V Janově slavily dvě Viktorky patnáctku
27.06.2012 07:15:09 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Janov nad Nisou
Perfektně připravená akce k 15. výročí založení klubu SK Viktorie Janov. Součástí programu bylo utkání domácí Staré gardy s týmem bývalých hráčů a přátel Viktorky Žižkov v čele s Radkem Hromádkou. Akce přilákala i početnou návštěvu, a tak dojem kazilo jen hřiště, které svým hliněným podkladem připomíná prastaré časy a ne rok 2012.
SK Viktorie Janov - SK Viktoria Žižkov 3 : 2 (1:2)
Samotné utkání přineslo velmi pěknou a až do samého závěru dramatickou podívanou, podepřenou skvělými výkony jednotlivců na obou stranách i parádními góly! Ty za Žižkov zaznamenali v 15. minutě Majstorovič a ve 24. minutě Hromádko. Za Janov ve 20. a 52. Kubín, v 57. Zange.
Hráno 2 x 30´. Rozhodčí: Kafka.
Janov: Třebeška - M. Martínek, Ducháček, Zderadička (31. Puchrík), R. Martínek - Zange, Cerman, Doležálek (45. Bleha), Groulík - Kubín, Peterka.
Žižkov: Votrubec - F. Pačes (31. Krejčí), Halama, Kondraš st., Novák (31. Duštíra) - Král, Majstorovič, Křelina, Kondraš ml. - Hromádko, M. Pačes (40. Janků).
Diskutujte s námi
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 1 fotek)
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Do domu v Pěnčíně se za bílého dne vloupal zloděj
Do rodinného domu v Pěnčíně části Huť vnikl ve čtvrtek 23. května v době od 7.30 do 15 hodin po rozbití skleněné výplně balkónových dveří neznámý pachatel. Z objektu následně odcizil dva notebooky, fotoaparát, zlaté šperky, staré mince, vkladní knížku a cestovní tašku - vše v celkové hodnotě 34 900 Kč. „Pachatel rozbitím skleněné výplně způsobil majiteli domu škodu v předběžné výši 3 000 Kč. Pachatel se tímto jednáním dopustil trestných činů krádeže a porušování domovní svobody, za které mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky," dodala tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová. Další krimi zprávy z Jablonecka
Ukradl kola a zimní pneumatiky za více než třicet tisíc
V noci z 19. na 20. května neznámý pachatel nejprve vytrhl branku v oplocení u domu v obci Pěnčín část Krásná, kterou pak vnikl na zahradu. „Pachatel odjistil výklopné okénko u garáže, ze které odcizil čtyři kompletní kola na vozidlo Škoda Yeti - hliníkové disky 17 palců s označením Spitzberg 7,0x17 ET ET Škoda Yeti se zimními pneumatikami Dunlop SP Winter Sport 3D XL rozm. 225/50. Vše v celkové hodnotě 32 000 Kč," upřesnila policejní mluvčí Dagmar Sochorová. Pachateli hrozí za spáchání trestného činu krádeže hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Další krimi zprávy z Jablonecka
Nejnovější články
Ministerstvo vnitra poskytne Jablonci dotaci na osvětlení Tyršova parku
V Josefově dole zvou děti Na skok do pohádky
Na Sychrově zvou na Pohádkový park s čokoládovou bitvou
Základní školy Na Šumavě a Liberecká do finále
Barbora Špotáková má syna Janka
Nejčtenější články
22.05.: V Liberci narazil autobus do lampy, zranilo se 10 cestujících
23.05.: V Janově nad Nisou slavnostně otevřou nová sportoviště
22.05.: Trofej Poháru České pošty bude k vidění v neděli!
Infomail
Odkazy
- Internetové aplikace
- Naše Pojizeří
- Naše Mostecko
- Nase Děčínsko
- FK BAUMIT Jablonec
- Jiskra Mšeno Jablonec
- Atletika s radostí
Pomůžeme Vám s integrací Google map do Vašich webových stránek.
© 2010-11 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.