Úspěšné vykročení Vlků do II. hokejové ligy

13.09.2018 17:32:10 | Autor: Ladislav Janata | Rubrika: Sport | Obce: Jablonec nad Nisou

Úspěšné vykročení Vlků do II. hokejové ligy

Téměř tropické vedro provázelo úvodní kolo nového ročníku druhé hokejové ligy. Jablonečtí Vlci cestovali k prvnímu klání na led Nymburka. Přestože v končícím létě bylo venku vedro, od prvního hvizdu hrál hodně svižný hokej.

NED Hockey Nymburk - HC Vlci Jablonec 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Domácí celek začal zostra, Vlci ale nezaostávali a byli to oni, kdo se ujal vedení. Bekhendem , spíše nahozením, než střelou, překonal domácího gólmana Mulač. Radost z vedení si ale jablonečtí neužívali příliš dlouho. Podobným způsobem a za pomoci tečí několika bruslí, zkušený domácí Stehlík o čtyři minuty později vyrovnal. A nesmlouvavý boj pokračoval. Soupeř hrál stále velmi aktivně, ale Vlci dobře bruslili a tlak soupeře zvládali.

Do druhé třetiny udělal nový hostující trenér Petr Vyskočil drobné změny v sestavě, Švík se posunul do první formace a na střídačce zůstala čtvrtá útočná řada. Tempo utkání se však nezměnilo. V polovině zápasu pak šli Vlci opět do vedení, když se důrazem v těsné blízkosti branky prosadil po přihrávce Bříšky Nevyhoštěný.

Těsné vedení si pak hosté udrželi i do poslední části hry. A byl to právě mladý Švík, který ve svém prvním startu v dospělém hokeji přidal další trefu do domácí sítě. Jak se později ukázalo, byl to rozhodující gól. Na drama se ale zadělalo v 51. minutě - unikající domácí útočník byl přibrzděn faulem a nařízené trestné střílení domácí Eis proměnil. Domácí pak vrhli vše do útoku, i rozhodčí dobře věděl, kdo v jakých dresech hraje. Vlci však v dramatickém závěru vedení uhájil a zaslouženě si vezou domů tři body.

Branky: 13. Stehlík (Josefus, Loučka), 51. Eis - 9. Mulač (Abraham, Plíhal), 31. Nevyhoštěný (Bříška), 45. Švík (Bříška, Pavlů). Vyloučení: 3:7 , navíc Eis (Ny ) a Frk (Jbc ) 10 min osobní trest. Diváků: 210. Sestava Vlků: Jelínek - Čechura, Pavlů, Mrkvička, Abraham, Havelka, Melovič, Šuráň - Nevyhoštěný, Bříška, Tejko - Mulač, Plíhal, Maďar - Babec, Homolka, Frk - Gecko, Švík, Kotyza.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pokračuje příprava druholigových hokejistů
Kvalitní hokejová příprava Jablonce s ambiciózním Vrchlabím
Jablonečtí hokejisté na vlastním ledě zahájili přípravu

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

TUL otevře s Fraunhofer institutem nové Centrum excelence

Technická univerzita v Liberci (TUL) a německý Fraunhoferův institut pro výzkum silikátů (ISC) spojují své síly a zřizují nové centrum excelence. Institut pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL uzavřel s Fraunhoferovým institutem, jako jedna z mála českých institucí, Memorandum o porozumění. Aby se vznik centra co nejvíce urychlil, navrhují partneři zahájit spolupráci v oblastech společných odborných znalostí a zájmů. Pro výměnu know-how a výsledků výzkumu ústavy vytvoří digitální datový prostor. Základem spolupráce je týmový projekt NANOMATCON (Multifunkční nanočástice a strukturované materiály), financovaný v rámci evropského programu Horizont 2020, a některé aplikované projekty s českými průmyslovými partnery.

Ve výběrovém řízení určí novou ředitelku ZŠ Pasířská Jablonec

Rada města Jablonce nad Nisou vyhlásila výběrové řízení na obsazení místa ředitele/ředitelky Základní školy Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace (ZŠ Pasířská). „Věřím, že se do konkurzního řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme správnou osobnost, která bude mít ty nejlepší předpoklady pro výkon funkce ředitele - ředitelky ZŠ Pasířská. Termín pro podání přihlášek je 15. 3. 2019 do 12:00," uvedl náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní David Mánek.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Řidič se zákazem řízení se v Desné lekl policejní hlídky a poté boural
Obrazem: Pašeráckej vejkend v Rokytnici 2019
Přístroje AED jsou nově na Knajpě a na Hřebínku
Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
Nadějný vstup házenkářů do jarní části

Nejčtenější články

20.02.: Policie pátrá po muži z Teplic, mohl by se zdržovat na Jablonecku
18.02.: Policie hledá muže, kterého zachytila kamera v Desné
18.02.: Na jablonecké křižovatce přehlédl, že ho předjíždí

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT