Vandal poškodil v Liberci téměř dvacet zaparkovaných aut

28.10.2020 07:37:08 | Autor: pjs | Rubrika: Krimi | Obce: Liberecký kraj

Vandal poškodil v Liberci téměř dvacet zaparkovaných aut

Utrhané stěrače, ulámaná zrcátka nebo poškozená pneumatika, to je výsledek řádění dosud neznámého pachatele nebo skupinky osob v libereckých Pavlovicích. Před nedělní půlnocí zde poškodil neznámý pachatel 16 zaparkovaných aut. Škoda přesáhla 44 tisíc korun.

„V noci z neděle 25. na pondělí 26. října dal průchod svým emocím jedinec, který svým neuvážlivým počínáním způsobil škodu za více jak 44tisíc korun. Policisté doposud zaevidovali 16 poškozených zaparkovaných automobilů v ulicích Roháčova, Cyrila a Metoděje a také v ulici Růžodolská. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, za který pachateli v případě dopadení a následného odsouzení může hrozit trest odnětí svobody až na jeden rok," sdělil tiskový mluvčí Policie ČR Vojtěch Robovský.

Policie žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po pachateli nebo pachatelích a zároveň prosí případné svědky, kteří v neděli 25. října, v době od 22. hodiny do půlnoci, zaslechli nebo spatřili v uvedené lokalitě skupinku osob nebo jednotlivce, kteří se pohybovali v blízkosti zaparkovaných vozidel, aby se policistům ozvali prostřednictvím linky 158 nebo přímo na služebně Obvodního oddělení Liberec - centrum. „Veškeré takto získané informace mohou výrazným způsobem dopomoci k objasnění případů. Zároveň žádáme další možné poškozené, aby se přihlásili," dodal Robovský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Z místa nehody ve Velkých Hamrech ujel, díky svědkovi jej vypátrali
Zlodějka ukradla v Jablonci ořechy a hrozí jí až osm let za mřížemi
Policie pátrá po totožnosti muže. Odcizil peníze ve směnárně v Liberci
Během dvou nocí vykradl muž v Jablonci přes dvacet aut
Celkem sedm aut poškodil řidič z Jablonecka pod vlivem alkoholu a drog

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ Téměř 12 milionů návštěvníků se ročně vystřídá v Krkonošském národním parku, a letos to bude ještě více. Na strážce přírody jsou tak kladeny stále vyšší nároky, protože ne všichni návštěvníci se chovají tak, jak by měli. Nadace ČEZ Správě KRNAP přispěla částkou 455 500 korun na zajištění mobility strážní služby a částkou 302 500 korun na vybavení informační a strážní služby. Více podrobností

Zmírnění opatření proti koronaviru od 23. listopadu

Mezi nejdůležitější přijaté změny od 23. listopadu patří zkrácení úplného zákazu volného pohybu osob ze současných 21 hodin na dobu od 23 hodin do 4.59 druhého dne. Mezi výjimky ze zákazu nově přibude cesta zpátky do místa bydliště. Nově bude možné konat svatby, pohřby, bohoslužby či uzavření registrovaného partnerství v počtu do 20 osob. Zvýší se i limit pro shromažďování nepříbuzných osob, a to ze dvou na šest. Nově budou umožněna i náboženská shromáždění, ale opět jen do 20 osob a za dodržení nařízených hygienických opatření. V oblasti maloobchodu a služeb je umožněn také venkovní prodej vánočních stromků, kaprů a vánočních ozdob. Obchody budou moci mít otevřeno také až do 23 hodin a nově budou moci na žádost myslivců, kvůli prevenci výskytu afrického moru prasat, mít otevřeno i prodejny zbraní a střeliva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidička nedala v Jablonci U Přehrady přednost v jízdě a došlo ke střetu
O značku regionální produkt Český ráj je zájem, obdrželi ji noví výrobci
Pardubice vyhrály celorepublikové Město pro byznys, Jablonec devátý
Lovecký zámeček na Nové Louce proslavil prezidentův kancléř Šámal
Liberecký kraj požaduje kompenzaci nákladů kvůli těžbě v dole Turów

Nejčtenější články

24.11.: Opilý řidič nerespektoval v Tanvaldu zákaz jízdy a v Hamrech havaroval
25.11.: Policisté vyslyšeli výzvu a zařadili se do seznamu dárců krevní plazmy
24.11.: Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn