Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

18.01.2019 14:34:57 | Autor: Andrea Svatá | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

Tradičního turnaje ve Smržovce se v sobotu 12. ledna zúčastnilo 17 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, Family a Elite. Každý tým sehrál v rámci turnaje čtyři utkání. Specialitou turnaje je to, že na hřišti musí být stále tři ženy a brankáře si týmy losují.

Letos jsme po společenské stránce náš turnaj obohatili vystoupením smržovských školních roztleskávaček pod vedením L. Rakušanové. Diváci uznale tleskali všem pohybovým kreacím, někteří i tiše záviděli... Holkám to fakt sedlo.

Ve skupině Famili hrají především rodiče s malými dětmi či začátečníci. Přestože před zápasem každý tvrdí, že si jde jen tak zahrát, tak prvním písknutím se vše změní. Každý se do toho opře a nic nevypustí. Zápasy byly vyrovnané a plné napětí. Nechyběly slzy štěstí, ale ani smutku. Pravým vyvrcholením byl finálový zápas mezi HC Draci a Durem, ve kterém o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. Před bouřící halou (fakt bomba) rozhodl až sedmý nájezd, který proměnila Kája Zrníková (čtvrťanda) z Dura. Jen pro zajímavost - žádný z dospělých gól nedal, dávaly pouze děti...

Skupinu Elite tvořili ti, kteří florbal hrají ať závodně, či zkrátka nějak pravidelněji. Zápasy nepostrádaly náboj, štávu, nasazení a kvalitu. Brankáři se měli co ohánět. O postupu často rozhodoval jediný gól. Vítězem se stal tým Červený válec, díky většímu počtu vstřelných branek před Svatoušky a třetím All Blackem.

Florbalový turnaj Smržovka cup 2019 Na závěr bychom rádi poděkovali rozhodčím Lukášům Červenkovi a Nesměrákovi, P. Hlaváčkovi a A. Svaté, brankářům O. Vedralovi, R. Malému, A. Krykorkovi, J. Vodičkovi. A. a E. Rajtarové. Za perfektně připravený jízdní řád turnaje zaslouží obdiv R. Svatý , vše běželo jako po másle. O náš stravovací a hlavně pitný režim se již tradičně skvěle starala Romana Sekyrová.

Určitě nesmíme a nechceme zapomenout na sponzory Generali Pojišťovna, Pekařství Jan Mašek Tanvald, Parkhotel Smržovka, Exe Sport Jablonec nad Nisou, Zámečnictví a klempířství Svatý, Penzion Červená Karkulka, papírnictví Duha - Smržovka, Jídelna u Bobše - Smržovka, p. Kučerová - Tanvald,Spartak Smržovka, město Smržovka a ZŠ Smržovka.

Finanční výtěžek této akce byl věnován roztleskávačkám, fotbalovým týmům smržovských žáků a školnímu florbalu. O úspěšnosti akce svědčí obdržené přihlášky na další ročník.

Něco pro statistiky:
počet hráčů - 140 (z toho dětí do 15 let 57)
počet brankářů -6
počet týmů - 17
počet utkání - 34

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Smržovské kulturní a zábavné akce v lednu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 75 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Kraj poskytne Severočeskému muzeu dotaci na restaurování sbírek

Dotaci na restaurování exponátů ze sbírek poskytne Severočeskému muzeu v Liberci Liberecký kraj. Schválili to na svém zasedání 12. ledna krajští radní. Kromě toho se muzeum dočká také lepšího zabezpečení sbírek v depozitářích, vybavení pro uložení sbírkových předmětů a zařízení a vybavení konzervátorské dílny a digitálního pracoviště. Výdaje na celý projekt přesahují 47 milionů, krajský příspěvek je deset procent. „Z Evropské unie a státního rozpočtu poputuje devadesát procent, což činí 42,4 miliony korun, podíl Libereckého kraje je deset procent - 4,7 milionu. Pro Severočeské muzeum je to třetí projekt, podpořený Integrovaným regionálním operačním programem," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké sportovní a kulturní subjekty získají více peněz
Očkování v sociálních zařízeních v Libereckém kraji se již blíží ke konci
Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
Cena stavby terminálu v Jablonci se zvýšila na dvojnásobek
Očkovací centrum chce Jablonec připravit k začátku března

Nejčtenější články

22.01.: Na jablonecké křižovatce se srazil autobus s kamionem
20.01.: Na zasněžené silnici v Desné se po smyku srazil s protijedoucím autem
21.01.: FOTO: Do Jilemnice se po dvou letech vrátil Krakonoš

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn