V létě se bude opět na komunikacích v Jablonci naplno pracovat

14.06.2018 10:48:21 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

V létě se bude opět na komunikacích v Jablonci naplno pracovat

Během prázdnin dojde k velkoplošné opravě povrchu silnice ke kapličce na Dobré Vodě. Třetí etapou se bude pokračovat na opravě povrchu v Zahradní ulici, opravený v průběhu léta bude i další úsek chodníku v Prosečské a nového povrchu se dočká i parkoviště v ulici Na Úbočí.

Rozsáhlé výkopové práce letos budou až do poloviny října komplikovat dopravu v ulicích Na Roli, Hřbitovní, Stavbařů, Polní a Na Ostrohu. Ve výkopech budou pracovat plynaři na rekonstrukci potrubí, jakmile svou práci dokončí, nastoupí v ulicích Na Roli (od křižovatky s Polní) a Hřbitovní po vjezd do nemocnice správci kanalizační a vodovodní sítě. Jedná se o velký stavební zásah a ve výkopech budou najednou pracovat 4 firmy, aby vše šlo co nejrychleji. Vzhledem k tomu, že z ulice Hřbitovní vjíždí a vyjíždí vozidla stavby nemocničního pavilonu intenzívní medicíny, žádáme všechny řidiče, aby sledovali a hlavně respektovali dopravní značení v celé oblasti.

Rekonstrukce kanalizace a vodovodního potrubí čeká letos a příští rok také ulice Na Mýtině a V Nivách, i tam se budou ve výkopech střídat vodaři s plynaři. Práce na první etapě vypuknou začátkem prázdnin. Druhá etapa je naplánovaná na příští rok.

V ulici Na Šumavě se aktuálně dokončuje rekonstrukce plynu, následovat budou práce na vodovodním potrubí. Finální povrch by měla ulice dostat ještě letos. Rekonstrukce plynu letos proběhne ještě v ulicích Jasanová a částečně i Smetanova.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Zahájili revitalizaci Podhorské ulice v Jablonci
Obrazem: Nová silnice už oficiálně propojuje Liberec s Jabloncem
Otevření Mládí zjednodušilo průjezd jabloneckým sídlištěm
Lávka Na Můstku v Jablonci opět slouží jako zkratka
Průjezd z jablonecké ulice Mládí do Palackého je otevřen
Most v Lidické ulici v Jablonci letos projde rekonstrukcí
Bez výkopů se městská infrastruktura ani v Jablonci opravit nedá

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách oživí tradiční masopust
Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkami
Zkušený Tomáš Pilík posílil Jablonec
Ve Vysokém pořádají 22. ročník závodů postaru
Kvalitní výprava atletů jede do Prahy na Gigant

Nejčtenější články

20.02.: Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
21.02.: Řidička skončila po smyku u Jablonce s autem na střeše

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT