Turnaj měst vyhráli zástupci Trutnova

03.11.2010 01:58:49 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Zprávy | Obce: Janov nad Nisou,Jablonec nad Nisou

Turnaj měst vyhráli zástupci Trutnova

Devátý ročník volejbalového turnaje měst, který v Městské sportovní hale v Jablonci pořádal Městský úřad Jablonec ve spolupráci se Sportem Jablonec, s.r.o, vyhráli zástupci Trutnova, kteří ani v jednom z šesti utkání neprohráli. Druhý skočil tým pořadatele Města Jablonec, bronz získali zástupci Vrchlabí.

"Turnaj jsme začali pořádat s otevřením naší krásné haly. Od té doby se zde vždy jednou za rok sejdeme a zahrajeme si," sdělil ředitel turnaje Libor Jakoubek ze stavebního úřadu v Jablonci nad Nisou.

Na letošní 9. ročník přijelo do Jablonce sedm týmů. Dva celky zastupovaly Jablonec (město a Sport Jablonec s.r.o.), dalšími zástupci byli úředníci z Vrchlabí, Semil, Jičína, Trutnova a fy Bak.

Takřka od ranního kuropění se na třech kurtech vedly líté boje, které skončily až úderem 15. hodiny. Tento zápasový maraton pořadatelé zvládli na výbornou a co víc, nedošlo ani k žádnému zranění. Zraněn tak byl pouze starosta Města Jablonce Petr Tulpa, ne však z volejbalu, ale z pondělního tenisu. "Byl jsem si zahrát a hnul jsem si se zády. Bolí to, takže jsem si volejbal nezahrál," litoval neúčasti na turnaji dlouholetý trenér volejbalové mládeže Tulpa.

Z výhry se nakonec radovali hráči z Turnova, kteří projeli turnajem bez ztráty kytičky. Východočeši ztratili pouze dva sety, a to v bojích s Vrchlabím a s Jabloncem a po dvou letech opět usedli na trůn nejlepšího celku. 

Město Jablonec prohrálo pouze jednou - právě s Trutnovem. Jabloneckému dresu v boji o zlato vydatně pomáhal janovský starosta Daniel David. O třetí příčce Vrchlabí rozhodl lepší poměr setů, v porovnání se semilským celkem. Zástupci druhého jabloneckého celku skončili na sedmém místě bez bodu a bez vyhraného setu.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 23 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Hasiči vyprostili nákladní auto, které uvízlo u kolejí v Hrabačově

Hasiči vyprostili nákladní auto, které uvízlo u kolejí v Hrabačově Hasiči zasahovali od dnešního odpoledne u nákladního automobilu, který hrozil pádem na koleje v Jilemnici - Hrabačově. Automobil byl v 18.11 vyproštěn zpět na komunikaci a mohl být obnoven i provoz na trati. Podrobnosti na Našem Pojizeří

Jablonecká tržnice se otevře 20. dubna

V neděli 11. dubna končí nouzový stav a v pondělí 12. dubna se mírně rozvolní některá opatření. Mezi ně patří také obnovení provozu farmářských trhů. Ty se začnou znovu pravidelně konat také v Jablonci nad Nisou, a to v městské tržnici u autobusového nádraží. Trhy začnou od 20. dubna, provozní doba je v úterý a v pátek od 6 do 14 hodin, v sobotu pak od 6 do 13 hodin. Více o provozu na www.tsj.cz/sluzby/provoz-trziste


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Uvolnění opatření přináší možnost návštěvy sychrovského areálu
Velkoobjemový odpad bude možné v Jablonci odložit 15. dubna
Sedmý ročník Odpadového Oskara zahájen
Řidič autobusu najel v Liberci do šesti zaparkovaných aut
Návrat dětí do škol byl v Jablonci bez problémů

Nejčtenější články

12.04.: Opilý řidič naboural jabloneckou zastávku U Balvanu
11.04.: Na Smržovce ujel řidič z místa nehody. Naboural přitom hned tři auta
11.04.: Policie hledá svědky nehody v jablonecké ulici Jateční

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasejablonecko

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn