Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

18.01.2019 14:34:57 | Autor: Andrea Svatá | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

Tradičního turnaje ve Smržovce se v sobotu 12. ledna zúčastnilo 17 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, Family a Elite. Každý tým sehrál v rámci turnaje čtyři utkání. Specialitou turnaje je to, že na hřišti musí být stále tři ženy a brankáře si týmy losují.

Letos jsme po společenské stránce náš turnaj obohatili vystoupením smržovských školních roztleskávaček pod vedením L. Rakušanové. Diváci uznale tleskali všem pohybovým kreacím, někteří i tiše záviděli... Holkám to fakt sedlo.

Ve skupině Famili hrají především rodiče s malými dětmi či začátečníci. Přestože před zápasem každý tvrdí, že si jde jen tak zahrát, tak prvním písknutím se vše změní. Každý se do toho opře a nic nevypustí. Zápasy byly vyrovnané a plné napětí. Nechyběly slzy štěstí, ale ani smutku. Pravým vyvrcholením byl finálový zápas mezi HC Draci a Durem, ve kterém o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. Před bouřící halou (fakt bomba) rozhodl až sedmý nájezd, který proměnila Kája Zrníková (čtvrťanda) z Dura. Jen pro zajímavost - žádný z dospělých gól nedal, dávaly pouze děti...

Skupinu Elite tvořili ti, kteří florbal hrají ať závodně, či zkrátka nějak pravidelněji. Zápasy nepostrádaly náboj, štávu, nasazení a kvalitu. Brankáři se měli co ohánět. O postupu často rozhodoval jediný gól. Vítězem se stal tým Červený válec, díky většímu počtu vstřelných branek před Svatoušky a třetím All Blackem.

Florbalový turnaj Smržovka cup 2019 Na závěr bychom rádi poděkovali rozhodčím Lukášům Červenkovi a Nesměrákovi, P. Hlaváčkovi a A. Svaté, brankářům O. Vedralovi, R. Malému, A. Krykorkovi, J. Vodičkovi. A. a E. Rajtarové. Za perfektně připravený jízdní řád turnaje zaslouží obdiv R. Svatý , vše běželo jako po másle. O náš stravovací a hlavně pitný režim se již tradičně skvěle starala Romana Sekyrová.

Určitě nesmíme a nechceme zapomenout na sponzory Generali Pojišťovna, Pekařství Jan Mašek Tanvald, Parkhotel Smržovka, Exe Sport Jablonec nad Nisou, Zámečnictví a klempířství Svatý, Penzion Červená Karkulka, papírnictví Duha - Smržovka, Jídelna u Bobše - Smržovka, p. Kučerová - Tanvald,Spartak Smržovka, město Smržovka a ZŠ Smržovka.

Finanční výtěžek této akce byl věnován roztleskávačkám, fotbalovým týmům smržovských žáků a školnímu florbalu. O úspěšnosti akce svědčí obdržené přihlášky na další ročník.

Něco pro statistiky:
počet hráčů - 140 (z toho dětí do 15 let 57)
počet brankářů -6
počet týmů - 17
počet utkání - 34

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Smržovské kulturní a zábavné akce v lednu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 75 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Jan Randáček končí jako ředitel Oblastní galerie, jde do Bruselu

Významný kariérní posun čeká ředitele Oblastní galerie v Liberci Jana Randáčka. Po dvanácti letech z vedení galerie odejde a vymění Liberec za Brusel. Na podzim letošního roku totiž nastoupí jako národní expert do Evropského parlamentu, konkrétně do oddělení, které spravuje uměleckou sbírku této instituce. „Za léta ve funkci ředitele vykonal Jan Randáček pro Oblastní galerii mnoho dobrého. Vedl ji opravdu kvalitně a v souladu s aktuálními trendy v oblasti galerijnictví. Podařilo se mu zvýšit počty návštěvníků a i díky němu libereckou galerii odborníci vnímají jako jednu z nejdůležitějších v České republice. Upřímně mu za jeho práci děkujeme a přejeme hodně štěstí v novém působišti," prohlásil hejtman Martin Půta.

Kraj letos na obce bezplatně převede pozemky v hodnotě více než 5 milionů

Bezpečnost občanů je na prvním místě, a proto Liberecký kraj chce ještě v prvním pololetí tohoto roku převést více než 9,5 tisíce metrů čtverečných pozemků šesti obcím a přes 2,6 tisíce metrů čtverečných pozemků čtyřem městům. „Za pozemky v celkové hodnotě 5 064 088 korun od samospráv peníze nechceme. Cílem kraje je podpořit města a obce, aby stavěly podél komunikací chodníky, a zvýšila se tak bezpečnost chodců i řidičů," uvedla statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová. Největší plochu pozemků, cca 8584 m2, Liberecký kraj v současné době převádí na statutární město Liberec. Velký pozemek bezplatně získá i obec Pěnčín, kde se jedná o výměru cca 3768 m2.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dětský turnaj v kopané pořádali v Zásadě
Valdštejn bronzový v projektu Má vlast cestami proměn 2020
Jablonecký primátor Čeřovský předal kytici stoleté dámě
Policisté kontrolovali řidiče už na prvním prázdninovém víkendu
Prázdninový program akcí v jabloneckém Eurocentru

Nejčtenější články

01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
29.06.: Obrazem: Maturanti z Tanvaldu si převzali svá vysvědčení
01.07.: Ministr vnitra ocenil policistu a zaměstnance z Libereckého kraje

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn