Tulipánový měsíc probíhá také v jablonecké nemocnici

06.03.2019 08:00:48 | Autor: redakce | Rubrika: Zprávy | Obce: Jablonec nad Nisou

Tulipánový měsíc probíhá také v jablonecké nemocnici

Od konce února je v jablonecké nemocnici u kaple k vidění výstava výkresů, které nakreslili studenti Střední umělecko-průmyslové školy v Jablonci nad Nisou. Obrázky vznikly v rámci podpory již 7. ročníku projektu Tulipánový měsíc.

„Jedná se o projekt, který pomáhá onkologicky nemocným pacientům a zároveň zviditelňuje potřebu komplexní péče během onkologické nemoci," přiblížila kontaktní pracovnice Centra Amelie Zina Nosková. Bližší informace najdou zájemci na webu amelie-zs.cz.

Při příležitosti Tulipánového měsíce si mohou návštěvníci jablonecké nemocnice prohlédnout také výrobky vrchní setry ortopedického oddělení Jany Hujerové, která již více jak deset let ručními pracemi relaxuje. Obě výstavy naleznete v prostorách před nemocniční kaplí a k vidění jsou do konce března.

Do poloviny dubna si mohou návštěvníci nemocnice na chodbě u bistra ještě prohlédnout putovní výstavu 100 let v bílém plášti a kresby Pro radost a uzdravení malíře Lukáše Černého. „Poté tyto výstavy vystřídají fotografie Jaroslavy Fojtíkové, která jejich prostřednictvím představí svá oblíbená místa České republiky," prozradila plány tisková mluvčí nemocnice Petra Hybnerová.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Tulipánový měsíc aneb Přivolejme s jarem i naději
Jablonecká nemocnice ruší od soboty 2. března zákaz návštěv
Modernizace přístrojového vybavení v jablonecké nemocnici finišuje
Jablonecká nemocnice pořádala Den otevřených dveří
Aukce pro jabloneckou nemocnici vynesla téměř 15 tisíc

Diskutujte s námi

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Lokalita Přírodního divadla v Rokytnici po čase opět ožije!

Letní příroďák je zábavnou akci pro všechny, která se uskuteční už v sobotu 15. srpna od 15 hodin v areálu Přírodního divadla v Rokytnici nad Jizerou. Pobaví vás dva koncerty, letní kino i společná zábava. Po celou dobu bude zajištěno bohaté občerstvení, výběr nápojů i možnost opečení si špekáčků na ohni. Vstupné je dobrovolné. Podrobná pozvánka

S rehabilitací znovu do Krkonoš

Oddělení rehabilitace a fyzikální medicíny jablonecké nemocnice zve všechny zájemce o své zdraví na tradiční podzimní seminář v Krkonoších s pestrým programem. Seminář z cyklu Cesty ke zdraví se tentokrát bude zabývat klouby a vším, co s nimi souvisí, nese název Jak ochránit a uzdravit bolavé klouby. „Náš seminář vám dá příležitost poznat různé přístupy ke svým potížím, také jak jim předcházet, či návod, jak pomoci sobě či svým blízkým. Vyslechnete si přednášky, zažijete tematická cvičení, chůzi s holemi Nordic Walking a nahlédnutí do svého nitra. To vše v krásné krkonošské přírodě," zve na seminář primářka oddělení MUDr. Alena Svárovská. Termín konání je 10. 9. - 13. 9. 2020. Bližší informace o akci včetně způsobu přihlášení jsou zveřejněny na webových stránkách nemocnice www.nemjbc.cz nebo k doptání na svarovska@nemjbc.cz, případně na telefonu 483 345 811.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V předkole poháru Zásada vyřadila Albrechtice, další utkání už o víkendu
Díky penězům státu a EU se opraví silnice v Jablonném i Sklenařicích
Obrazem: Módní přehlídka v rámci výstavy Křehká krása 2020
Situace s Covidem je v kraji pod kontrolou, aktuálně 123 nakažených
Štěpánův jarmark oživí 128. výročí rozhledny Štěpánka

Nejčtenější články

11.08.: Fotografové z Jablonecka se setkali na Novoveském koupališti
11.08.: Stavba okružní křižovatky Ostrý roh pokračuje druhou etapou
12.08.: V jablonecké ulici 5. května se srazilo osobní auto s dodávkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn