Turnaj měst vyhráli zástupci Trutnova

03.11.2010 01:58:49 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Zprávy | Obce: Janov nad Nisou,Jablonec nad Nisou

Turnaj měst vyhráli zástupci Trutnova

Devátý ročník volejbalového turnaje měst, který v Městské sportovní hale v Jablonci pořádal Městský úřad Jablonec ve spolupráci se Sportem Jablonec, s.r.o, vyhráli zástupci Trutnova, kteří ani v jednom z šesti utkání neprohráli. Druhý skočil tým pořadatele Města Jablonec, bronz získali zástupci Vrchlabí.

"Turnaj jsme začali pořádat s otevřením naší krásné haly. Od té doby se zde vždy jednou za rok sejdeme a zahrajeme si," sdělil ředitel turnaje Libor Jakoubek ze stavebního úřadu v Jablonci nad Nisou.

Na letošní 9. ročník přijelo do Jablonce sedm týmů. Dva celky zastupovaly Jablonec (město a Sport Jablonec s.r.o.), dalšími zástupci byli úředníci z Vrchlabí, Semil, Jičína, Trutnova a fy Bak.

Takřka od ranního kuropění se na třech kurtech vedly líté boje, které skončily až úderem 15. hodiny. Tento zápasový maraton pořadatelé zvládli na výbornou a co víc, nedošlo ani k žádnému zranění. Zraněn tak byl pouze starosta Města Jablonce Petr Tulpa, ne však z volejbalu, ale z pondělního tenisu. "Byl jsem si zahrát a hnul jsem si se zády. Bolí to, takže jsem si volejbal nezahrál," litoval neúčasti na turnaji dlouholetý trenér volejbalové mládeže Tulpa.

Z výhry se nakonec radovali hráči z Turnova, kteří projeli turnajem bez ztráty kytičky. Východočeši ztratili pouze dva sety, a to v bojích s Vrchlabím a s Jabloncem a po dvou letech opět usedli na trůn nejlepšího celku. 

Město Jablonec prohrálo pouze jednou - právě s Trutnovem. Jabloneckému dresu v boji o zlato vydatně pomáhal janovský starosta Daniel David. O třetí příčce Vrchlabí rozhodl lepší poměr setů, v porovnání se semilským celkem. Zástupci druhého jabloneckého celku skončili na sedmém místě bez bodu a bez vyhraného setu.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 23 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Profesor Suchomel získal Poctu České komory architektů

Muž, který před pětadvaceti lety založil Fakultu umění a architektury TUL a vedl ji jako první děkan, převzal 10. června v Praze prestižní uznání od členů své profesní komory. „Letos si připomínáme 25. výročí založení FUA a založení zcela nové školy architektury je jistě významnou součástí právě uděleného ocenění profesora Jiřího Suchomela za celoživotní dílo a přínos k rozvoji architektonického oboru," uvedl k ocenění děkan Osamu Okamura. Zásluhou Jiřího Suchomela vznikla liberecká fakulta k 1. prosinci 1994 inspirována školou architektury Michiganské univerzity v americkém Ann Arbor, na které Jiří Suchomel počátkem 90. let působil. Jejímu založení předcházelo několik ročníků letní školy architektury, kterou profesor Suchomel v Liberci organizoval.

Hejtman Libereckého kraje bude posedmnácté odpovídat online

Ve středu 26. června od 21 hodin mohou návštěvníci facebookového profilu Libereckého kraje již posedmnácté položit prostřednictvím komentářů pod online přenos dotaz Martinu Půtovi. Pokud máte zájem o zodpovězení otázek či chcete zhlédnout reakce Martina Půty na různorodé dotazy, stačí se ve středu 26. června ve 21 hodin přihlásit ke svému facebookovému profilu a zavítat na stránky Libereckého kraje: https://www.facebook.com/libereckraj/. Své otázky můžete napsat do komentářů přímo pod živý přenos. Hejtman si tradičně dotazy přečte a zodpoví. Online vysílání se uskuteční již posedmnácté. Tentokrát proběhne z jabloneckého Tajvanu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Letošní oslavy Járy Cimrmana na Tanvaldsku zase pomáhaly
Čtyři góly v pařáku
Na otevření Letního kina v Jablonci dorazilo téměř tisíc návštěvníků
Liberecký hasič posbíral cenné kovy v závodě Championships FireFit
Douglaska tisolistá z Lomnice se uchází o titul Strom roku 2019

Nejčtenější články

24.06.: Zemřel Josef Boček, dlouholetý sbormistr SPS Janáček a pedagog
25.06.: Slavnostně otevřeli opravenou silnici mezi Tanvaldem a Albrechticemi
26.06.: Bedřichov pokřtil areál pro bikery. Vznikl díky účastníkům Jizerské 50

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn