V Tanvaldě zprovoznili nový skatepark

02.11.2016 08:06:04 | Autor: Redakce | Rubrika: Sport | Obce: Tanvald

V Tanvaldě zprovoznili nový skatepark

V úterý byl v Tanvaldě otevřen nový skatepark v České ulici. Město iniciovalo jeho vznik z důvodu častých stížností na chování skateboardistů, hlavně v lokalitě sídliště Výšina. Nové místo si toto sportoviště našlo nedaleko místního koupaliště na pozemku, který donedávna působil neudržovaně a nevzhledně.

Ještě před dokončením a předáním investorovi ze strany dodavatelské firmy byly na sociálních sítích zveřejněny stížnosti upozorňující na to, že sami skejťáci se nemohli k projektu vyjádřit, že je podle nich na nesmyslném asfaltovém povrchu a jde o předražený projekt. Toto se následně objevilo na internetové stránce magazínu boardmag.cz od autora Tomáše Gaži: „Skejťáci znovu prohráli boj s městem a na hnusném asfaltovém povrchu vyrostl nesmysl za milion. Na stránkách veřejných zakázek dokonce najdete celý rozpočet, povrch za půl milionu nebo grindbox za dvacet tisíc? Toto je dokonalý příklad, jak se to nemá dělat. Posíláme skaterům do Tanvaldu sílu a snad to nějak dopadne!"

<br />Autor: Archiv města Tanvald „Velice mě mrzí, že dobrá myšlenka se ještě před zprovozněním parku změnila v dehonestující kampaň odsuzující všechny a vše s tím spojené. Je zřejmé, že se z toho musíme poučit. Celou zakázku samozřejmě nechám prověřit,“ uvedl starosta Tanvaldu Vladimír Vyhnálek.

Připomínáme, že dodavatel díla v hodnotě bezmála 1 milion korun, na které přispělo dotací 300 tisíc korun Ministerstvo vnitra ČR ze svého programu prevence kriminality, byl vybrán na základě řádného poptávkového řízení. Ten také musel doložit potřebnou certifikaci všech použitých prvků navržených projektantem na základě požadavku investora. Nad dodržováním provozního řádu sportoviště budou po dohodě dohlížet strážníci Městské policie Tanvald a Policie ČR OO Tanvald. „I přes všechny výtky věřím, že toto sportoviště si okruh svých zájemců najde a alespoň z části splní svůj účel. Hlavní cílovou skupinou je mládež od 12 let,“ dodal závěrem starosta.

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 42 fotek)

 

Firmy v regionu Tanvald

SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Dar města Jablonec pro Červený kříž

Jablonečtí zastupitelé odsouhlasili dar místnímu oblastnímu spolku ČČK. Město Červenému kříži daruje ze svého vozového parku automobil Škoda Fabia Hatchback. „S Červeným křížem spolupracujeme dlouhodobě a naše spolupráce se ještě podstatně zintenzivnila nyní v době pandemie, kdy ČČK zajišťuje řadu činností pro občany města," řekl primátor Jiří Čeřovský s tím, že v současné době mimo jiné připravuje ČČK další pracovníky na výpomoc v pečovatelské službě. „Automobil potřebuje Červený kříž, aby jeho členové byli mobilní a mohli operativně převážet materiál," vysvětlil primátor. Žádost o pomoc sdělila ředitelka ČČK Kateřina Havlová na jednání stálé pracovní skupiny jabloneckého krizového štábu.

Informace z MMN obcím a veřejnosti

Dopisem obcím a veřejnosti se snaží uvést na pravou míru informace o situaci v jilemnické a semilské nemocnici MUDr. Jiří Kalenský, předseda představenstva MMN, a.s. Celé znění otevřeného dopisu čtěte na našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Policie pátrá po totožnosti muže. Odcizil peníze ve směnárně v Liberci
Máte už přezuto na zimní pneumatiky?
Mistr košíkář nesmí postrádat zručnost ani fantazii
V září probíhala kampaň na zviditelnění neslyšících Deafember
Upravené jízdní řády budou platit v Jablonci od pondělí 26. října

Nejčtenější články

23.10.: V Libereckém kraji je 5485 nakažených, z toho 47 na JIP v nemocnicích
23.10.: Městskou policii Jablonec povede dosavadní zástupce ředitele
23.10.: VIDEO: Kruhový objezd na Ostrém rohu v Jablonci je plně průjezdný

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn