V jablonecké sportovní hale se o víkendu hrál stolní tenis

09.01.2019 18:31:50 | Autor: Ladislav Janata, Václav Novotný | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

V jablonecké sportovní hale se o víkendu hrál stolní tenis

Liberecký klub stolního tenisu SKST uspořádal první letošní bodovací turnaj všech mládežnických kategorií v halách v Liberci a Jablonci nad Nisou. Mezi více než 627 účastníky se neztratila ani liberecká mládež.

O kompletní medailovou sbírku z deblových soutěží se postarala Monika Pařízková, Michal Blinka a Anna Stránská. Bižuterie Jablonec měla svého jediného zástupce, v soutěži dorostu, ale Adam Barbora nepostoupil ze základní skupiny.

Nejjasněji zářila Monika Pařízková. Mezi staršími žákyněmi se probojovala mezi nejlepších osm a ve čtyřhře s parťačkou Kateřinou Pisárovou z Rakovníka dokázaly zvítězit! Radost jim dělaly nejenom medaile a poháry, ale také tradičně obří plyšoví bílí tygři. „To byla ta největší motivace," přiznaly dívky.

Krůček k singlovému úspěchu chyběl Michalu Blinkovi mezi dorostenci. Suverénně procházel až do čtvrtfinále, kde s pozdějším vítězem Radkem Skálou vedl dokonce 8:3 v pátém setu, ale tři poslední body v postup nepřeměnil. S Filipem Vybíralem (TJ Ostrava KST) hráli finále deblu, ale i tam stál v cestě brněnský Skála se Štalzerem z Ostravy a odsoudili je ke stříbrným medailím.

Mezi nejlepší osmičku se dostala i dorostenka Anna Stránská, po třech vyrovnaných sadách ale nestačila na Lindu Záděrovou, se kterou pak paradoxně vybojovala další libereckou medaili, tentokrát bronzovou.

V podstatě v domácím prostředí se turnajů účastnilo historicky i nejvíce hráčů a hráček z libereckého oddílu - 23. „Výkony mě potěšily. Snad nikdo nezahrál pod svoje možnosti, naopak skoro všichni posbírali spoustu pěkných výher. Výsledky povětšinou odrážejí tréninkovou píli, tak to pro ně třeba bude i motivace do dalších turnajů," přeje si ředitel turnaje a trenér Martin Protiva, který se ale neradoval pouze z medailí, ale i z výkonů i dalších libereckých nadějí.

V jablonecké sportovní hale se v sobotu a v neděli odehrávaly souboje mladých hráčů z celé České republiky. Na 21 stolech v sobotu se hrály dorostenecké kategorie a v neděli starší žactvo.

Výsledky - Velká cena města Jablonce nad Nisou:

Dvouhra starších žáků, semifinále: Ondřej KVĚTON (TJ Jiskra Domažlice) - Daniel KOŠŤÁL (SKST Baník Havířov) 3:1 (12,5,-9,5), Jan PISÁR (KST Rakovník) - Matyáš LEBEDA (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (8,6,7). Finále: Ondřej KVĚTON - Jan PISÁR 3:1 (7,-6,15,9).

Dvouhra starších žákyň, semifinále: Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) - Barbora BŘEZINOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:1 (4,7,-10,6), Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) - Andrea MEŠKÁNOVÁ (KST ZŠ Vyšší Brod) 3:0 (3,3,8). Finále: Helena SOMMEROVÁ - Patricie SEGETOVÁ 3:1 10,-8,6,6).

Čtyřhra starších žáků, finále: Štěpán BRHEL (SKST Hodonín), Vít KADLEC (TJ Ostrava KST) - Ondřej KVĚTON (TJ Jiskra Domažlice), Lukáš SVOBODA (HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:2 (-8,-7,9,3,4).

Čtyřhra starších žákyň, finále: Monika PAŘÍZKOVÁ (SKST Liberec), Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) - Eva POKORNÁ (SK DDM Kotlářka Praha), Patricie SEGETOVÁ (TJ Sokol Děhylov) 3:2 (-8,-9,6,9,6).

Dvouhra dorostenců, semifinále: Radim BAKO (SKST Baník Havířov) - Filip ČERNOTA (TJ Lokomotiva Vršovice) 3:2 (-9,7,-7,7,6), Radek SKÁLA (TTC MS Brno) - Jan MOKREJŠ (TJ Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (10,7,5), Finále: Radek SKÁLA - Radim BAKO 3:2 (8,-8,-8,6,8).

Čtyřhra dorostenců, finále: Radek SKÁLA (TTC MS Brno), Adam ŠTALZER (TJ Ostrava KST) - Michal BLINKA (SKST Liberec), Filip VYBÍRAL (TJ Ostrava KST) 3:1 (5,6,-9,7).

Dvouhra dorostenek, semifinále: Linda ZÁDĚROVÁ (TTC MS Brno) - Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim) 3:1 (9,12,-5,6), Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol Hradec Králové 2) - Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) 3:2 (-10,5,-8,9,13). Finále: Linda ZÁDĚROVÁ - Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (4,7,8).

Čtyřhra dorostenek, finále: Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim), Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ (SKST Baník Havířov) - Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov), Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 3:0 (6,9,4).

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 31 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Pietní akce se koná tradičně na Den Horské služby v Krkonoších

Tradiční pietní akcí v rámci Dne Horské služby ČR si v neděli 24. března v 16 hodin u pomníku zesnulých lyžařů Bohumila Hanče a Václava Vrbaty v Krkonoších horští záchranáři připomenou kolegy, kteří zahynuli při záchraně lidských životů. „Tento den je dobrou příležitostí k připomenutí obětavé práce a historie horských záchranářů v naší zemi. Letos zároveň slavíme výročí 84 let činnosti Horské služby," uvedl ústřední náčelník Horské služby Pavel Antl s tím, že spolu s horskými záchranáři se vzpomínky zúčastní i členové Ski Jilemnice a další přátelé hor. Více podrobností

Na krajském úřadě proběhne Myslivecká konference

Letošní konferenci pořádá Liberecký kraj ve spolupráci s mysliveckými sdruženími. Proběhne v sobotu 23. března v multimediálním sále budovy Krajského úřadu Libereckého kraje. Tématem přednášek bude odhad a přesné stanovení věku dospělé černé zvěře, osteologická preparace trofejí, chov zajíce či africký mor prasat. „V roce 2017 se jedna z přednášek týkala vzpomínky na profesora Javůrka a jeho působení v našem kraji. Při této příležitosti bylo navrženo založit tradici ocenění osobnosti našeho kraje, která se zasloužila o rozvoj myslivosti, a to na pozadí tak významné osobnosti, jako byl profesor Javůrek. Cílem je také poděkovat takovýmto lidem za jejich práci," uvedl Jiří Löffelmann, člen Rady Libereckého kraje, pověřený řízením rezortu životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Těžce zraněného běžkaře z koryta Bílé Desné vyprostila horská služba
Celkem 2,5 milionu dá Liberecký kraj na ohrožené památky
Lavina se sesula v Malé kotelní jámě. Horská služba hledala muže
Bozkovské jeskyně oslaví 50. výročí setkáním průvodců a zaměstnanců
V reprezentační přestávce se hrál přátelák s juniorkou Sparty

Nejčtenější články

21.03.: Jablonec získal dotaci na judo arénu. Stavět se začne už v dubnu
23.03.: Těžce zraněného běžkaře z koryta Bílé Desné vyprostila horská služba
21.03.: KAM ZA SPORTEM: 23. 3. – 27. 3. 2019

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT