V jabloneckém divadle uvedou Figarovu svatbu, soutěžte s námi o lístky!

22.07.2015 19:15:44 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Jablonec nad Nisou

V jabloneckém divadle uvedou Figarovu svatbu, soutěžte s námi o lístky!

Aktualizace: V rámci Projektu Město plné tónů pod záštitou náměstka primátora Pavla Svobody a s finanční podporou města Jablonec nad Nisou a Státního fondu kultury ČR se koná ve čtvrtek 23. července od 19 hodin v Městském divadle Jablonec nad Nisou představení Figarova svatba.

Nastudování opery W. A. Mozarta Le nozze di Figaro je součástí projektu s názvem Evropská hudební akademie Teplice 2015. Ta si klade za cíl přivést mladé talentované umělce z celého světa, kteří společně nastudují mimořádná operní díla a provedou je na několika místech ČR, včetně Městského divadla v Jablonci nad Nisou.

Tento projekt je připravován ve spolupráci s operními studii University Britské Kolumbie ve Vancouveru (Kanada) a University Severní Floridy v Jacksonville (USA).

 Městské divadlo Jablonec nad Nisou připravilo pro čtenáře Našeho Jablonecka soutěž o třikrát dvě vstupenky na operu Figarova svatba. Soutěž končí v úterý 21. 7. ve 12 hodin. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Vylosovaní výherci, kteří získali dvě vstupenky zdarma, jsou Rudolf Říha, Milan Kasan a Silvie Kalinová. Celkem se zúčastnilo naší soutěže 41 čtenářů!

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hudební léto 2015 aneb Přehled festivalů a koncertů na Jablonecku

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září
Týden knihoven 2019 přinese rande naslepo i slam poetry
Řidič autobusu za jízdy zkolaboval, pohotově za něj zaskočil cestující
Cyklojízda Greenway Jizera 2019 se koná 22. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn