V Ostravě byla z Jabloneckých nejlepší Leona Vokálová

06.09.2018 16:01:42 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V Ostravě byla z Jabloneckých nejlepší Leona Vokálová

Generálku na pořádání Kontinentálního poháru v atletice zvládli pořadatelé s SSK Vítkovic na výbornou. V Ostravě na stadionu ve Vítkovicích uspořádali Mistrovství České republiky mužů a žen do 22 let, kterého se zúčastnilo téměř pět set závodníků a závodnic z 85 oddílů republiky. O medaile se bojovalo v 19 disciplínách žen a mužů.

Mistrovství se zúčastnila také malá výprava jabloneckých závodnic. Nejúspěšnější byla Leona Vokálová, které unikla bronzová medaile o 5cm v trojskoku výkonem 11,79. Tentokrát měla všechny pokusy platné a tohoto výkonu dosáhla pátým pokusem. Leona je věkem ještě dorostenka a na tomto mistrovství může prakticky startovat ještě pět let. Stejně je na tom i další dorostenka Barbora Hůlková, která ve finále běhu na 100 metrů obsadila osmé místo časem 12.42.

V dalších dvou disciplínách dosáhly jablonecké závodnice na umístění ve finále. Kladivářka Eliška Sichrovská vybojovala hned prvním pokusem sedmé místo výkonem 49,75. Štafeta v běhu na 4x 100 metrů ve složení (Vokálová, Hůlková, Kopecká, Odvárková) časem 49.44 doběhla na sedmém místě. Ve skoku dalekém startovaly tři závodnice LIAZU, ale vůbec se jim nedařilo navázat na své osobní výkony letošního roku. Nejlepší byla Leona Vokálová, která obsadila výkonem 538 desáté místo. Stejného umístění dosáhla Lucie Odvárková v běhu na 100mpřekážek časem 14.75 sec.

Toto však nejsou jediné úspěchy jablonecké atletiky na MČR do 22 let v Ostravě, ale můžeme mezi ně zařadit i úspěchy odchovanců, kteří hájí barvy jiných oddílů v ČR. (Píšeme o nich v dalším článku zde)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Do Ostravy odjíždí pět atletek LIAZU
Druhé a páté místo LIAZu v první atletické lize
Mladá Evropa byla letos jen průměrná

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
Pozvánka na Pelechovské hry
Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
Liberečtí hasiči nejlepší ve čtyřčlenném raftu na divoké vodě
Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Nejčtenější články

23.06.: Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
21.06.: Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu
21.06.: V Bělé po duelu se Smržovkou převzali pohár pro Mistra I.B třídy!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn