Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

18.01.2019 14:34:57 | Autor: Andrea Svatá | Rubrika: Sport | Obce: Smržovka

Turnaj Smržovka cup 2019 si užilo 17 rodinných týmů

Tradičního turnaje ve Smržovce se v sobotu 12. ledna zúčastnilo 17 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin, Family a Elite. Každý tým sehrál v rámci turnaje čtyři utkání. Specialitou turnaje je to, že na hřišti musí být stále tři ženy a brankáře si týmy losují.

Letos jsme po společenské stránce náš turnaj obohatili vystoupením smržovských školních roztleskávaček pod vedením L. Rakušanové. Diváci uznale tleskali všem pohybovým kreacím, někteří i tiše záviděli... Holkám to fakt sedlo.

Ve skupině Famili hrají především rodiče s malými dětmi či začátečníci. Přestože před zápasem každý tvrdí, že si jde jen tak zahrát, tak prvním písknutím se vše změní. Každý se do toho opře a nic nevypustí. Zápasy byly vyrovnané a plné napětí. Nechyběly slzy štěstí, ale ani smutku. Pravým vyvrcholením byl finálový zápas mezi HC Draci a Durem, ve kterém o vítězi rozhodly až samostatné nájezdy. Před bouřící halou (fakt bomba) rozhodl až sedmý nájezd, který proměnila Kája Zrníková (čtvrťanda) z Dura. Jen pro zajímavost - žádný z dospělých gól nedal, dávaly pouze děti...

Skupinu Elite tvořili ti, kteří florbal hrají ať závodně, či zkrátka nějak pravidelněji. Zápasy nepostrádaly náboj, štávu, nasazení a kvalitu. Brankáři se měli co ohánět. O postupu často rozhodoval jediný gól. Vítězem se stal tým Červený válec, díky většímu počtu vstřelných branek před Svatoušky a třetím All Blackem.

Florbalový turnaj Smržovka cup 2019 Na závěr bychom rádi poděkovali rozhodčím Lukášům Červenkovi a Nesměrákovi, P. Hlaváčkovi a A. Svaté, brankářům O. Vedralovi, R. Malému, A. Krykorkovi, J. Vodičkovi. A. a E. Rajtarové. Za perfektně připravený jízdní řád turnaje zaslouží obdiv R. Svatý , vše běželo jako po másle. O náš stravovací a hlavně pitný režim se již tradičně skvěle starala Romana Sekyrová.

Určitě nesmíme a nechceme zapomenout na sponzory Generali Pojišťovna, Pekařství Jan Mašek Tanvald, Parkhotel Smržovka, Exe Sport Jablonec nad Nisou, Zámečnictví a klempířství Svatý, Penzion Červená Karkulka, papírnictví Duha - Smržovka, Jídelna u Bobše - Smržovka, p. Kučerová - Tanvald,Spartak Smržovka, město Smržovka a ZŠ Smržovka.

Finanční výtěžek této akce byl věnován roztleskávačkám, fotbalovým týmům smržovských žáků a školnímu florbalu. O úspěšnosti akce svědčí obdržené přihlášky na další ročník.

Něco pro statistiky:
počet hráčů - 140 (z toho dětí do 15 let 57)
počet brankářů -6
počet týmů - 17
počet utkání - 34

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Smržovské kulturní a zábavné akce v lednu

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 75 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Povinné očkování psů proti vzteklině se v Jablonci koná 19. září
Program Městského divadla Jablonec v září
Házenkáři postoupili do 3. kola poháru přes prvoligový Dvůr Králové
Jabloneckým školákům bude pomáhat doučovací pohotovost
Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Nejčtenější články

13.09.: Tatrhy se rozloučí s létem na jablonecké přehradě
13.09.: Památky se zábavou propojí v Jablonci 14. září
13.09.: Hasiči propagují kampaň Když jde o život, přeparkovat nestihnete!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn