V Jablonci se pojede pohár ve fourcrossu, policisté chystají opatření

10.07.2018 18:39:19 | Autor: redakce | Rubrika: Krimi | Obce: Jablonec nad Nisou

V Jablonci se pojede pohár ve fourcrossu, policisté chystají opatření

V Jablonci nad Nisou ve sportovním areálu sjezdovky Dobrá Voda se ve dnech 12. - 14. července 2018 uskuteční závod Světového poháru ve fourcrossu JBC 4X Revelations 2018. V loňském roce tyto závody přilákaly na Dobrou Vodu deset tisíc diváků a pořadatel i letos avizuje početnou návštěvnost. Připravení proto budou i policisté.

Je opět očekáván velký počet návštěvníků, kteří se na místo konání dopraví hromadnými dopravními prostředky nebo svými vozidly. Z tohoto důvodu připravila Policie České republiky opatření, jehož úkolem je zajištění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu v okolí sportovního areálu - na silnici první třídy č. 65 v úseku od Rychnova u Jablonce nad Nisou až do Jablonce nad Nisou a dalších přilehlých komunikací. Dalším záměrem je také zajistit bezpečnost osob i majetku a ochranu veřejného pořádku.

„Preventivním cílem připraveného opatření je působení ze strany policistů k zamezení páchání trestné činnosti, a to zejména kapesních krádeží, krádeží motorových vozidel a vloupání do nich, v oblasti alkoholové i nealkoholové toxikomanie a dalších trestných činů," sdělila tisková mluvčí jablonecké policie Dagmar Sochorová.

Bezpečností opatření ze strany Policie České republiky je naplánované až do ranních hodin neděle 15. července, a to s ohledem na konání oficiální afterparty, která je součástí programu závodu. „Žádáme všechny návštěvníky uvedeného závodu i doprovodných akcí, kteří do místa jeho konání přijedou motorovými vozidly, aby s nimi parkovali na místech tomu určených a respektovali dopravní značení o zákazech stání i zastavení. Současně s tím žádáme návštěvníky, aby ve svých zaparkovaných vozidlech nenechávali viditelně odložené žádné věci, které by mohly přilákat zloděje. Zvýšenou obezřetnost mějte i před kapsáři a hlídejte si své osobní věci, které budete mít během konání celé sportovní akce při sobě," upozornila dále policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

JBC 4X Revelations již pošesté uvidí fanoušci v Jablonci nad Nisou
Ohlédnutí za JBC 4X Revelations 2017
Tomáš Slavík na Dobré Vodě stále neporažen

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jablonečtí strážníci zadrželi celostátně hledanou osobu

Ve čtvrtek 19. července krátce před osmou hodinou večer strážníci Městské policie Jablonec nad Nisou v Dlouhé ulici zajistili muže, po němž bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Nejprve se jim snažil utéct, ale v chytili ho v Revoluční ulici a v poutech předali Policii ČR. Další krimi zprávy z Jablonecka

Absolvováním Cesty sklářů můžete vyhrát noc na Kristiánově

Chcete strávit tajuplnou noc uprostřed černočerné jizerskohorské tmy? Je to jednoduché! Stačí absolvovat všechna zastavení naučné stezky Cestou Jizerskohorských sklářů. Odevzdejte správně vyplněný letáček v některém z koncových míst (Muzeum skla a bižuterie nebo Kristiánov), připojte vstupenky z obou objektů a své kontaktní údaje. Budete zařazeni do slosování o Noc na Kristiánově pro dvě osoby! Soutěž jabloneckého muzea probíhá od 1. 6. do 31. 8. 2018. Výherce bude vylosován v rámci Sklářské slavnosti na Kristiánově v sobotu 1. září 2018.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Opilá řidička skončila v jablonecké ulici Prosečská mimo silnici
Láďa Janata slavil sedmdesát
Stát vypsal dotační programy na financování cyklistických stezek
Dejte i vy nový domov železnobrodskému skřítkovi Střípkovi
Kasteláni myslí o prázdninách na děti a nabízejí prohlídky pro rodiny

Nejčtenější články

20.07.: Policie pátrá po řidiči, který řídil auto po I/35 u Jeřmanic v protisměru
18.07.: Řidič přehlédl v Jablonci červenou na semaforu a srazil se s tramvají
18.07.: Pod vlivem alkoholu řidič v Desné při couvání narazil do vozidla

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT