Turnaj měst vyhráli zástupci Trutnova

03.11.2010 01:58:49 | Autor: Jiří Endler | Rubrika: Zprávy | Obce: Janov nad Nisou,Jablonec nad Nisou

Turnaj měst vyhráli zástupci Trutnova

Devátý ročník volejbalového turnaje měst, který v Městské sportovní hale v Jablonci pořádal Městský úřad Jablonec ve spolupráci se Sportem Jablonec, s.r.o, vyhráli zástupci Trutnova, kteří ani v jednom z šesti utkání neprohráli. Druhý skočil tým pořadatele Města Jablonec, bronz získali zástupci Vrchlabí.

"Turnaj jsme začali pořádat s otevřením naší krásné haly. Od té doby se zde vždy jednou za rok sejdeme a zahrajeme si," sdělil ředitel turnaje Libor Jakoubek ze stavebního úřadu v Jablonci nad Nisou.

Na letošní 9. ročník přijelo do Jablonce sedm týmů. Dva celky zastupovaly Jablonec (město a Sport Jablonec s.r.o.), dalšími zástupci byli úředníci z Vrchlabí, Semil, Jičína, Trutnova a fy Bak.

Takřka od ranního kuropění se na třech kurtech vedly líté boje, které skončily až úderem 15. hodiny. Tento zápasový maraton pořadatelé zvládli na výbornou a co víc, nedošlo ani k žádnému zranění. Zraněn tak byl pouze starosta Města Jablonce Petr Tulpa, ne však z volejbalu, ale z pondělního tenisu. "Byl jsem si zahrát a hnul jsem si se zády. Bolí to, takže jsem si volejbal nezahrál," litoval neúčasti na turnaji dlouholetý trenér volejbalové mládeže Tulpa.

Z výhry se nakonec radovali hráči z Turnova, kteří projeli turnajem bez ztráty kytičky. Východočeši ztratili pouze dva sety, a to v bojích s Vrchlabím a s Jabloncem a po dvou letech opět usedli na trůn nejlepšího celku. 

Město Jablonec prohrálo pouze jednou - právě s Trutnovem. Jabloneckému dresu v boji o zlato vydatně pomáhal janovský starosta Daniel David. O třetí příčce Vrchlabí rozhodl lepší poměr setů, v porovnání se semilským celkem. Zástupci druhého jabloneckého celku skončili na sedmém místě bez bodu a bez vyhraného setu.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 23 fotek)

 

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Jablonecké podzimní slavnosti se odehrají v novém kabátě
ZŠ Liberecká v Jablonci zahájila školní rok až 16. září
Týden knihoven 2019 přinese rande naslepo i slam poetry
Řidič autobusu za jízdy zkolaboval, pohotově za něj zaskočil cestující
Cyklojízda Greenway Jizera 2019 se koná 22. září

Nejčtenější články

14.09.: FK Velké Hamry slaví další vítězství v divizi
14.09.: V Muzeu Českého ráje otevřeli novou expozici Horolezectví
15.09.: Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn