V reprezentační přestávce se hrál přátelák s juniorkou Sparty

22.03.2019 19:43:31 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V reprezentační přestávce se hrál přátelák s juniorkou Sparty

Reprezentační přestávku vyplnili jablonečtí ligoví fotbalisté v pátek dopoledne přípravným zápasem proti juniorskému týmu Sparty, kterou vede bývalý hráč FK Luboš Loučka. Zápas se hrál na trávě v Nymburce. Na Střelnici si stále málo váží práce nás novinářů - amatérů a o tomto zápase neinformovali. My důchodci bychom do Nymburku určitě zajeli.

Sparta Praha U 21 - FK Jablonec 2:4 (2:2)

Hned z první větší akce se Jablonečtí dostali do vedení. Prosadit se dokázal po přihrávce Kratochvíla mladý Dominik Pleštil, který střelou z první přehodil brankáře Sparty. Krátce na to Sparta vyrovnala. Rychlý brejk po levé straně využil Flak přesnou střelou na zadní tyč - 1:1. Sparťané měli ve 24. minutě stoprocentní produktivitu svých střel. Hned druhé využili z druhého nebezpečného protiútoku, který zakončil Ahmed Mohmaed Abdelkader a Sparta se ujala vedení 2:1. Ale ani Sparťané se z vedení neradovali příliš dlouho, neboť hned prakticky z protiútoku bylo opět vyrovnáno. Prosadit se dokázal po ideální přihrávce Pleštila Jan Chramosta, který pohotově v tísni vyrovnal.

Do druhého poločasu udělal trenér Petr Rada několik změn a prakticky celé druhé dějství se hrálo na polovině Sparty. Zodpovědně jsme drželi míč a vytvářeli si šance. V 58. minutě poslal Fábry kolmici na Chramostu a jablonecký útočník střelou z první na zadní tyč prostřelil brankáře Sparty - 3:2. Deset minut před koncem se ještě prosadil Martin Doležal, který se dostal do samostatného úniku a přesnou střelou po zemi k pravé tyči stanovil končené skóre na 4:2.

Branky: 4. Flak, 24. Mohamed - 3. Pleštil, 26. Chramosta, 58. Chramosta, 80. Doležal.
FK Jablonec
: I. pol.: Hanuš - Holeš, Kubista, Břečka, Peřina - Pleštil, Pilík, Kratochvíl, Fábry, Breda Dom. - Chramosta.
II. pol.: Hanuš - Pilík, Kubista, Břečka, Peřina - Kratochvíl, Fábry, Považanec, Breda Dav. - Chramosta, Doležal.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Co se po reprezentační pauze na Střelnici změní?
Jablonec? Nic nového pod sluncem
S Teplicemi to jednoduché nebylo

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pokračuje výstava fotografií v jablonecké nemocnici

V jablonecké nemocnici na chodbě za bistrem pokračuje výstava fotografií Jaroslavy Fojtíkové, která ve dvou blocích, s názvem Orchideje naší přírody a I u nás máme stepi, představuje svá oblíbená místa České republiky. „Ráda bych vám svými snímky zprostředkovala malou procházku po stepních lokalitách u nás. Z nepřeberného množství druhů rostlin jsem vybrala pár zástupců, typických pro tato místa v průběhu jedné vegetační sezony. Alespoň několik záběrů jsem musela věnovat i zástupcům říše živočišné, bez které by malý exkurz do našich stepních lokalit nebyl myslitelný," uvedla autorka výstavy.

Liberecký kraj finančně podpoří Paměť národa

Celkem 200 tisíc korun poskytne Liberecký kraj společnosti Post Bellum na projekt Paměť národa, který pomůže rozšířit příběhy pamětníků z regionu. Organizaci se podařilo vytvořit nejrozsáhlejší veřejně přístupnou pamětnickou databázi v Evropě a v současné době obsahuje bezmála 5 tisíc svědectví. Kraj dá 200 tisíc korun na projekt Vyhledejme a představme pamětníky 20. století Libereckého kraje. Ucelený obrazový dokument, který by představil příběhy lidí, jež byli přímými účastníky významných historických událostí, zatím v Libereckém kraji chybí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Pasecký kostel rozezní písničky o lásce
Mladí hasiči se utkali ve Dvojboji svatého Floriana
Staročeské trhy v Turnově opět uctí mistry řemesel
I.B třída: Mistrovská Bělá oslavila titul osmigólovým nášupem Roztokám
Parní vlak pojede z Turnova na slavnosti do Rychnova

Nejčtenější články

24.05.: Jablonecký FK se díky Slavii vyhnul baráži o Evropu
23.05.: KAM ZA SPORTEM: 24. 5. – 26. 5. 2019
24.05.: Hladiny řek stouply i v Libereckém kraji, nejvíce zlobila Smědá

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Ebony Porn European Porn