V sobotu se bojovalo o krajské tituly

31.01.2018 09:58:31 | Autor: Dušan Molitoris, Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V sobotu se bojovalo o krajské tituly

Jablonecká hala byla minulou sobotu dějištěm společného krajského přeboru Libereckého a Královehradeckého kraje v kategoriích mužů a žen. O medaile bojovalo celkem 274 závodníků z 25 oddílů obou krajů.

Na programu bylo 24 disciplín, o které se podělilo v Libereckém kraji sedm oddílů. Nejúspěšnější byli opět atleti z domácího oddílu TJ LIAZ Jablonec, kteří získali celkem 14 medailí z toho sedm zlatých, čtyři stříbrné a tři bronzové medaile. Druhým oddílem v počtu medailí byli atleti z Mladé Boleslavy ziskem 11 medailí z toho získali pět zlatých, dvě stříbrné a čtyři bronzové , třetím oddílem byl AC Jablonec se stejným počtem celkových medailí jako druhý celek ale vybojoval pouze čtyři zlaté medaile, stejný počet stříbrných a tři bronzové .

Tři přebornické tituly vybojovala Adéla Novotná, když dokázala zvítězit v bězích na 60m a 200m a byla členkou vítězné štafety na 4x 150m. Výborně ji také sekundovala Lucie Odvárková ziskem dvou zlat v běhu na 60mpř a výšce a k tomu přidala ještě stříbro ve štafetě, obě jsou z atletického oddílu TJ LIAZ Jablonec.

Zcela stejného zisku dvou zlatých a jedné stříbrné se podařilo vybojovat Tomáši Pulíčkovi z AC Jablonec, vítězstvím v běhu na 60m překážek a dálce, stříbro v kouli.

Přebornické tituly získali: Adéla Novotná 60m 7.83, 200m 25.64, Lucie Odvárková 60mpřekážek 9.04, výška 159, Veronika Milotová 400m 58.57, štafeta 4x150m časem 1:18.50 ve složení Štanclová, Rappová, Novotná, Šimůnková, David Fišer tyč 440 -všichni TJ LIAZ Jablonec.

Tituly závodníků z AC Jablonec -Tomáš Pulíček 60mpřekážek 8.41, dálka 685, Vít Monzar výška 199, Denisa Folková 800m 2:19.13.

Obrazem: Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Na jablonecké radnici rozjedou po opravě páternoster

Ve středu 12. srpna po 15. hodině se znovu na radnici města Jablonec nad Nisou slavnostně rozjede po roční generální opravě páternoster.

Fotbalisté FC Lomnice jsou s přípravou na sezonu spokojení

V přípravě hráli fotbalisté FC Lomnice nad Popelkou většinou s týmy z krajského přeboru. Ze všech devíti přípravných zápasů zaznamenali jedinou prohru, proto vládne spokojenost s výsledky i celou přípravou. Cílem do nové sezony je umístění do 3. místa a postup do krajského přeboru. Podrobnosti na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

No sláva! Jovo dorazil na Střelnici
Aneta Langerová zazpívá v Harrachově
Nový páternoster na jablonecké radnici voní dřevem a leskne se mosazí
USAR tým je zpět, jaké jsou dojmy z jejich první zahraniční mise?
Bára Hůlková byla v dálce dva centimetry od bronzové medaile

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
10.08.: Obrazem: Fotbalisté Jiskry Mšeno zvítězili v Pěnčíně

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn