Taneční mistrovství v disciplínách WADF se vrací do Jablonce

07.06.2018 14:17:52 | Autor: redakce | Rubrika: Volný čas | Obce: Jablonec nad Nisou

Taneční mistrovství v disciplínách WADF se vrací do Jablonce

Městská hala v Jablonci nad Nisou bude již tradičně hostit mistrovství České republiky Czech Dance Championship 2018. Záštitu nad taneční soutěží převzal náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort školství, mládeže, tělovýchovy a zaměstnanosti Petr Tulpa. Tančit se bude dva dny od rána do noci, pátek, sobota, 8. a 9. června 2018.

Přihlášeno je 34 tanečních škol, mistrovství se zúčastní děti, mládež i dospělí tanečníci z celé České republiky, celkem je přihlášeno 2232 startů. Celou taneční soutěž jako pořadatel zajišťuje Taneční a pohybová škola ILMA z Turnova pod vedením Mgr. Ilony Šulcové a Mariana Šulce. Tančit se bude na třech tanečních parketech, podporovat a fandit bude až 2000 diváků.

Program je opravdu nabitý a k vidění bude mnoho tanečních disciplín v pěti věkových kategoriích. Nejpočetněji obsazené disciplíny budou karibské styly, salsa, bachata, merenge a latinsko-americké styly a to ve čtyřech věkových kategoriích. Další dobře obsazenou disciplínou je pompon cheer. Mistrovství ČR je současně kvalifikací pro Mistrovství světa v disciplínách WADF, které se bude konat 18. - 24. listopadu 2018 v libereckém Centru Babylon. V porotě zasednou profesionální tanečníci nejen z České republiky, chybět nebudou speciální hosté a určitě nebude chybět tradiční společný tanec s porotou.

Soutěžní klání i doprovodný program je přístupný široké veřejnosti, v pátek 8. 6. začíná v 9 hodin ráno a tančit se bude až do jedenácté hodiny večerní, v sobotu se pak začíná v 8.30 a dotančeno bude až těsně před půlnocí. Tanečníci streetových disciplín budou soutěžit především v pátek, techniky artové především v sobotu. Pátek bude mimo jiné patřit i karibským disciplínám, sobota latinsko-americkým a standartním tancům. Diváky můžeme pozvat také na soutěže choreografií, kde nejpočetnější skupinou bude taneční skupina z Ústí nad Labem s 29 členy. Nejpočetnější výpravy chystají školy Cross dance Kolín, Taneční a pohybová škola ILMA Turnov a Stonožka Bruntál.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Otevřené taneční mistrovství se bude konat opět v Liberci
Nejlepší tanečníci se utkali v Jablonci na českém šampionátu
Do Jablonce přijedou tanečníci z celé České republiky

Diskutujte s námi

Ke stažení

Páteční program MČR | Sobotní program MČR

Firmy v regionu Jablonec nad Nisou

Naše Jablonecko s.r.o. ( Internetové služby , Firmy ) , ODS Jablonec ( Volby ) , Petr Rubín - REKUPER ( ) , TOP09 Jablonec ( Volby ) , VisionWorks ( Internetové služby , Firmy ) | Další firmy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Finanční úřad v Jablonci hledá právníka

Finanční úřad pro Liberecký kraj hledá pro Odbor metodiky a výkonu daní právníka v oboru Daně a poplatky a Legislativa a právní činnost s místem výkonu práce Finanční úřad pro Liberecký kraj, 1. máje 97, Liberec. Předpokládaný termín nástupu je 1. 12.2019. Lhůta pro podání žádosti je 21. 10. 2019. Bližší informace najdete na https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/. Kontakt na kompetentní osobu: telefon: +420 485 211 210, e-mail: martin.prihunek@fs.mfcr.cz.

K penězům z benefice pro Samuela přidal náměstek Svoboda angličáky

Přes 50 tisíc korun, které se podařilo pro zdravotně postiženého Samuela vybrat na konci srpna na benefičním metalovém koncertě na hradě Trosky, přivezl v zapečetěné kasičce v pátek 6. září rodině do obce Sezemice jeden z hlavních organizátorů, muzikant Jakub Viták. Za rodinou se vypravil také náměstek hejtmana Libereckého kraje pro sociální oblast Pavel Svoboda. Ten přivezl jako dárek chlapci sadu modelů autíček, takzvaných angličáků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Povinné očkování psů proti vzteklině se v Jablonci koná 19. září
Program Městského divadla Jablonec v září
Házenkáři postoupili do 3. kola poháru přes prvoligový Dvůr Králové
Jabloneckým školákům bude pomáhat doučovací pohotovost
Zkušební provoz linky z Tanvaldu na Smědavu byl úspěšný

Nejčtenější články

13.09.: Tatrhy se rozloučí s létem na jablonecké přehradě
13.09.: Památky se zábavou propojí v Jablonci 14. září
13.09.: Hasiči propagují kampaň Když jde o život, přeparkovat nestihnete!

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

 
Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace
Ebony Porn European Porn