Tradiční hudební happening u Jizery opět pořádají v Dolánkách

19.07.2019 18:54:18 | Autor: redakce | Rubrika: Kultura | Obce: Liberecký kraj

Tradiční hudební happening u Jizery opět pořádají v Dolánkách

Tradiční hudební událost v Českém ráji - multižánrový festival Dolánky na břehu Jizery v Dolánkách u Turnova proběhne již v sobotu 20. července. Areál bude otevřen ve 12, hudební produkce začíná po 13. hodině. Letos zahrají Sabina Uxová, Flastr, Snap Call, The Scoffers, Přehmat, Švihadlo, Luboš Pospíšil a 5P, Hell-O-Yak (Kolumbie) a nakonec Pól McKántry.

Krásné prostředí, výborná hudba a bohatý doprovodný program pro dospělé i děti během celého dne. Kemp i parkování jsou přímo v místě události a vstupné je stejně jako v minulosti dobrovolné.

Profesionální scéna i ozvučení, světelná produkce, parkování a stanování přímo v areálu festivalu a vlaková zastávka na dohled, občerstvení. Vstupné je dobrovolné, podle jeho výše obdržíte příslušný počet slosovatelných lístků a máte velkou šanci získat žertovnou či hodnotnou cenu.

„Jedná se o prázdninový hudební festival bez žánrových hranic s výjimkou normalizačního popíku, návštěvníky jsou rodiny s dětmi i fandové všech žánrů všeho věku, vše se odehrává v nádherném prostředí travnaté louky kempu na břehu Jizery, poblíž Dlaskova statku, který také stojí za návštěvu", uvedl Martin Bauer starší z pořádající společnosti SUNDISK.

Letošní doprovodný program

Návštěvníci festivalu se mohou těšit například na trial show Martina Šimůnka, aktivity pro děti i dospělé, nafukovací lezeckou stěnu, skákací hrad, trampolínu aj. „Návštěvníci festivalu si mohou vyzkoušet i jízdu na paddleboardech či megaboardech v Jizeře nad jezem - půjčovna bude přímo v areálu festivalu. Mohou také využít půjčovny lodí a koloběžek SUNDISK Family a dopravit se na festival těmito prostředky, v Jizeře nad jezem je krásné koupání, děti mhou navštívit korálkovou kreativní dílničku, malování hennou", doplnil Bauer.

Festival pořádá a financuje Sundisk a Klub Na Rampě, s podporou ze strany města Turnov a Libereckého kraje.

Hudební léto 2019 aneb Přehled koncertů a festivalů na Jablonecku

Předchozí ročníky:

2018: Na festivalu Dolánky bavily kapely Namoll, Znouzectnost i Suákata

2017: Festival Dolánky přivítá kromě českých kapel kolumbijskou Skampidu

2016: Festival Dolánky představí slovinské Profesorji a Bluesberry

2015: Festival Dolánky potěšil přes tisíc hudebních fanoušků

Sdílet s přáteli na facebooku

Diskutujte s námi

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Příspěvek města Jablonec pro nemocné s roztroušenou sklerózou

Jablonec nad Nisou daruje pět tisíc korun Oblastní charitě Červený Kostelec na zajištění zdravotních rehabilitačních pobytů pro nemocné roztroušenou mozkomíšní sklerózou. „Peněžitý dar je určený pro Domov sv. Josefa, jenž je jediným lůžkovým zařízením svého druhu v České republice. Poskytuje zdravotní rehabilitační pobyty s významným vlivem na zlepšení zdravotního stavu pacienta," řekl náměstek pro oblast humanitní David Mánek.

Zateplováním se v krajských budovách ušetří ročně více než milion korun

V letech 2016-2019 ušetřil Liberecký kraj díky zateplování svých budov 3,5 milionu korun. Vyplývá to z analýzy dat z modulu ENERGIE. Ta probíhá pravidelně každý rok. Porovnávají se v ní mimo jiné spotřeby objektů před provedením revitalizačních opatření, tedy před zateplením, a po nich. Ve všech budovách ve správě Libereckého kraje se v letech 2016-2019 ušetřilo 3 250 000 kWh. Ve finančním vyjádření to je 3 500 000 korun. „Je jasně vidět, že investice do revitalizací plášťů budov se dlouhodobě vyplácejí. Navíc snížením spotřeby snižujeme i tzv. uhlíkovou stopu a pomáháme přírodě. Rozhodně v tom hodláme pokračovat," okomentovala výsledky analýzy statutární náměstkyně hejtmana pro řízení ekonomiky, správy majetku a informatiky Jitka Volfová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Skvrnu na přítoku jablonecké přehrady tvoří měňavky, bičíkovci a sinice
Čtyři tituly krajských přeborníků ve vícebojích pro atlety LIAZu
Městský turistický okruh v Jablonci má vlastní značku
Dalibor Janda oslaví v Sedmihorkách 40 let na hudební scéně
Policisté z Jablonecka se opět zaměřili na železniční přejezdy

Nejčtenější články

13.07.: Ve Skřivánčí ulici v Jablonci se srazil kamion s osobním autem
12.07.: Obrazem: Premiérový Farský trh v Jablonci
13.07.: Obrazem: Rally Bohemia 2020

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn