V jablonecké ulici Jungmannova poškodil padající led ze střech tři auta

20.12.2018 22:36:02 | Autor: rk, pjs | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

V jablonecké ulici Jungmannova poškodil padající led ze střech tři auta

Aktualizováno: V ulici Jungmannova v Jablonci nad Nisou v úterý 18. prosince krátce před 16 hodinou došlo k pádu ledu ze střechy na komunikaci. Lehce byla poškozena tři auta. Po dobu zásahu členů HZS Libereckého kraje při odstraňování nebezpečného ledu ze střech byla silnice na hodinu uzavřena.

Jednalo se o vozy VW Passat, Renault Twingo a Renault Espace. Ledy se ze střechy uvolnily vlivem tání a při jejich následném pádu došlo k poškození střech, karoserií, interiérů uvedených vozů a u jednoho z nich rozbití čelního skla.

Videoreportáž Rudolfa Koženého:

„Předběžná celková výše způsobené škody na všech třech vozidlech činí částku 75 tisíc korun. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Veškeré okolností všech tří událostí i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Pro řidiče vozidel je při jízdě samozřejmě velmi obtížné se padajícímu ledu ze střech vyhnout. Ale v souvislosti s těmito případy upozorňuje policie především řidiče, kteří svá vozidla parkují v ulicích u domů, aby věnovali pozornost tomu, zda je nenechávají stát pod střechami, na kterých je v tomto zimním období sníh a led.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Na náměstí ve Smržovce se srazilo několik aut
Těžký sníh láme stromy, hasiči pomáhají s jejich odklízením
Na namrzlé vozovce v Jablonci nezvládl řidič zastavit
V Jablonci došlo ke srážce osobáku s tramvají
Hasiči odstraňovali po nedělním větru popadané stromy

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT