V jablonecké sportovní hale se o víkendu hrál stolní tenis

09.01.2019 18:31:50 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V jablonecké sportovní hale se o víkendu hrál stolní tenis

Liberecký klub stolního tenisu SKST uspořádal první letošní bodovací turnaj všech mládežnických kategorií v halách v Liberci a Jablonci nad Nisou. Mezi více než 627 účastníky se neztratila ani liberecká mládež.

O kompletní medailovou sbírku z deblových soutěží se postarala Monika Pařízková, Michal Blinka a Anna Stránská. Bižuterie Jablonec měla svého jediného zástupce, v soutěži dorostu, ale Adam Barbora nepostoupil ze základní skupiny.

Nejjasněji zářila Monika Pařízková. Mezi staršími žákyněmi se probojovala mezi nejlepších osm a ve čtyřhře s parťačkou Kateřinou Pisárovou z Rakovníka dokázaly zvítězit! Radost jim dělaly nejenom medaile a poháry, ale také tradičně obří plyšoví bílí tygři. „To byla ta největší motivace," přiznaly dívky.

Krůček k singlovému úspěchu chyběl Michalu Blinkovi mezi dorostenci. Suverénně procházel až do čtvrtfinále, kde s pozdějším vítězem Radkem Skálou vedl dokonce 8:3 v pátém setu, ale tři poslední body v postup nepřeměnil. S Filipem Vybíralem (TJ Ostrava KST) hráli finále deblu, ale i tam stál v cestě brněnský Skála se Štalzerem z Ostravy a odsoudili je ke stříbrným medailím.

Mezi nejlepší osmičku se dostala i dorostenka Anna Stránská, po třech vyrovnaných sadách ale nestačila na Lindu Záděrovou, se kterou pak paradoxně vybojovala další libereckou medaili, tentokrát bronzovou.

V podstatě v domácím prostředí se turnajů účastnilo historicky i nejvíce hráčů a hráček z libereckého oddílu - 23. „Výkony mě potěšily. Snad nikdo nezahrál pod svoje možnosti, naopak skoro všichni posbírali spoustu pěkných výher. Výsledky povětšinou odrážejí tréninkovou píli, tak to pro ně třeba bude i motivace do dalších turnajů," přeje si ředitel turnaje a trenér Martin Protiva, který se ale neradoval pouze z medailí, ale i z výkonů i dalších libereckých nadějí.

V jablonecké sportovní hale se v sobotu a v neděli odehrávaly souboje mladých hráčů z celé České republiky. Na 21 stolech v sobotu se hrály dorostenecké kategorie a v neděli starší žactvo.

Výsledky - Velká cena města Jablonce nad Nisou:

Dvouhra starších žáků, semifinále: Ondřej KVĚTON (TJ Jiskra Domažlice) - Daniel KOŠŤÁL (SKST Baník Havířov) 3:1 (12,5,-9,5), Jan PISÁR (KST Rakovník) - Matyáš LEBEDA (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (8,6,7). Finále: Ondřej KVĚTON - Jan PISÁR 3:1 (7,-6,15,9).

Dvouhra starších žákyň, semifinále: Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) - Barbora BŘEZINOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:1 (4,7,-10,6), Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) - Andrea MEŠKÁNOVÁ (KST ZŠ Vyšší Brod) 3:0 (3,3,8). Finále: Helena SOMMEROVÁ - Patricie SEGETOVÁ 3:1 10,-8,6,6).

Čtyřhra starších žáků, finále: Štěpán BRHEL (SKST Hodonín), Vít KADLEC (TJ Ostrava KST) - Ondřej KVĚTON (TJ Jiskra Domažlice), Lukáš SVOBODA (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:2 (-8,-7,9,3,4).

Čtyřhra starších žákyň, finále: Monika PAŘÍZKOVÁ (SKST Liberec), Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) - Eva POKORNÁ (SK DDM Kotlářka Praha), Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) 3:2 (-8,-9,6,9,6).

Dvouhra dorostenců, semifinále: Radim BAKO (SKST Baník Havířov) - Filip ČERNOTA (TJ Lokomotiva Vršovice) 3:2 (-9,7,-7,7,6), Radek SKÁLA (TTC MS Brno) - Jan MOKREJŠ (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (10,7,5), Finále: Radek SKÁLA - Radim BAKO 3:2 (8,-8,-8,6,8).

Čtyřhra dorostenců, finále: Radek SKÁLA (TTC MS Brno), Adam ŠTALZER (TJ Ostrava KST) - Michal BLINKA (SKST Liberec), Filip VYBÍRAL (TJ Ostrava KST) 3:1 (5,6,-9,7).

Dvouhra dorostenek, semifinále: Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) - Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim) 3:1 (9,12,-5,6), Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol Hradec Králové 2) - Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:2 (-10,5,-8,9,13). Finále: Linda ZÁDĚROVÁ - Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (4,7,8).

Čtyřhra dorostenek, finále: Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim), Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (SKST Baník Havířov) - Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov), Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:0 (6,9,4).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 31 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.

Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici

Do závěrečné fáze vstupují práce na přípravě nové stálé expozice Muzea Českého ráje v Turnově. Ponese název Z Českého ráje na vrcholy světa a bude se zabývat historií horolezectví - právě to má totiž v okolí Turnovska mnohaletou tradici. Expozice uvítá první návštěvníky 7. září tohoto roku. Více podrobností na Našem Pojizeří


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
Pozvánka na Pelechovské hry
Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
Liberečtí hasiči nejlepší ve čtyřčlenném raftu na divoké vodě
Český oddílový rekord juniorek LIAZU

Nejčtenější články

23.06.: Prasoloppet 2019 objektivem Jany Veselé
21.06.: Letní kino v Jablonci zahajuje sezonu
21.06.: V Bělé po duelu se Smržovkou převzali pohár pro Mistra I.B třídy!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn