu od 2. do 8. prosince bude možné si v této prodejně prohlédnout a zakoupit hračky, hry a dekorační výrobky od výrobců z celé České republiky a místních výrobců, držitelů značky Regionální produkt Jizerské hory.

„Reagujeme na velký zájem návštěvníků listopadového Setkání s českou hračkou a opět nabízíme regionální obchod ve Smržovce plný hraček výrobců z celé České republiky,"  uvedl Petr Heinzl z firmy Česká hračka, která akci pořádá ve spolupráci s majitelkou obchodu paní Helenou Sibřinovou, značkou Regionální produkt Jizerské hory a s podporou města Smržovka.

Pro zákazníky budou připraveny hračky z nejrůznějších materiálů - od dřevěných hraček, stavebnic, přes hračky textilní, plechové a jiné modely, společenské hry a hlavolamy. Hračky bude možné na místě vyzkoušet, zástupci prodejny rodičům na místě pomohou s výběrem. Vstup na prezentaci je pro všechny návštěvníky volný. Akce se koná od pondělí 2. 12. 2013 do soboty 7. 12. 2013 od 9 do 17 hodin, v neděli 9. 12. je to výjimečně už jen od 9 do 14 hodin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Soutěž ve skládání hlavolamů oživí jablonecké Muzeum hraček
České hračky budou k vidění v prodejně Obláček ve Smržovce

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Od července povede odbor rozvoje města Jablonec nový vedoucí

Jablonecký magistrát bude mít od července nového vedoucího odboru územního a hospodářského rozvoje. Rada města rozhodla na základě výsledku výběrového řízení jmenovat do funkce Martina Jančíka. Současný vedoucí odboru územního a hospodářského rozvoje Otakar Kypta rezignoval na svou funkci už počátkem tohoto roku, a to ke konci června. Do výběrového řízení předložili úplné přihlášky tři kandidáti. Výběrová komise doporučila na jmenování do funkce dva z nich. „Podle názoru komise jsou oba dva uchazeči pro funkci vedoucího v oblasti rozvoje vhodní z hlediska svých znalostí na úseku projektů či územního plánování," konstatoval tajemník magistrátu Marek Řeháček.

Jablonec investuje do ulice Hřbitovní

Květnová rozpočtová opatření Jablonce nad Nisou řešila tvorbu rezervy na restriktivní opatření ve výši 113 853 tisíc korun a pětimilionové rezervy na krizové situace. „Dodatečně jsme se rozhodli vyjmout z restriktivních opatření některé investice a přece jen je letos realizovat. Takovým projektem je investiční akce chodník a komunikace v ulici Hřbitovní za 7,2 milionu korun," komentoval rozpočtová opatření náměstek pro ekonomiku Milan Kouřil. Po vyjmutí této investice z rezervního fondu se její výše rovná částce 106,6 milionu korun.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Libereckém kraji má Covid-19 pouze 12 lidí, už 184 se uzdravilo
Paraglidista spadl u sjezdovky pod Ještědem na elektrické vedení
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Přehled výstav a aktivit Muzea skla a bižuterie v červnu
Program Městské knihovny Jablonec nad Nisou v červnu

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Na smržovském zámečku představí obrazy Fedderika Pipka
27.05.: VIDEO: Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn