V Tanvaldě vyhrálo ANO 2011
11.10.2014 21:07:42 | Autor: r | Rubrika: Zprávy | Obce: Tanvald
Vítězi komunálních voleb v Tanvaldě je hnutí ANO 2011, které získalo 19,59 % hlasů, druhá skončila volba pro město se 17,14 %. Třetí příčku obsadilo ČSSD se 14,41 % hlasy.
Zvolení zastupitelé 2014/2018
Ano 2011 (8129 hlasů, 19,59%, 4 mandáty)
Mikš Jaroslav Ing. (695), Palme Jan Ing. (536), Mašek Jan (523), Anderová Věra Mgr. (467)
Volba pro město (7 111, 17,14%, 4 mandáty)
Týl Jaroslav RNDr. (564), Vyhnálek Vladimír Mgr.(529), Kozák Milan Ing. (480), Synovcová Zdeňka Bc. (437)
Česká strana sociálně demokratická (5 978 hlasů, 14,41 %, 3 mandáty)
Průcha Josef (587), Steinerová Livia Bc. (393), Doležal Daniel (383)
ZA BEZPEČNÉ MĚSTO TANVALD (5 006 hlasů, 12,06 %, 3 mandáty)
Preislerová Hana (380), Doležal Miloslav )320), Bonnanová Kateřina (308)
Občanská demokratická strana (4 185 hlasů, 10,09 %, 2 mandáty)
Šťastný Martin MUDr. (318), Šťastná Ivana MUDr. (269)
TANVALĎÁCI (4 144 hlasů, 9,99 %, 2 mandáty)
Šimek Daniel (387), Josífek Vladimír Mgr. (357)
Tanvald pro život (4 078 hlasů, 9,83 %, 2 mandáty)
Černý Václav (397), Bělonožník Antonín Mgr. (326)
Komunistická strana Čech a Moravy (2 863 hlasů, 6,90 %, 1 mandát)
Josífek Vladimír (250)
Zastupitelé 2010/2014
Průcha Josef, Malý Jaroslav, Bém Miloslav, Cikl Radek,do 04/2011 Hyšková Alexandra,od 04/2011 Bělonožník Antonín, Špicar Vladimír, Vyhnálek Vladimír, Černý Václav, Kuna Josef, Kozák Milan, Synovcová Zdeňka, Kroupa Miroslav, Josífek Vladimír, Josífek Vladimír, Šimek Daniel, Polák Petr, Šťastný Martin, Lenko Jan, Prokešová Jana, Šír Miroslav, Tůma Miroslav
Související články
Starosta Petr Polák dovedl v Tanvaldě ODS k vítězství
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 28 fotek)
Firmy v regionu Tanvald
SATO Tanvald, spol. s r.o. ( Stavebnictví , Firmy ) | Další firmy
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Dvouletý program pro registrované sociální služby je vyhlášený
Jablonečtí zastupitelé projednali a schválili Dotačního programu na podporu registrovaných sociálních služeb podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Jedná se o finanční podporu poskytovanou z rozpočtu města na období let 2026-2027 ve výši 17 milionů korun ročně. Město poskytuje dotace registrovaným poskytovatelům sociálních služeb pravidelně již od roku 2010 a prostřednictvím vyhlašovaného dotačního programu od roku 2015. Předpokládaný celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu města 2026 činí 16,61 milionu korun ročně.„Stabilní podpora sociálních služeb je jedním z pilířů, na kterých stojí zdravé a funkční město. Dlouhodobě posilujeme služby, které pomáhají rodinám, seniorům, osobám se zdravotním postižením i lidem v obtížných životních situacích. Nový dotační program poskytovatelům garantuje předvídatelnost a možnost plánovat služby tak, aby zůstaly dostupné a kvalitní pro všechny, kdo je potřebují," uvádí jablonecká náměstkyně pro oblast humanitní Jana Hamplová.
Krok k budoucnosti podruhé pomáhá osmákům s volbou střední školy
Ve čtvrtek 11. prosince se uskutečnil druhý ročník projektu Libereckého kraje Krok k budoucnosti a znovu potvrdil význam systematické podpory kariérového rozhodování žáků základních škol. Akce určená pro žáky 8. tříd libereckých základních škol je propojila se středními školami a jejich partnerskými firmami či institucemi a nabídla mladým lidem přehledné a srozumitelné informace o možnostech dalšího studia i budoucího uplatnění. Krok k budoucnosti vznikl jako reakce na rostoucí potřebu pomáhat žákům v období, kdy stojí před jedním z prvních zásadních rozhodnutí - volbou střední školy. Formát akce staví na jednoduchém principu: jedno místo, jeden den a přímý kontakt se školami i firmami, které jsou s konkrétními obory dlouhodobě spojeny. Žáci tak získávají nejen informace o studijních programech, ale i reálnou představu o tom, jaké dovednosti a znalosti jsou v praxi skutečně potřeba. „Podpora odborného vzdělávání a kariérového poradenství šitého na míru mladé generaci patří mezi dlouhodobé priority Libereckého kraje. Máme odpovědnost vytvářet podmínky, ve kterých se mladí lidé mohou rozhodovat informovaně a s ohledem na budoucí uplatnění. Krok k budoucnosti je jedním z konkrétních nástrojů, jak tuto odpovědnost naplňovat," uvedla radní Libereckého kraje pro školství a sport Jitka Skalická.
Nejnovější články
Liberecký kraj opět bojuje o přízeň veřejnosti v anketě Kraj mého srdce
Silvestrovská noc byla pro hasiče v Libereckém kraji klidnější než loňská
Hořela chalupa v Jabloneckých Pasekách
První novoroční dítě v kraji je Klaudie z České Lípy
Už je to tady! Jarda Hrabák slaví Osmdesátku!
Nejčtenější články
04.01.: Hořela chalupa v Jabloneckých Pasekách
04.01.: Silvestrovská noc byla pro hasiče v Libereckém kraji klidnější než loňská
05.01.: Liberecký kraj opět bojuje o přízeň veřejnosti v anketě Kraj mého srdce
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-19 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.